Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.011
Cevap
559
Favori
3.399.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yurtıdışından sipariş veya kargo ile gelmez,gümrüğe takılır fiyat gümrük muafiyetinin üstünde çünkü...
    güncel 2013 gümrük muafiyeti : 75 EURO DUR...@janot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR_ -- 12 Haziran 2013; 17:06:35 >
  • Konsoldakiler fare icin aynisini soyluyorsa harika.
    Head shot yapabiliyor musunuz gamepad ile?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim sen Rizenin neresindesin benim gençliğim rizede geçdi ortam çok Eş dost Ortam Full Rizede ,benim ev eski Rize lisesi karşısı Türk telekom karşısıziraatta,da ev var hele sen gel bakalım böyle bu arada rizeye ekim gibi geliyorum illaki görüşürüz rizede çok sağlam oyuncu bizden olan adamlar var saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

şuraya bir bak dostumhttp://forum.donanimhaber.com/m_47456342/tm.htm : : tavsiyem ise şu,ps3 işine girersen mutlaka temin ediceğin oyunlar şunlar olsun:

1.Uncharted serisi
    2.GT5
    3.GOW Serisi -olmazsa olmazlardan
    4,Resistance serisi
    5,MGS 4
    6.LAST OF US
    7.FİFA
    8.TEKKEN

Bunları önce temin edersin oynarsın bunlar hıt oyunlar kolay gelsin aklına takılan varsa sorabilirsin

Haze nerde

Hiç sorma bak onu nasılda koymayı unutmuşum onun gibi (FPS) zor gelir oynanış, senaryo ,kurgu ,bir harika idi,hatta pazarda kendine yer edemedi o kadar çok nazara geldiki oyun bir daha yapmadılar

Fps' yi nasil oynuyorsunuz hocam, fare olmayinca oynamak cok zor, yada ben beceremiyorum.

Emin ol bir alıştınmı klavye mouse aramıyorsun şahsen ben zorlanıyorum bile ama FPS yi HALF-LİFE ile öğrendik buda bir gerçek sene 1999-2000 lerde internet cafedeki ortamdan bahsediyorum şimdi nerde o günler multi vardı oyuncu vardı hepsi göçdü gitti adamların
  • Tmm,dır dostum seve seve ,sonuçda oralar bana pek uzak ortam değil, sen biliyorsun zati
  • quote:

Konsoldakiler fare icin aynisini soyluyorsa harika.

Fare kadar iyi oynarsın gamepad ile,ama oyle hs yapamazsın devamlı
    Gamepade ile oynamak cok daha zevkli gelecektir fareden, alısınca
  • quote:

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • Hocam İslampaşa Mahallesinde geçti çocukluğum, Rize lisesinin yanındaki Mimar Sinan'da okudum. Şimdi Gündoğdu'ya taşındım. Görüşürüz haberleşiriz hocam oyun fln alıp veririrz iyi olur.
  • microsoft geri adım atmazsa xboxın sonu dreamcast gibi olcak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Boşuna yormayın kendinizi. Fiyat 1299 olacak :)

Hayırdır hocam geleceğe gidip geldin sanırım.

öyle hissediyorum :)

killzone bundle lı 1299 fena fiyat olmaz bence
  • ps4 ün tasarımı her geçen gün dahada hoşuma gitmeye başladı. hem ps2 den izler taşıyor hemde yenilikçi. sony tasarım ve mühendislik işini gerçektende iyi biliyor. xo dan güçlü olmasına ve adaptörünü kutunun içinde barındırmasına rağmen hem daha şık ve daha küçük olmayı başarmış.
  • Yalnız bir şey var. Bu nesil pek de "yeni nesil" gibi gelmiyor bana. PS2'den X360'a veya PS3'e geçişte bariz farklar vardı grafiksel olarak. Ama dikkat ettiniz mi bu seferki fark o kadar bariz değil. Öyle "yeni nesil oyun vaaay be!" denilecek hiçbir şey yok aslında.

Üreticiler ve yapımcılar çok güzel oyalama politikasına girmişler bu sefer. Şimdiden büyük çıta atlasalar ileride ellerinde bir şey kalmayacak. Bu nesil paramızın karşılığını geçen nesile oranla o kadar da alamayacağız bu belli. Söğüşleme politikası.

Ama elden bir şey gelmiyor tabii.
  • quote:

Konsoldakiler fare icin aynisini soyluyorsa harika.

Yapiyorsun merak etme.Tamamiyle alisma meselesi Ben iki platformdada oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 12 Haziran 2013; 17:21:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent5238

yurtıdışından sipariş veya kargo ile gelmez,gümrüğe takılır fiyat gümrük muafiyetinin üstünde çünkü...
    güncel 2013 gümrük muafiyeti : 75 EURO DUR...@janot

peki gümrüğe ödenmesi gereken ne kadar ? yada gümrükte ne gibi sorunlar çıkartabilirler ?
  • ABD'de Ps4+2 kol+AC black Flag = 510 dolar.
  • aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    ben shopto.net den sürekli ps3 oyun getiriyorum siparişle,ps4 önsiparişi de var orada fakat hiç gümrük sınırını aşan bişey getirmedim o yüzden çok ta rakamsal söyleyemeyeceğim fakat bir sorun çıkacağını zannetmiyorum,forum içerisinde var biraz araştırırsan bu konulara ulaşabilirsin
    @aragorn1905

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR_ -- 12 Haziran 2013; 17:27:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

/>

• Bir şey merak ediyorum, eğer gümrükte takılırsa para iadesi yapılıyor mu ?
  • uranus666 kullanıcısına yanıt
    hayır büyük ihtimalle gümrük malı olur,geri iade göndereceklerini zannetmiyorum,satıcıda eline ulaşmayan malzemenin iadesini zaten yapmaz... @uranus666
  • 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.