Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5015. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50135014501550165017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

quote:

Şu 2 figürü almak istiyorum.

http://www.amazon.com/Max-Payne-Special-Edition-Statue/dp/B008N44BAA/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1410638695&sr=8-1-spell&keywords=max+payne+3+figur

http://www.amazon.com/Tomb-Raider-Croft-Collectible-Figure/dp/B00C2NFUH6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1410638820&sr=8-1&keywords=tomb+raider+figure

Tr'ye gönderim var mı acaba ? Kargo ne kadar ? veya satan var ise bana ulaşabilir

Birincisi Türkiyeye gönderim yok. 2.sinde 10$ kargo parası var.

Hocam bu TR gönderim yok ibaresi nerede ? Dh'den sormayayım artık

Sepetime ekledikten sonra seçmiş olduğunuz adresinize gönderim yapılmıyor diyor. O da ülke ile alakalı bi zamazingo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

quote:

Merhaba,

Sadece bir (belki iki :) ) oyun için aldığım Playstation 4 ile tüm Playstation serilerini kullanmış biri olsam da, bir sorunum var.

PS4 de ülke bölümünü değişemiyorum ne yaptı isem.
    Sabit olarak United Kingdom yazıyor ki cihazı bugün Sony Eurasia garantili olarak aldım.

Bir de kendi Facebook hesabım ile bağlanmak ve oradaki profil resmini kullanmak istiyorum ama bunu da bir türlü başaramadım :)
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla...

ülkeyi değiştirebilmen için yeni bir psn hesabı alman gerekiyor. facebookdaki resmi kullanmak da profil ayarlarından yapılıyor yanlış hatırlamıyosam.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Sanırım yeni bir PSN hesabı aldığım zaman indirmiş olduğum demo oyun da eski hesapta kalacak değil mi ?

Facebook bağlantısı için de PSN hesabı için Facebook aplikasyonu yüklememiş gibi bir mesaj veriyordu.

Saygılarımla...

dostum eski hesabını ana hesap olarak etkinleştirirsen daha sonra açacağın bütün hesaplardan eski hesabındaki oyunları sorunsuz oynayabilirsin.

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

İyi forumlar dilerim.

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şu 2 figürü almak istiyorum.

http://www.amazon.com/Max-Payne-Special-Edition-Statue/dp/B008N44BAA/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1410638695&sr=8-1-spell&keywords=max+payne+3+figur

http://www.amazon.com/Tomb-Raider-Croft-Collectible-Figure/dp/B00C2NFUH6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1410638820&sr=8-1&keywords=tomb+raider+figure

Tr'ye gönderim var mı acaba ? Kargo ne kadar ? veya satan var ise bana ulaşabilir

Birincisi Türkiyeye gönderim yok. 2.sinde 10$ kargo parası var.

Hocam bu TR gönderim yok ibaresi nerede ? Dh'den sormayayım artık

Sepetime ekledikten sonra seçmiş olduğunuz adresinize gönderim yapılmıyor diyor. O da ülke ile alakalı bi zamazingo.

Ben gift card için US vermiştim. Türkiye mi vereyim şimdi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Sadece bir (belki iki :) ) oyun için aldığım Playstation 4 ile tüm Playstation serilerini kullanmış biri olsam da, bir sorunum var.

PS4 de ülke bölümünü değişemiyorum ne yaptı isem.
    Sabit olarak United Kingdom yazıyor ki cihazı bugün Sony Eurasia garantili olarak aldım.

Bir de kendi Facebook hesabım ile bağlanmak ve oradaki profil resmini kullanmak istiyorum ama bunu da bir türlü başaramadım :)
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla...

ülkeyi değiştirebilmen için yeni bir psn hesabı alman gerekiyor. facebookdaki resmi kullanmak da profil ayarlarından yapılıyor yanlış hatırlamıyosam.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Sanırım yeni bir PSN hesabı aldığım zaman indirmiş olduğum demo oyun da eski hesapta kalacak değil mi ?

Facebook bağlantısı için de PSN hesabı için Facebook aplikasyonu yüklememiş gibi bir mesaj veriyordu.

Saygılarımla...

dostum eski hesabını ana hesap olarak etkinleştirirsen daha sonra açacağın bütün hesaplardan eski hesabındaki oyunları sorunsuz oynayabilirsin.

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

İyi forumlar dilerim.

Saygılarımla...

rica ederim dostum ne demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu yapmanızın sebebi nedir güvenlik mi?
  • Arkadaşlar aldim beyaz PS i fakat Destiny i takaslamak istiyorum tekliflere acigim.

