Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (792. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drejtc

Online ücretli olması beni son derece hayal kırıklığına uğrattı
    Sony bu yüzden gözümden düştü
    ama sırf BF4 için alıcam konsolu ha çıkıp microsoft tamam biz online ücreti kaldırdık dese gider XBOX alırım o kadar kızgınım

5Dolara Ayda 1 Oyun Hediye Yapma Dostum İLk ay Drive Clup Vericekler Oyun Çıksa Zaten59 Dolardan Çıkar
  • Biri bana Euro ve Dolar olarak aynı rakam olmasını açıklayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

ama sırf BF4 için alıcam konsolu ha çıkıp microsoft tamam biz online ücreti kaldırdık dese gider XBOX alırım o kadar kızgınım

5Dolara Ayda 1 Oyun Hediye Yapma Dostum İLk ay Drive Clup Vericekler Oyun Çıksa Zaten59 Dolardan Çıkar

Drive club psn plus edition dedi, bence bir dümen var, çıkmamış oyunu niye beleş dağıtıyor ki, prolouge gibi birşey de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 11 Haziran 2013; 11:24:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONLINE UCRETLI!!! Buyuk eksi-

Microsoft en bastan ucretli yapti kimse niye ucretli demiyor. Ama sony yillardir online servisi ucretsizdi...

Ve kasma olayi... Battlefield 4 ps4'de 30 FPS, xbox one da 60 FPS olursa ne yapacaksiniz ( ki olacak)

2 aydir xbox one'i yerden yere vurdunuz ps4'u gormeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Haziran 2013; 11:25:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

quote:

Drive club psn plus edition dedi, bence bir dümen var, çıkmamış oyunu niye beleş dağıtıyor ki, prolouge gibi birşey de olabilir.

Orasını Hiç Bilmiyorum Ama Sony 12 Ay İçinde Muhakkak O 59Doları Çıkartıcak Oyun Verir Plusa Bile Uncharted 3 Geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

Yasiniza veriyorum yasiniz buyusun gelin konusalim

Sizde konuşurken kimseyi rencide etmeseniz madem yaşınızda buyuk hazır ornek olsanız, daha ılımlı yaklaşımlarda bulunsanız dimi buda bir secenek tabi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Kendinizi kandirmayin sizde begenmediniz..

KAC EXC GOSTERDILER?

Oyunlar kasti zor oynadilar- buyuk rezillik. Ps4 de oyunlar dusuk FPS. Xboxone multiplayform oyunlarda yine daha iyi olacak gibi

Tasarim kotu. Xbox'a o kadar laf soyledikten sonra

Ve YILLARDIR UCRETSIZ OLAN ONLINE OYUN OYNAMA ARTIK UCRETLI

esas sen kandırma kendini. önceki nesil xbox360 kullandım, destekledim, burada kavgalar ettim kaç yıl önce, ama bu nesil şu anda ps4'ün ezişiyle başladı resmen. bu seyirde devam ederlerse xbox one amerika harici satamaz bile.
  • hey ay verecekleri oyun dandik ucuz oyunlardan olur online ücretsiz olmalıydı
  • quote:

quote:

Dostum bize dolar değil euro dan çakacaklar e bi de diyorsunuzki her ay oyun veriyor tamam bi oyunu yeni çıktığı gibi bedavaya versinler kabul ederim ama oyun çıkmış 1 sene sonra verirlerse muhtemelen oynayıp bitirdiğimiz bi oyunu vericeklerdir o zaman ben ancak söverim sonye
    Mecburiyetten alıcaz başka konsol yok artık piyasanın yeni konsollara ihtiyacı var yoksa sony ve microsoft yolucak milleti
  • quote:

ONLINE UCRETLI!!! Buyuk eksi-

Microsoft en bastan ucretli yapti kimse niye ucretli demiyor. Ama sony yillardir online servisi ucretsizdi...

