Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3403. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34013402340334043405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 4 camp modu save sorunu halen devam ediyomu arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Ps4 kapanırken tv kapanir gibi cat diye ses cıkıyor bu doğalmı?

Herkeste oluyor o

Teşekkürler sorun bende sanmıştım ilk başta.

Psn ekleyebilirsiniz ps4 için plus oyunları ve battlefaild4 mevcut şimdilik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: campeone1907

arkadaşlar ds4'ü galaxy s4'ün şarj aleti ile şarj etmeyi denedim. PS4 açıkken ekrandan kontrol ettim ve ds4 şarj ediyor olarak gözüküyordu. Bu şekilde şarj etmek ds4'ün piline vs zarar verir mi? Bilgisi olan varmı bu konuyla ilgili?

hiç birşey olmaz hocam önemli olan çıkışın usb deki gibi 5 volt olması buda şarj aletinin üzerinde yazar kaç volt olduğuki 5 volt dur hiç bir sakıncası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakisaWa

Arkadaşlar bf4 online oyundayım hep çinlilerin takımında başlıyorm ya karşıtarafa nasıl geçicem. Çözemedm bi türlü

team stuptan yapıcaksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: SahkaaN

quote:

Orijinalden alıntı: aslankani1

Piyasada oyun bile yokken bu konsola 1550 tl veren kusura bakmasın ama kerizdir. 1400 tl bile ederinin çok üstünde bir rakamken , birde üstüne zamlı haliyle mağaza mağaza dolaşıp ps4 almak isteyenin aklından zoru vardır. Ben 27 yaşındayım ve 1995 den beri oyuncuyum , ama bu fiyatlara kesinlikle satın almam

Paran varsa range rover paran yoksa game over.
    Get out!

umarım o paranın nasıl kazanıldığından da haberin vardır
    tabi kıçından ter akanlar için söylüyorum
    ayakkabı kutularında biriktirenler için değil genç arkadaşım

Ben bir yandan okuyorum bir yandan freelance iş yapiyorum bütün giderimi kendim karşılıyorum hamd olsun, o yazılan mesajda mecazi bir mesaj.
    Yaşına hürmeten saygilar abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SahkaaN -- 25 Ocak 2014; 15:16:53 >
  • Arkadaslar bir sorum var. Az once ps4 uygulamasini akilli telefonuma indirdim ve bir oyun satin aldim. Ben eve gidene kadar oyunun download olmasini istiyorum fakat oyunu ps4 sistemine indir butonu aktif durumda degil ne yapmam gerek?

• Psn : Cagtayy24 Arkadaşlar eklerseniz beraber oynarız

abi senin psn neydi ?
  • adoreco kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum sağolasın, baktım şimdi 5 volt yazıyor şarj aletinin üzerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

arkadaşlar bendede yıllardır tr ve us hesabı var,bu 2 hesabıda PS3 te kullanıyordum 2 gün önce aynı hesapları PS4 ede açtım yani hem PS3 hemde PS4 te kullanacam,sorum şu us psn den kredi kartıyla oyun indirebiliyormuyuz,oluyorsa hangi kartlar ve us psn de yabancı adres girilmesi gerektiği için tr deki kredi kartları sorun çıkarmıyormu,tr deki kartı us hesapta kullanabilen varmı?

Selam,

Usa psn de TR kartı kullanılabiliyor. Fakat burada sadece 1 tane kart oluyor. O da Garanti Bankasının vermiş olduğu American Express özellikli kart.

peki dostum herkes us hesabı açarken genelde fake amerikan adresi kullandı kartın girileceği bölümde fatura adresi soruyor sen şimdi oraya fatura adresini girsen nasıl onaylıyacak büyük ihtimal hata verir bu şekilde olmaz diye düşünüyorum 2.yol us psn de tr adresi kullanan varmı kabul oluyormu?sen nasıl kullanıyorsun us hesapta garantinin Amerikan express kartını yani cihazdaki kart bilgileri us psn fatura adres kısmına ne girdin,amerikan adresimi o şekilde onaylıyormu kartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolGamerr -- 25 Ocak 2014; 15:38:37 >
  • Döviz de fırlayacak zamanı buldu, bizim PS4 hayalleri yalan oldu.
  • Headset için update güya bu ay gelecekti !
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Ps4 kapanırken tv kapanir gibi cat diye ses cıkıyor bu doğalmı?

