Şimdi Ara

Playstation 4 Whatsapp Grubu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
3.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoşgeldin @cathliam2121
  • hoşgeldin @Pércussionist
  • hoşgeldin @burakcan42
  • kardeşim pm den attım numaramı ekler misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: O_gaspaK

kardeşim pm den attım numaramı ekler misin ?

eklenmiştir hg
  • hoşgeldın @fantastik17
  • Numara attım pmden ekler misin?
  • alımlar başlamıştır
  • attım hocam bekliyorum
  • Numarami yolladim ben de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece satış alış ilanı için yazılsın bence üstüne sohbet edilirse kimse ilanı göremez sıkıntı olabilir.
  • PM attım kardeş ..
  • Arkadaşlar konuya şöyle bir açıklama getirmek istiyorum.Konunun ilk açılma amacı insanların çevresini genişletip yaşadıkları durumlar ve merak ettikleri ile ilgili sohbetler çevirmek üzereydi ki hala öyle devam etmektedir.Bu sayede ortak oyunlarımızı birlikte oynarayarak ve sohbete ederek anında iletişimde bulunabiliyoruz.Ekstra olarak grup içerisinde satış yapan arkadaşlarımız bulunmaktadır ve daha hızlı bir şekilde o oyunun kitlesine ulaşabilmektedir.Tekrar ediyorum grubumuz oyun satış grubu değildir ancak grup içinde tabi ki oyunlarınız ile ilgili satışlarınızı paylaşabilirsiniz bir sakıncası yoktur ve sizler için daha güvenilir bir sistem olacağı kesindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modjo7

Arkadaşlar konuya şöyle bir açıklama getirmek istiyorum.Konunun ilk açılma amacı insanların çevresini genişletip yaşadıkları durumlar ve merak ettikleri ile ilgili sohbetler çevirmek üzereydi ki hala öyle devam etmektedir.Bu sayede ortak oyunlarımızı birlikte oynarayarak ve sohbete ederek anında iletişimde bulunabiliyoruz.Ekstra olarak grup içerisinde satış yapan arkadaşlarımız bulunmaktadır ve daha hızlı bir şekilde o oyunun kitlesine ulaşabilmektedir.Tekrar ediyorum grubumuz oyun satış grubu değildir ancak grup içinde tabi ki oyunlarınız ile ilgili satışlarınızı paylaşabilirsiniz bir sakıncası yoktur ve sizler için daha güvenilir bir sistem olacağı kesindir.

Böyle oyunları güzelce alıp bulabildiğimiz bir ortam başka forumda arasaydık aynı tadı vermezdi sonuçda buradaki karşılıklı güven ne olursa olsun daha rahat o yüzden hiç yoktan devam edebilmek iyi oldu.

• Dostum günaydın, bende gruba üye olmayı düşünüyorum , fakat facebook yok bende;)
    Alış- veriş için facebook açmam şart mı? İlk sayfada oyun muhabbetlerinin watsup üzerinden, satışların facebook üzerinden yapıldığını yazmışssın. Sistem bu şekilde mi işliyor?

• Bende whatsapp icin pm attim ama facebook grubunu bilmiyorm. Bilgi verebilrmisiniz kisaca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmimi, facebooku ve telefon numaramı yolladım. Güzel bir olay. Bekliyorum teşekkürler
  • Pm attim bende. Hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Dostum günaydın, bende gruba üye olmayı düşünüyorum , fakat facebook yok bende;)
    Alış- veriş için facebook açmam şart mı? İlk sayfada oyun muhabbetlerinin watsup üzerinden, satışların facebook üzerinden yapıldığını yazmışssın. Sistem bu şekilde mi işliyor?

Aynı şekilde bende eşimle birlikte kullanıyordum facebook'u fakat saçma sapan paylaşımlar yüzünden kapatma kararı aldık ve şimdi kullanmıyoruz..bu durum için ne yapmamız gerekiyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.