Şimdi Ara

PlayStation 4'leri ve Diğer Ödülleri Kazanmak için Nasıl Bir Oyuncu Olduğunu Göster (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu heriflerin feysbuktaki bir yarışmasını kazanmıştım. God of war III yerine God of War Collection II Promo disc göndermişlerdi. Yalancılar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    la sana öle yaptılarsa düşünsane ps4 kazandın ps2 göndermişler
  • Bir de demiyorlar mı artık hemen hemen herkes ps plus kullaniyor diye. Millet talep ettiği için kullanmiyor sevgili sony arkadaşım. Öteki türlü konsoluna para verdigi aletin multiplayerina girme hurriyetini elinden alıyorsunuz çünkü. Bir nevi gaspçılık yaptıgınız. O yuzden cok plus abonesi var diye ovunme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Bir de demiyorlar mı artık hemen hemen herkes ps plus kullaniyor diye. Millet talep ettiği için kullanmiyor sevgili sony arkadaşım. Öteki türlü konsoluna para verdigi aletin multiplayerina girme hurriyetini elinden alıyorsunuz çünkü. Bir nevi gaspçılık yaptıgınız. O yuzden cok plus abonesi var diye ovunme.

Konuş kardeşim Bana da bi ara hediye PS Vita gelmişti.Zaten oyunlar pahalı, 2-3 tane bir şey aldık onlar için de PS Plus alamadım her ay, yattı öyle alet bende sahibine geri yolladım.PS Plus olmadan oyun oynanmıyor.
  • çekiliş ne zaman
  • kim kazandı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.