Herkeste oluyor o

Teşekkürler sorun bende sanmıştım ilk başta.

Psn ekleyebilirsiniz ps4 için plus oyunları ve battlefaild4 mevcut şimdilik.

Benim nick Gwynblaeid eklerseniz akşama girince kabul ederim 1-2 el atarız
  • Beyler psn plus 14 günlük deneme sürecini kullanmak istiyorum fakat fatura bilgilerimi girdiğimde posta kodunda hata veriyo neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdsuruk

Beyler psn plus 14 günlük deneme sürecini kullanmak istiyorum fakat fatura bilgilerimi girdiğimde posta kodunda hata veriyo neden acaba

Ben oraya hiç giremiyorum yahu siz nasıl yapıyorusunuz? İlk aldıgımda vardı şuanda yok FIFA 14 ıcınde online oynarken oraya yonlendırdıgınde goruyorum basıyorum ama devam etmıyor!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

quote:

Beyler psn plus 14 günlük deneme sürecini kullanmak istiyorum fakat fatura bilgilerimi girdiğimde posta kodunda hata veriyo neden acaba

Ben oraya hiç giremiyorum yahu siz nasıl yapıyorusunuz? İlk aldıgımda vardı şuanda yok FIFA 14 ıcınde online oynarken oraya yonlendırdıgınde goruyorum basıyorum ama devam etmıyor!?

Bende şu an çok yabancıyım yukarıda ps store tıkladım oradan psn plus falan 14 günlük deneme süreci yazıyodu tıkladım herseyi yazdım adresi yazdım posta kodunda hata veriyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

quote:

arkadaşlar bendede yıllardır tr ve us hesabı var,bu 2 hesabıda PS3 te kullanıyordum 2 gün önce aynı hesapları PS4 ede açtım yani hem PS3 hemde PS4 te kullanacam,sorum şu us psn den kredi kartıyla oyun indirebiliyormuyuz,oluyorsa hangi kartlar ve us psn de yabancı adres girilmesi gerektiği için tr deki kredi kartları sorun çıkarmıyormu,tr deki kartı us hesapta kullanabilen varmı?

Selam,

Usa psn de TR kartı kullanılabiliyor. Fakat burada sadece 1 tane kart oluyor. O da Garanti Bankasının vermiş olduğu American Express özellikli kart.

peki dostum herkes us hesabı açarken genelde fake amerikan adresi kullandı kartın girileceği bölümde fatura adresi soruyor sen şimdi oraya fatura adresini girsen nasıl onaylıyacak büyük ihtimal hata verir bu şekilde olmaz diye düşünüyorum 2.yol us psn de tr adresi kullanan varmı kabul oluyormu?sen nasıl kullanıyorsun us hesapta garantinin Amerikan express kartını yani cihazdaki kart bilgileri us psn fatura adres kısmına ne girdin,amerikan adresimi o şekilde onaylıyormu kartı?

Hocam hiç hatırlamıyorum fatura ekranına ne adres yazdığımı hatta fatura bilgilerini sorduğunu bile sanmıyorum. Çok takıldığım bir aşama olsa hatırlardım.
  • arkadaşlar bu kutudan çıkan kulaklığı DS4 e fifa 14 oynarken taktım kulaklıktan ses gelmiyor hala tv den ses geliyor bunu oyunlarda nasıl kullanacağız?
  • quote:

arkadaşlar bu kutudan çıkan kulaklığı DS4 e fifa 14 oynarken taktım kulaklıktan ses gelmiyor hala tv den ses geliyor bunu oyunlarda nasıl kullanacağız?

Oyundayken ya da menüdeyken ayarlardan ses ayarlarına girip oradaki gerekli yerleri göreceksin. Kulaklık yazısının önündeki kutucuğa tik atarsan işlemin hallolur. İyi oyunlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

quote:

Bende şu an çok yabancıyım yukarıda ps store tıkladım oradan psn plus falan 14 günlük deneme süreci yazıyodu tıkladım herseyi yazdım adresi yazdım posta kodunda hata veriyo

Anladım teşekkürler. Aradıgım cevap bu değildi. ;)
  • Wireless ile 6-7 mb download hızı çıkıyor

Kablolu ile 70-89

Ama gercek hızım 25mbit kablo ile bi gariplik oluyor laptoptayken torrent ile bisi indirirken de hız uçuyor gibi

• 
Sayfa: önceki 34013402340334043405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.