Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pro ile iş yoğunluğu yüzünden haftada 2 gün oyun oynayabiliyorum ancak bu formu hergün takip ediyorum. Burayı takip etmek bazen daha heyecanlı.
  • Hocam çok güzel duruyor, yapıştırması zor mu?
  • arkadaslar lg 49ub850v ile pro kullanan var mı aramızda? 4k oyunlar icin pro bekliyorum, tv'yi de ilk cıktığı zaman 4k olduğu icin almıstım bir problem cıkmaz değil mi?
  • Dokusu çok güzel ama yapıştırmak biraz zahmetli. Alt kısmı da dahil 4 bir yanı için baya uğraş gerekiyor. Yapıştırıp hatalı yaparsanız sökmeniz gerekiyor. Bu sefer de yapıştırıcı özelliğini biraz yitiriyor. Öyle olunca da elinizi bekletmeniz gerekiyor iyice tutması için. Kısacası elinizin yatkın olması şart. Ama uğraşın sonunda görüntü muhteşem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Yanlis dusunuyorsunuz hocam bence. Mesela ben de 22 Lik 1080 monitorde oynuyorum. Görme sıkıntım var ve buyuk ekranda alana hakim olamiyorum. Mesela oyunda kenarda harita var, sağ üste başka içerik var, bunları buyuk ekranda görmek benim icin sıkıntı oluyor. Boyle düşünen illa ki vardır l. Kucuk ekranda daha iyi görüyorum ve daha iyi odaklanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

Dokusu çok güzel ama yapıştırmak biraz zahmetli. Alt kısmı da dahil 4 bir yanı için baya uğraş gerekiyor. Yapıştırıp hatalı yaparsanız sökmeniz gerekiyor. Bu sefer de yapıştırıcı özelliğini biraz yitiriyor. Öyle olunca da elinizi bekletmeniz gerekiyor iyice tutması için. Kısacası elinizin yatkın olması şart. Ama uğraşın sonunda görüntü muhteşem.

Elim pek yatkın değil hocam baya zahmetliymiş ama çok güzel görüntü oluyormuş
  • justorcun kullanıcısına yanıt
    Ayni tv " e kadar :) TEK SORUN HDR yok. Oda panel 10bit olduğundan bana göre HDR kalitesinde bir 4k görüntü veriyor. Ben cok memnunum. 0 sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerche

Ayni tv " e kadar :) TEK SORUN HDR yok. Oda panel 10bit olduğundan bana göre HDR kalitesinde bir 4k görüntü veriyor. Ben cok memnunum. 0 sorun

Aynen ayni tvyi bende kullaniyorum siyah basarisi ps4 de gore cok daha iyi pronun..ve tv pro ile cok daha iyi sadece hdmi3 ile kullanmak gerekiyor birde detay olarak.
  • Ps4 pro istiyorum stok falan yok mu 2000tlye kadar veririm sıfır yardımcı olun kafayı yemek üzereyim
  • Mortal kombat almayı düşünüyorum ama ds4 bozulur diye almıyorum çok ucuz bir ds4 olsada 2 tane alsam

En ucuz 140tl ye var bir bozulsa bu kadar para vermiş olacağım pc deki gibi 15-20 TL ye kol alıp oyna bozulsada yenisini alırsın

Dövüş oyunlarında çok büyük bir sıkıntı bu durum

Sahteleri var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Ps4 pro istiyorum stok falan yok mu 2000tlye kadar veririm sıfır yardımcı olun kafayı yemek üzereyim

Başka şeymi bulamadım kafayı yiyecek hocam abartmayın lütfen ya nedir sanki girer elbet yakında stoklara .
  • Tesekkur ettim arkadaslar, beklemeye devam o zaman :)
  • yaki83 kullanıcısına yanıt
    Evet. UHD COLOR muhabbeti önemli oda sadece 3.girişte var 10bit olduğu için. AMa bu hdmi girişinde de ne yazik ki hdcp 2.2 olmuyor.
  • https://youtu.be/WWuYnyX_K38

Arkadaşlar bu hdr saçmalığına sakın takılmayın önemli olan çözünürlüktür.eğer 4k bir tvniz varsa ve hdr desteklemiyorsa hiç endişelenmeyin.yukarıda paylaştığım videoyu detaylıca izleyin.hem fullhd tv sahipleri hemde 4k tv sahipleri çok değerli bilgiler öğrenecekler.tvim 49uf8507 4k ve ultradeepcolor özelliği aktif olunca görüntü muazzam.hdr yok ama hiçte aranmayacak birşeymiş
  • ikinci el konsol piyasasi bile bitmis milliet ikinci el konsolu sifirindan pahaliya satiyor varmi boyle birsey
  • justorcun kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı tv nin 55 inç olanı pro ile kullanıyorum. Tv nin paneli çok iyi hatta lg yetkilisi 2016 'nın muadil panellerinden bile daha iyi demişti. Panel 10 bit olduğu için hdr nin eksikliğini hissettirmiyor. Bence düşünüyorsanız alın pro pişman olmazsınız. Örneğin titanfall 2 yi oynuyorum bu ara 4k da muhteşem bence.
  • enerche E kullanıcısına yanıt
    Hdcp 2.2 şu anda sadece netflix için önemli onu da zaten tv deki netflix uygulamasından 4k izleyebiliyoruz ki ayda 4k iki film izlemek için 39 TL vermeyi zaten kimse kolay kolay istemez. Belki tatilde 1 aylık üyelik olabilir. Onun dışında hdcp 2.2 nin simdilik bir esprisi yok.
  • Sizin tv de bendeki tv nin 2015 modeli ve iyi bir panele sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Sizin tv de bendeki tv nin 2015 modeli ve iyi bir panele sahip.

Evet patron prodanda tvdende o kdr memnunumki anlatamam.ben comodore 64te emiliyn futbol bilgisayarda volfied oynamis adamim.gormedigim oyun kalmamistir sanirim.ama bu ikiliden memnun kaldigim kdr hicbir sistemden bu kdr memnun kalmamistim.ben kesinlikle oyunun konsolla oynanacagi fikrini savunanlardanim.pro henuz gucunu gostermedi.yeni oyunlar ciktikca gercek gucu ortaya cikacak.eger durumu iyi olan arkadaslarda varsa proya optik girisli bir 5+1 ses sistemi almalari tavsiyemdir.gerçi ben korku oyunu aşığıyım.outlast 2yi bekliyorum.turtle beach p500 wireless kulakligimla gece son seste bu oyunu oynamak ne derece saglikli bilemiyorum tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Video_Audio_Phile -- 14 Ocak 2017; 8:28:32 >

• 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.