Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3404. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34023403340434053406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ambiante

quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

quote:

arkadaşlar bendede yıllardır tr ve us hesabı var,bu 2 hesabıda PS3 te kullanıyordum 2 gün önce aynı hesapları PS4 ede açtım yani hem PS3 hemde PS4 te kullanacam,sorum şu us psn den kredi kartıyla oyun indirebiliyormuyuz,oluyorsa hangi kartlar ve us psn de yabancı adres girilmesi gerektiği için tr deki kredi kartları sorun çıkarmıyormu,tr deki kartı us hesapta kullanabilen varmı?

Selam,

Usa psn de TR kartı kullanılabiliyor. Fakat burada sadece 1 tane kart oluyor. O da Garanti Bankasının vermiş olduğu American Express özellikli kart.

peki dostum herkes us hesabı açarken genelde fake amerikan adresi kullandı kartın girileceği bölümde fatura adresi soruyor sen şimdi oraya fatura adresini girsen nasıl onaylıyacak büyük ihtimal hata verir bu şekilde olmaz diye düşünüyorum 2.yol us psn de tr adresi kullanan varmı kabul oluyormu?sen nasıl kullanıyorsun us hesapta garantinin Amerikan express kartını yani cihazdaki kart bilgileri us psn fatura adres kısmına ne girdin,amerikan adresimi o şekilde onaylıyormu kartı?

Hocam hiç hatırlamıyorum fatura ekranına ne adres yazdığımı hatta fatura bilgilerini sorduğunu bile sanmıyorum. Çok takıldığım bir aşama olsa hatırlardım.

fatura bilgilerini soruyor dostum daha dün yeni kart gireyim dedim eski kart bilgilerini sildim yeni kartı girdim adres fatura bilgilerinde kaç defa normal adresi girmeme rağmen extredeki birebir aynı şekilde bilgileri yazmadan kartı kabul etmedi önceden paso hata verdi neyseki tr hesabı hallettim eskiden sadece kart bilgisi soruyor fatura adres bilgisi sormuyor diye hatırlıyorum çünkü us hesaba bile kart bilgisi girmiştim kabul etmişti hiç alışveriş yapmadım için us hesaptan o yüzden silmiştim,önemli olan şimdi ne şekilde halledeceğimiz.
  • mtgames46 da benim psn arkadaslar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

quote:

arkadaşlar bu kutudan çıkan kulaklığı DS4 e fifa 14 oynarken taktım kulaklıktan ses gelmiyor hala tv den ses geliyor bunu oyunlarda nasıl kullanacağız?

Oyundayken ya da menüdeyken ayarlardan ses ayarlarına girip oradaki gerekli yerleri göreceksin. Kulaklık yazısının önündeki kutucuğa tik atarsan işlemin hallolur. İyi oyunlar.

ok dostum sağolasın hallettim kulaklığa çıkış verdeki tüm sesler seçili olması lazımmış,ne kadar dandik bu kulaklık ya kulaklık mono ve ses çok az,benim psp nin orijinal stereo kulaklığı taktım o bile daha kaliteli ve daha çok ses veriyor bundan keşke bu kulaklık ayarında ses arttırma seçeneğide olsaydı kulaklıktaki ses o kadarda yeterli değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolGamerr -- 25 Ocak 2014; 16:31:20 >
  • Arkadaşlar uzundur foruma giremedim ps4 ü aldıktan sonra diyeyim bu ikinci satışlar ocak 15 te yapılacaktı yapıldımı

• lecturer kullanıcısına yanıt
    Türkçe olur mu sizce? Öyle bir duyum var mıdır ?

Edit: Witcher 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brkgk -- 25 Ocak 2014; 16:36:35 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

quote:

arkadaşlar bu kutudan çıkan kulaklığı DS4 e fifa 14 oynarken taktım kulaklıktan ses gelmiyor hala tv den ses geliyor bunu oyunlarda nasıl kullanacağız?

Oyundayken ya da menüdeyken ayarlardan ses ayarlarına girip oradaki gerekli yerleri göreceksin. Kulaklık yazısının önündeki kutucuğa tik atarsan işlemin hallolur. İyi oyunlar.

ok dostum sağolasın hallettim kulaklığa çıkış verdeki tüm sesler seçili olması lazımmış,ne kadar dandik bu kulaklık ya kulaklık mono ve ses çok az,benim psp nin orijinal stereo kulaklığı taktım o bile daha kaliteli ve daha çok ses veriyor bundan keşke bu kulaklık ayarında ses arttırma seçeneğide olsaydı kulaklıktaki ses o kadarda yeterli değil bence.

