Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5016. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50145015501650175018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: girice

quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

quote:

Orijinalden alıntı: girice

arkadaslar innal kartla amazondan psn gift card alınıyormu hiç bir sıkıntı olmadan?

Amazon değilde pc suppulydan aldım

Valla hocam dedigin gibiyse cok iyi cunku amazonda sorun cikariyo.peki hemen yolladilarmi kodu hic bi sorunla karsilasmadinmi? Sanal kartlada yapilabilir demekki bu alis veris ozaman.

Telefonla doğrulama istedi kod geldi telefona üye girişi yaptım kodu aldım 10 dk garanti gelme süresi var zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkanenes kullanıcısına yanıt
    psn ye üye olucaksın o zaten gerekli parasız hesap açıyorsun
    birde plus alacaksın oda ayrı bu plus u aldınmı ancak onlıne oynayabileceksin
    eğer plus almaşsan sadece arkadaşlarınla oyun içi değil oyun harici konuşabilirsin
    ortak oyun oynayamassın

plus u en avantajlı olarak senelik alırsan iyi olur 1 senelik plus 99-tl ye geliyor
  • berkanenes kullanıcısına yanıt
    Evet ayrıca ayda 2 oyun veriyor.

• Ben ebayden almıştım kodu. satın alma işleminden sonra telefonum çalmaya başladı.

numaraya baktım uluslararası alo dedim karşıma japon çıktı adımı söyledi o benim evet dedim ingilizce.teşekkür etti sonra kod anında emailde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: notfound

hani ps4 399 dolar dan satışa çıkacaktı, 1500 liradan aşağı satan yer yok?

Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Arkadaşlar araştırdm ama bulamadım. Psn plus ın 14 günlük deneme sürümü var biliyorsunuz yıllık plus alana kadar 14 günde bir yeni hesap kurup deneme sürümünü aktif ediyorum ve kart bilgilerimi siliyorum ve aktif olarak kullandığım hesabımda multiplayer oynayabiliyorum. 1.5 aydır bitttikçe yeni hesap ve denemeyi aktif ediyorum durum bana bi sıkıntı çıkarır mı ?

Şuan yıllık plus alamıyorum bu şekilde devam etmek benimde hoşuma gitmiyor.

Süpersin abi sorun çıkarmaz bence
  • KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam cevap için. Peki ben ps4te kaç hesabi primary yapabilirim ? Aslında soyle somutlaştirayim. Simdi benim bir A hesabım olsun bu tr hesabi plusun bulunduğu. Sonra USA hesapları alsam; 1, 2, 3 vs.. 1. Hesabimda FIFA olsun, 2 de BF4 3 te destiny olsun. Ben bir gün fifayi ertesi gün bfyi sonraki gün destiny i primary yaparak hepsini online olarak TR hesabimdan oynayabilir miyim ? Oluyorsa Bu şekilde en fazla kaç hesap acabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Ben ebayden almıştım kodu. satın alma işleminden sonra telefonum çalmaya başladı.

numaraya baktım uluslararası alo dedim karşıma japon çıktı adımı söyledi o benim evet dedim ingilizce.teşekkür etti sonra kod anında emailde

Khojikama qnakajhi

• Killzone Shadow Fall 20 dolara düşmüş amazonda. Digital code olarak. Nasıl yükleniyor falan bilgim yok ama ilgilenen olabilir belki.

http://www.amazon.com/Killzone-Shadow-Fall-PlayStation-4/dp/B00BGA9YZK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1410685842&sr=8-1&keywords=killzone
  • braVe112 kullanıcısına yanıt
    Seçenek var digital code'u da aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyBeard -- 14 Eylül 2014; 12:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakann.

Killzone Shadow Fall 20 dolara düşmüş amazonda. Digital code olarak. Nasıl yükleniyor falan bilgim yok ama ilgilenen olabilir belki.

http://www.amazon.com/Killzone-Shadow-Fall-PlayStation-4/dp/B00BGA9YZK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1410685842&sr=8-1&keywords=killzone

Oha süper Kesinlikle kaçırmayın arkadaşlar.

25 - 20 şeklinde paylaşılabilir. Oyun gayet güzel,ben zevkle bitirdim. Multiplayer ise beni sarmadı. Ben daha çok hızlı klasik seviyorum. Call Of Duty,Destiny tarzı. Belki onuda seversiniz.

Not : Oyun Türkçe değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDC -- 14 Eylül 2014; 12:26:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakann.

Killzone Shadow Fall 20 dolara düşmüş amazonda. Digital code olarak. Nasıl yükleniyor falan bilgim yok ama ilgilenen olabilir belki.

Amazon'dan US adresi kullanarak (tercihen Alaska) kredi kartı ile alınıyor. Sonrasında mail'e gelen kodu girip yüklemeyi başlatıyorsunuz.
    5-10 dk.lık bir işlem. KZSF'yi bende kod ile almıştım.
  • Fiyat çok çekici
  • PSN Code alır gibiymiş yani teşekkürler ama ben almayacağım sanırım.
  • Sa beyler, bende metro grossdan ps4 aldim. Gece 2 civari oyun indirmeye başladım. oyun yuklemesi acisindan 3 saat filan acik kaldi. Sabah 11 civarında Retribution aldı oyunu yaklaşık yarım saat oynadıktan sonra Fifa'da bir maç yaptım. Ardından kasmaya başladı makina. Bu normal birşey mi? Makina tv Ünitesi'nin altındaki bölmedeydi ve ısınmıştı baya ..

2. Sorum PAL 2. Bolge ne demek oluyor. Almakla kötü mü ettik? Teşekkürler.

• SAĞOLUN YARDIMLARINIZ İÇİN BİLİYORDUM AMA EMİN OLMAK İÇİN SORDUM
  • Oust-yLmz O kullanıcısına yanıt
    2.BÖLGE TÜRKÇE OLUYOR YANİ ALMAKLA KÖTÜ ETMEDİNİZ AYRICA ISINMA NORMALDİR EĞER COK ISINIYORSA BİR TANE PERVANE ALIN KONSOLA DOĞRU BIRAKIN HER AÇTIĞINIZDA ONUDA AÇIN BÖYLECE BRZCIKTA OLSA SOĞUTMUŞ OLURSUNUZ
  • Oust-yLmz O kullanıcısına yanıt
    Etrafı açık olsun cihazın,hava alsın.
  • arkadaşlar fifa15 oyunu spotu ne zaman çıkar bilgisi olan varmı teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 50145015501650175018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.