Şimdi Ara

★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
120.241
Cevap
626
Favori
3.290.494
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> ★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★
Giriş
    1537 Mesaj

oyunlar digital mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    m_alpay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Psn : aturkanoglu
  • Yarbay
    10195 Mesaj
    Ps4 almak zor iş, mağaza mağaza farklı, forumda farklı, insan nereden alsın bilemiyor.

Şunu alasım var, ne dersiniz? PS4 1TB + GOW 2049 TL https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-playstation-4-1tb-e-god-of-war-konsol-1180480.html

PRO ile düz PS4' ün 1080p' de aldığı FPS aynı mı? (gow oyununda mesela) 4K imkanım yok ama 1080P' de 60 FPS oynamak için PRO' yu tercih edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 21 Nisan 2018; 11:28:46 >

Oyundan oyuna değişiyor Pro'nun 1080p performansı. Gow'ında Pro'da 1080p de sabit 60 aldığını sanmıyorum.
    |
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Ps4 almak zor iş, mağaza mağaza farklı, forumda farklı, insan nereden alsın bilemiyor.

Şunu alasım var, ne dersiniz? PS4 1TB + GOW 2049 TL https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-playstation-4-1tb-e-god-of-war-konsol-1180480.html

PRO ile düz PS4' ün 1080p' de aldığı FPS aynı mı? (gow oyununda mesela) 4K imkanım yok ama 1080P' de 60 FPS oynamak için PRO' yu tercih edebilirim.

Yeni gow perfirmans modunda 45 fps civarları çalışıyor ortalama. Standart ps4 30fps. Tabi bazı yerlerde hissedilir fps düşüşleri oldugundan söz ediliyor. Onun dışında sorunsuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Dostum leş bir tercih olur bir oyun için koca cihazdan vazgeçme bu parayla pro al ilerde gow da indirim olur ozaman alırsın sonuçta cihaz birkerelik alınıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    6445 Mesaj

1,2 sene bekler indirime girsin diye ee zaten o zamana ps5 çıkıyor🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ceqa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    bu fiyata horizon zero dawn güvenilir mi sizce satıcıya https://www.hepsiburada.com/ps4-horizon-zero-dawn-p-HBV000003WUYB
    beyler ps4 3.bölge aldım tr serverlarında oynayabilir miyim pal oyunları

Teşekkürler arkadaşlar.

Peşin alma durumum yok, mecburen mağazalardan alacağım, aslında GOW Edition alayım diyorum ama 2600 lira.

Yada 1200 liraya ps4 slim alıp, 2-3 sene devam edip, sonra ps5 almak, üstteki ile arada 1400 lira var.
    Bu son model mi, kod numarası yazmıyor, tr garantili mi onu da göremedim. https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 23 Nisan 2018; 16:20:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: bozcan , Ceqa , DiyarDilimPırasa
    OKANATLI

quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

bu fiyata horizon zero dawn güvenilir mi sizce satıcıya https://www.hepsiburada.com/ps4-horizon-zero-dawn-p-HBV000003WUYB
    bunlar artık normal fiyat oldu hocam . satıcı için güvenilirlik bakıyorsanız n11 den daha sağlıklı olabilir. orada yorumlar silinemiyor diye biliyorum. iyiyse iyi kötüyse kötü yorumlar kaldığından satıcı hakkında daha iyi bilgi sahibi olabiliyorsunuz.
    |
    |

Kaldığım apartın internetini kullanıyorum herkese bi kullanıcı adı şifre verdiler, İnternete bağlandıktan sonra html görüntüleyicide bu sayfa açılıyor bunları girince internet açılıyor. Ps4 de bu sayfa gelmediği için İnterneti kullanamıyorum. Tarayıcıdan giriyorum ama hata veriyor. Yok mu bunun bir çözüm yolu?

sıkıntı olmaz
    |
    |
    Asil Türk Kanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ps4'ün öyle bir özelliği yok öyle o sayfayı açamaz büyük ihtimalle otomatik olarak
    |
    |
    alperen717181 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 sene önce filan da böyle bir interneti kullanmıştım. Tarayıcıyı açınca bu sayfaya yönlendirmişti bilgileri girip kullanmaya başlamıştım. Şimdi tarayıcıyı açınca yönlendirmiyor.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Beyler kardeşimin hesabından overwatch oyununun puan paketi çekilmiş 2 defa 297tl

Ekstrede görünce şok olduk sony aradık indirdinizmi diye sormuş zaten ortada inecek oyunda yokki. ingiltereden haber gelir 14 güne dediler. Bu sony tr nin hiçbir vasfı yokmudur. Para bile yurt dışınamı gidiyor direk.

|
    |
    10195 Mesaj
    Şu seti alayım mı, tavsiye eder misiniz?

ps4 slim 500 gb (euroasia) + Uncharted 4 + GoW 3 Remastered + Horizon Zero Dawn.
    1560 TL
    SYD BİLİŞİM mağazası

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-slim-500gb-uncharted-4-god-of-war-horizon-zero-dawn-3-ay-psn-eurasia-p-HBV00000AX6CM?magaza=Syd

Al geç iyimiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1015 Mesaj
    Termal macun sipariş ettim, CoolerMaster Master Pro Gel

Emektara uygulayacağım, God of War oynarken canı çıkıyor aletin, biraz düşüreyim sıcaklığını

İnşallah elime almam ps4 ü

|
    |
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.