Siddetle xperia z1 kulakligini oneriyorum..parti chat yaparken yeminle telefondan bile net yuksek tertemiz ses veriyor :)

• lecturer kullanıcısına yanıt
    ilk oyunu pcde biraz oynamıştım, güzeldi. ikinci oyun 2011de çıkmıştı, pcde oynamıştım ilk o zamana göre çok iyi bir kasa yapmıştım kendime yaklaşık 2000tllik ona rağmen aşırı fps düşmeleri yaşanıyordu, optimasyon açısından iyi değildi. Derken geçen sene xbox360da bitirdim witcher 2yi. Gerçekten sağlam oyun, sanat eseri gibiydi. oyunun belli yerlerinde verilen kararlara göre senaryo ilerliyor vs. bir yerde verilen karara göre karakterlerden birinin yanında oyuna başlanıyor farklı görev alanları farklı görevler vs olduğundan 2. kez bitirmek gerekiyor. The witcher 3 bu sene beklediğim oyunlar arasında, sabırsızlanıyorum açıkçası.
  • evet yapıldı çoğu yerde tükendi kardeş ben de 15 ocak sonrasına yetişen şanslı insanlardan biriyim :)
  • CoolGamerr kullanıcısına yanıt
    kutunun altında yazıyor bende aramıştım sonra kutuyu dolaba kaldırırken fark ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tris

Türkçe olur mu sizce? Öyle bir duyum var mıdır ?

Edit: Witcher 3

Şu anda bunun için imza kampayası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

fifada saha çok karanlık geldi bana nasıl açıcam ayarlarda bulamadım

Bazı stadlar çok karanlık,bazıları aydınlık. Staddan stada değişiyor.
  • SahkaaN kullanıcısına yanıt
    sevgi saygı hürmet benden sana arkadaşım
    saygın için çok teşekkürler
    lakin teşbihde hata olmaz diyorsun anladım zaten bende
    seni üzüp kıracak bir eleştiri yapmadım
    sadece biraz cık manzarayı duvara astım
    tekrar teşekkürler sağol varol
  • şimdi medya markta gittim
    bir sürü ds4 gelmiş dikey tablası gelmiş şarj istasyonu gelmiş
    bayağı bir aksesuarı gelmiş ps4 ün
    bir tane oyun cod ghost aldım birde aşağıdaki şarj istasyonundan aldım
    lakin bu istasyonda ds4 ün dolduğunu nasıl anlarım 99-tl

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

şimdi medya markta gittim
    bir sürü ds4 gelmiş dikey tablası gelmiş şarj istasyonu gelmiş
    bayağı bir aksesuarı gelmiş ps4 ün
    bir tane oyun cod ghost aldım birde aşağıdaki şarj istasyonundan aldım
    lakin bu istasyonda ds4 ün dolduğunu nasıl anlarım 99-tl

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Abi yanip sonen turuncu isik komple sondugunde doldu demek oluyor

• Şuan PSN plus alsam ps4 için ücretsiz hangi oyunlar var? Contrast artık ücretli mi? Bir de outlast veya bir başka oyun ücretsiz verdiklerinde sanırım şubatın 5'i oluyordu. Marta kadar psn plus alsam bu ücretsiz verilen oyunu indirebiliyor muyum yoksa kısa süre sonra kalkar mı?
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    tamam adaş teşekkür ederim
    bu şarj istasyonunun prizden elektrikle dolması harika olmuş
    hiç olmassa usb nin birini işgal etmiyecek artık
    bir tane usb ye headseti takarsak diğerinede direksiyonu takacağız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

arkadaşlar PS4 ün kutusunda cihaz PAL mi NTSC mi diye yazmıyor kutuda bulamadım sadece kod numarası yazıyor acaba kendi PS4 ünün altını kontrol eden oldumu orda yazıyormu PAL veya NTSC diye çünkü PS2 ve PS3 te yazıyordu.

Bu sorunun cevabi banada lazim ???

kutunun altında sağ köşede oyunların arkasındaki dünya işaretiyle 2 rakamı beraber olan sembol var
    bu sembolü gördümmü ürün pal demektir

• Aksesuar fiyatları nedir abi MM'de bugün vatan'da 260 tl dediler ds4 e

• Beyler Killzone'sa oyuna başladıktan sonra zorluk seviyesini nasıl düşürebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Aksesuar fiyatları nedir abi MM'de bugün vatan'da 260 tl dediler ds4 e

ds4--219-tl
    şarj istasyonu--99-tl
    dikey tablası--64-tl

• 
Sayfa: önceki 34023403340434053406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.