Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 - PS4 - KONSOLUN YÜKSEK DETAYLI FOTOĞRAFLARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
1
Favori
6.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnşallah kutunun içinden altlık çıkar çünkü makinaları sürekli dik kullanıyorum..
  • xbox one'ın rezilliğini göstermek için çok güzel bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: squall06

İnşallah kutunun içinden altlık çıkar çünkü makinaları sürekli dik kullanıyorum..

Malesef haricen satılacak.
  • Yahu bu PS4 Ana Konusunu kim hangi akla hizmet sikayet etti,ne zaman acilacak arkadas..Neyse,PS4 cikis tarihi olabilirmis,ya habibi SONY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 18 Ağustos 2013; 20:00:31 >
  • ps3te motorstorm verdikleri gibi ps4te de kutunun içinden 1 tane oyun gelse aaa hayret hdmi kablo var
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

İnşallah kutunun içinden altlık çıkar çünkü makinaları sürekli dik kullanıyorum..

Ben de bunu merak ediyordum. HDMI yerine standı kutuya dahil etselerdi daha iyi olurdu.
  • Stand ayrı satılsın o problem değil de inşallah standı satın almak için uzun uğraşlar içerisinde aramak zorunda kalmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xoe -- 18 Ağustos 2013; 20:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayfaring

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Ben de bunu merak ediyordum. HDMI yerine standı kutuya dahil etselerdi daha iyi olurdu.

HDMI daha iyi bir tercih, cunku standi herkes kullanmamasina ragmen HDMI'ı herkes kullaniyor. 50 lira masraftan kurtariyor yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Yahu bu PS4 Ana Konusunu kim hangi akla hizmet sikayet etti,ne zaman acilacak arkadas..Neyse,PS4 cikis tarihi olabilirmis,ya habibi SONY

"tip : it is not about the PS4 release date" Yazmışlar videonun açıklamasına.Büyük ihtimalle yeni bir oyun duyurusu dur.

• Cok güzel kesin Alcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu konsolun içini gösteren resim varsa birisi koysun lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.