Ve kasma olayi... Battlefield 4 ps4'de 30 FPS, xbox one da 60 FPS olursa ne yapacaksiniz ( ki olacak)

Kasma Olayı? Battlefield 4 2 Konsolda da Ya 30 Ya 60 Fps'De Çalışır Hayaller Dünyasında Yaşama. Biri 30 Diğeri 60 Olacaksa 60 Olan Donanımıyla Ps4 Olur.

Bide Gelmiş Görende Xbox Üzerinden Doğru Düzgün Oyun Oynadılar Sanır. Daha Onlar Geliştirici Kiti. Kasma Falan Olmadı. Donmalar Oldu. Oda Yazılımsal Olduğu Çok Bariz. Elbette Düzeltilecek. Bide Bunun Böyle Çıkacağını Düşünenler Var Ya Cidden Komik
  • quote:

Arkadaşım fan falan değilim ama bana şu 20 fps videolarının linkini falan atar mısın görim?Zaten tüm sony çalışanları-amd çalışanları geri zekalı bir sen akıllısın?Tövbe yarabbi insanlıktan çıkmış ne fanlar var şu dünyada ya
  • Sony çuvalladı yazıyo
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Sizce Hangisi Soldakinde Üstünü Komple Aynı Yaptım, Sağdaki Orjinal Tasarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasEntertainment -- 11 Haziran 2013; 11:30:42 >
  • quote:

quote:

quote:

Dostum bize dolar değil euro dan çakacaklar e bi de diyorsunuzki her ay oyun veriyor tamam bi oyunu yeni çıktığı gibi bedavaya versinler kabul ederim ama oyun çıkmış 1 sene sonra verirlerse muhtemelen oynayıp bitirdiğimiz bi oyunu vericeklerdir o zaman ben ancak söverim sonye
    Mecburiyetten alıcaz başka konsol yok artık piyasanın yeni konsollara ihtiyacı var yoksa sony ve microsoft yolucak milleti

10 Tlye oyun alıcaz en kötü öyle düşün Hemde Plus Olucaz Hemde Çok Çok Kaliteli Altyapı Olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_95

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Sizce Hangisi Soldakinde Üstünü Komple Aynı Yaptım, Sağdaki Orjinal Tasarım.

Ne yalan söylüyeyim Soldaki Full Piano Black Daha Al benili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

quote:

Orijinalden alıntı: black_95

quote:

Kasma Olayı? Battlefield 4 2 Konsolda da Ya 30 Ya 60 Fps'De Çalışır Hayaller Dünyasında Yaşama. Biri 30 Diğeri 60 Olacaksa 60 Olan Donanımıyla Ps4 Olur.

Bide Gelmiş Görende Xbox Üzerinden Doğru Düzgün Oyun Oynadılar Sanır. Daha Onlar Geliştirici Kiti. Kasma Falan Olmadı. Donmalar Oldu. Oda Yazılımsal Olduğu Çok Bariz. Elbette Düzeltilecek. Bide Bunun Böyle Çıkacağını Düşünenler Var Ya Cidden Komik

Evet yazilimsal fakat duzelmez konsolu bastan yapmalari lazim

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • Online ücretli online ücretli.

Arkadaş mmorpg oyunlar geliyor tabiki ücretli olacak. The Elder Scrolls Online bu bakalım daha neler gelecek.

Ayrıca aylık 5 dolar yahu, ilerde zam gelse 10 dolar olsa bile bir şey değil ki yanında tüm plus avantajları var. Daha şimdiden plus ın ilk oyunu DriveClub.

Plus gibi harika bir sistem için 5 dolar vermek bu mu sorun şimdi ?

2.el desteklemesi, offline oyunlarda sorun çıkarmaması. PsEye ı zorunlu kılmaması. Fiyatının 400 dolar olması.
  • PS4 > PS3 > PS2 > PS One > Xbox One
  • 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.