Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3312. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33103311331233133314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar amazon'da fiyatların hiç biri $399 değil hepsi bunun çok üstünde fiyatlar, niye böyle acaba?
  • Arkadaşlar benim hesap US, yeni aldım konsolu. 1 yıllık Plus alacağımda nasıl ve nereden alabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Vialand Teknosa'da var mıdır konsol acaba gitmeyi düşünüyorum.Giden bakıp alan varmı ?

Orda yok bosuna gitme el altindan satmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

Arkadaşlar benim hesap US, yeni aldım konsolu. 1 yıllık Plus alacağımda nasıl ve nereden alabilirim acaba?

Amazon.
  • Arkadaşlar analog koruyucu veya ps4 için skin isteyen arkadaşlar dükkanıma bakabilir :)
  • NBA2k14 oynayan varsa ekleyebilir. eLTurco-Lethe
  • evojeur2 E kullanıcısına yanıt
    Sagolasın cevabın için. Ps3 cihazında hiç film izleme geregi duymadım. %95 oyun geriside internette takılmak belki. Kaçınız film izlioki bu cihazda:) gerci kullanım meselesi. He bluray film hiç almadım. Ya dvd film var elimde yada 1080 p indirip usb üzerinden tv den izlerim. Ama bluray filmleride calıstırır diye düşünüyordum hangi alan kodu olursa olsun sonuçta oyunlarda bluray olunca bende öyle bi kanı olusturmuştu:) biraz daha aydınlanmış oldum

• Beni de yazın beyler. Dijital olarak Fifa 14 ve Battlefield 4 aldım şuan iniyor.

PSN: Berkayy6
  • ps4 munun hdd sını 1tb degıstırdım.wd scorpio blue modelıyle.kullanımda. 862gb kullanılabılır durumda.
  • Beyler cihazlarini alanlar kutunun altina bakabilirler mi japon mali cikan cihaZ var mi ??

• Arkadaşlar merhaba bir sorum olucak psn+ almaya gerçekten çok ihtiyacımız varmı acaba? Yalnızca online olarak btf4 ve fifa ultimate team oynuyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

Arkadaşlar benim hesap US, yeni aldım konsolu. 1 yıllık Plus alacağımda nasıl ve nereden alabilirim acaba?

amazondan code alıcaksın.hatta bıde oyunla bundle al daha ıyı olur.adresını us almayı unutma amazona
  • quote:

Orijinalden alıntı: brbranan

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucak psn+ almaya gerçekten çok ihtiyacımız varmı acaba? Yalnızca online olarak btf4 ve fifa ultimate team oynuyorum...

Free to play oyunlari bedava oynarsin :)

diyer oyunlari malesef plus ile oynayabilirsin 1 yilik alman öneririm.
  • Arkadaşlar çizik olmaması için önerimi yazayım bende sorun olmadı sizde de olmasın. Resimleri çekip atacağım birazdan.
  • shunter kullanıcısına yanıt
    ps4 de online modları nasıl onlineda bir guncelleme gelecek demişlerdi suan sorunsuz oynanıyor mu online modlar?
  • http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-2si1_720P_NextGen_Teknoloji_ve_Oyun_Programi-7476.htm

Videonun bir kısmında xbox one ve ps4 u karsılastırıyorlar sıkı bir xbox kullanıcısı olan ve şuan ps4 kullanan Mesut çevik'in yorumunu izle ;)
  • birde biz alabilseydik şu cihazı içim gidiyor içim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Cihazın üst kısmında ki parlak yer çok çabuk çiziliyor ve buna bir önlem yok sanırım ? Bu kadar kaliteli bir ürün üretiyorsun bari orasını düşünseydin.

Üstüne, telefon,anahtar falan koyuyorsanız, skin cover kaplayın en temizi. Gerçi hiç bişey koymasanız bile kılcal çizik oluyor gibi bendede.

Aynen..bırakın üstüne birşey koymayı herzaman örttüğüm halde harita gibi olmuş bile..en mantıklısı sizinde dediğiniz gibi güzel bir cover olabilir..bakalım bir arkadaş tasarım konusunda yardım ederse güzel bir cover yaptıracağım:)
  • Not: Aşırı titizlik içerir.

Öncelikle mikrofiber bez alıyoruz. Ben günlük hayatta her ürünümü Amway'den kullandığım için onun bezini aldım çok memnunum.
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Cihazın üzerinde seriyoruz ve oynamadığımız zamanlarda hep üstünde duruyor.
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Kullanacağımız zaman bastırmadan hafifçe dokunarak silip kaldırıyoruz.
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bezi kaldırınca zaten hafif de olsa toz oluyor onları da bastırmadan alıyoruz. Ben aldığım günden beri bu şekilde kullanıyorum hiç kılcal çizik bile olmadı. Şiddetle öneririm.
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • Arkadaşlar cihazi aldim ve gidip oyunuda almış bulunuyorum ama ufak bir sorun var benim parmak kırık oynayamiyacagim

https://store.donanimhaber.com/df/b5/78/dfb5782faea167be34b4a08470f4ae54.jpg
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruhhastasi -- 18 Ocak 2014; 15:28:59 >
  • 
Sayfa: önceki 33103311331233133314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.