Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4450. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44484449445044514452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şimdilik kesinleşen liste, daha 10 gün var fuara başka duyurular ve sürprizler yakındır.
  • http://www.we-brothers.net/e3-2014-e-pes-2015/
    PES 2015 E3'te tanıtılacaktır. Zaten Eylül sonu gibi çıkacak...
    İnşallah bu sefer eskileri kadar zevkli olur!
  • arkadaslar acil yardim lazim 1.Ds4 actik 2.Ds4 makineye tanittim oldu ama 2.Ds4 tus ayarlarini yapamadim yon tus tuslariyla i oynamak istiyorum ne yapmam lazim
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Oyundaki ORC'ları merak edenler buyursun;

http://instagram.com/shadowofmordor
  • Şu sıralar The Order 1886 ile uğraşan Ready At Dawn'ın yeni logosu

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun kardeş umarım pişman olmazsın
  • :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar PS4 için Fifa14'ün World Cup DLC'si ertelenmişti ? Az önce yüklendi ve oynuyorum ben nasıl oluyor
  • Uncharted 4 Bombası Devam Ediyor..

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Tidux:"Uncharted 4'ün E3 Demosunu gördüm Tropikal bir bölümde ve oyunun ana karakteri Nathan Drake'den başkası değildi. Oyun için söyleyecek tek bir kelime bile bulamıyorum. 0-10 arası bir puan verecek olursam puanım 14 olur! Greatness Awaits-PS4"
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Arkadaşlar PS4 için Fifa14'ün World Cup DLC'si ertelenmişti ? Az önce yüklendi ve oynuyorum ben nasıl oluyor

Resmi turnuvayı yapamıyorsunuzdur ama sadece onlıne olarak oynanabilecek diye biliyordum ben.
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Çin'in En Büyük Konsol Oyun Medyası UCG: "SONY E3'te hem eski hem de yeni oyuncuları şok edecek 2 oyun duyurusu yapacak."
  • Hocam oyunun çıkmasına nerden baksan 1 yıl vardır ama iyice gaza getiriyorsun paylaşıtığın bu haberlerle yapma etme yavaş biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Hocam oyunun çıkmasına nerden baksan 1 yıl vardır ama iyice gaza getiriyorsun paylaşıtığın bu haberlerle yapma etme yavaş biraz

Konu Naughty Dog ve UC olunca biraz kantarın topuzunu kaçırıyorum hocam mazur görün.
  • Arkadaşlar bu gün itibariyle bende aranıza katıldım.
    Psn:Force_Ahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 18 Haziran 2014; 1:23:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

arkadaslar acil yardim lazim 1.Ds4 actik 2.Ds4 makineye tanittim oldu ama 2.Ds4 tus ayarlarini yapamadim yon tus tuslariyla i oynamak istiyorum ne yapmam lazim

tamam oldu 1.Ds4kafasinda kirmizi yaniyor onu 1numara nasil yazacak 2.D4 kafasinda mavi yaniyor 2 rakam olarak nasil yazacaz kendi psn id yazan bile gordum nerden yapiliyor lutfen yardimci olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRolLoFp9W

Beyler yanlış yere mi yazdım bilmiyorum ama benim şöyle bir problemim var ve aklıma takıldı:
    Playstation daki hdmi portunda o kucuk sari seylerden birisi yukari kalkmis bazi televizyonlarda goruntu yok bazilarinda goruntu var ses gidip geliyor.
    Simdi ben bunu garantiye gotursem garanti kapsamina alirlar mi? Ve ne kadar surer?
    İlgili arkadaslardan cevap bekliyorum

Garantısı varsa direkt servise ver dostum..

• fifa world cup eklentisinde neden sadece 4-5 takım var ?
  • Beyler e3 fuarı ps4 üzerinden canlı yayın olarak verilir mi acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Hocam oyunun çıkmasına nerden baksan 1 yıl vardır ama iyice gaza getiriyorsun paylaşıtığın bu haberlerle yapma etme yavaş biraz

Konu Naughty Dog ve UC olunca biraz kantarın topuzunu kaçırıyorum hocam mazur görün.

Sende haklısın hocam konu Naughty Dog olunca işin rengi değişir..
  • 
Sayfa: önceki 44484449445044514452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.