Birde kollarin şarj olduğunu nerden anlayabiliriz? Full oluldugunu nasil belli ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Arkadaşlar aldim beyaz PS i fakat Destiny i takaslamak istiyorum tekliflere acigim.

Birde kollarin şarj olduğunu nerden anlayabiliriz? Full oluldugunu nasil belli ediyor

PS tuşuna basılı tut aşağıda pil simgesi var. Telefonlarda olur ya aynısı.
  • trials fusion kac saat suruyor bitiren biri cevaplayabilir mi
  • Arkadaşlar araştırdm ama bulamadım. Psn plus ın 14 günlük deneme sürümü var biliyorsunuz yıllık plus alana kadar 14 günde bir yeni hesap kurup deneme sürümünü aktif ediyorum ve kart bilgilerimi siliyorum ve aktif olarak kullandığım hesabımda multiplayer oynayabiliyorum. 1.5 aydır bitttikçe yeni hesap ve denemeyi aktif ediyorum durum bana bi sıkıntı çıkarır mı ?

Şuan yıllık plus alamıyorum bu şekilde devam etmek benimde hoşuma gitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar aldim beyaz PS i fakat Destiny i takaslamak istiyorum tekliflere acigim.

Şarj esnasında sarı bir ışık yanıp söner, tamamlandığında hiç bir ışık yanmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

trials fusion kac saat suruyor bitiren biri cevaplayabilir mi

Son iki etap kaldı bende delirdim bıraktım ama ondan önceki etaplar 10 saat sürdü. Ortalama 10-15 saat sürer vede zevkli bir yapımdır tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Son iki etap kaldı bende delirdim bıraktım ama ondan önceki etaplar 10 saat sürdü. Ortalama 10-15 saat sürer vede zevkli bir yapımdır tavsiye ederim.

sagolun cevap icin demoyu oynadim cok hosuma gitti oyun sureside gayet iyimis inceleme puanlari da iyi
  • quote:

quote:

quote:

sagolun cevap icin demoyu oynadim cok hosuma gitti oyun sureside gayet iyimis inceleme puanlari da iyi

yeni eklenti paketleride var :) gizli yollar falan derken daha da uzun sürer :)
    o ilk buldugum gizli yer bana azap yasatmisti o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC MISAFIRI 2

quote:

quote:

quote:

yeni eklenti paketleride var :) gizli yollar falan derken daha da uzun sürer :)
    o ilk buldugum gizli yer bana azap yasatmisti o kadar.

evet bsc incelemesini izledim de simdi oyun bittikten sonra gelen haritalarla oynanis suresi epey bi uzun oluyor
  • quote:

Dinlenme modunda sarı ışık yanıp sönüyor.Ps4 açıkken ps tuşuna basılı tutarak gelen ekranda görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

PC üzerinden psn'e girince e mail geçersiz diyor
    şimdi ben eski ps4 mü bulmam lazım
    sony arasam plus aldıgım tarih belli benim e mail adresim kayıtlımıdır bilgin var mı

Dostum eger sen gercekten o email adresinden aldiysan plus uyeligini zaten aldginda sony sana direk mail atyo aldgin icin tesekkurler falan diyo gir bak bakalim mail adresine boyle bir email gelmismi eger gelmemisse demekki yanlis hatrliyosun bi yerlerde bir yanlslik var demektir.baska bi adresle almissin demektir .ama eger mail duruyosa varsa sony yi ara iletsime gec maili onlara soyle anlat derdini bence cozerler.inan aklima baska bise gelmiyo yoksa yardimci olmak isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

quote:

Orijinalden alıntı: girice

arkadaslar innal kartla amazondan psn gift card alınıyormu hiç bir sıkıntı olmadan?

Amazon değilde pc suppulydan aldım

Valla hocam dedigin gibiyse cok iyi cunku amazonda sorun cikariyo.peki hemen yolladilarmi kodu hic bi sorunla karsilasmadinmi? Sanal kartlada yapilabilir demekki bu alis veris ozaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitoScaletta

bunu yapmanızın sebebi nedir güvenlik mi?

neyi yapmamın sebebi nedir

bu psn yi interneti sırasıyla kapatmamın nedeninimi
    düzen intizam titizlik güvenlik ne derseniz diyin bunların
    hepsi dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 14 Eylül 2014; 5:04:17 >
  • hani ps4 399 dolar dan satışa çıkacaktı, 1500 liradan aşağı satan yer yok?
  • ajdarvevo kullanıcısına yanıt
    bişey dicem abi mesela ben ps4 alcam multiplayer oynamak için psn + ya üyemi olmam gerekiyo
  • 
Sayfa: önceki 50135014501550165017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.