Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1808. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18061807180818091810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox'çıların itirazıyla alakası yok eğer Sony'de DRM ve 2.el kısıtlaması yapsaydı MS kılını kıpırdatmazdı..E3'de Sony MS'yi itin g... sokunca mecbur kaldılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Xbox'çıların itirazıyla alakası yok eğer Sony'de DRM ve 2.el kısıtlaması yapsaydı MS kılını kıpırdatmazdı..E3'de Sony MS'yi itin g... sokunca mecbur kaldılar..

He tamam o zaman hemen 1400 lira verebiliriz çok rahatlattın içimi sağol. Zaten Dan Mittchel beğenmeyen almaz dedikten 2 hafta sonra değişiklikler yapıldı diye istifa ettirilmedi, oyuncuların ne söyledikleri, ön siparişlerin iptaliyle falan alakası yok olayların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Herkes fiyatı tartışmış hatta fiyat tartışmasından neredeyse ECON 100 dersi gibi olmuş konu.

Fiyat iyi değil mi arkadaşlar ya bugün bir kaç ay sonra üst modeli çıkacak akıllı telefonlardan bile ucuz ve bu konsolu aldık mı kaç yıl boyunca kullanacağız.Tabi ki bazı arkadaşlar pahalı diyebilir fakat eğer bu ekonomi de Dünyanın bu düzeninde çıkınca 6-7 sene kullanacağımız bir alete göre uygun bir fiyat.

Fiyat iyi değil. Özellikle çıplak konsolun 1400 olması hiç iyi değil. En azından ps+ üyeliği vs verilmeliydi. Tek kutu fiyatı 1400 olmamalı.

İyi veya değil. Sonuçta mal ortada fiyat ortada... take it or leave it.. Boşu boşuna burada tartışmaya gerek yok...

Her önümüze sunulanı sorgusuz sualsiz kabul mu edelim? Oyun fiyatları da 200 lira olmuş kutlayalım mu bunu?

Elle tutulur birşey yapılsın ozaman. Twtitterda hastagmi yaparsınız artık Sony Türkiye HQ sunamı yürür siyah çelenk bırakırız bilemem. Burada boş boş kaç sayfa sürekli aynı şey ve aynı boş cümlelerle tartışılıyor.

yok neymiş 1 ay sonra düşermiş, yok alınmazmış vs. vs bi alan adamlara anayi denmediği kalıyor ki oda güzel güzel vurgulanıyor... Almayacaksanız almayın saçma sapan boş boş kirlilik yaratmayın diyorum ben. Tabikide tartışacak bu konular ki senin işin bunu takip etmek bi bak bakalım son 3 sayfaya. Kaçtane mantık içeren cevap var...

Yurt dışından al, Türkiyeden al farketmez. Alında bir sonra güzelliklerini tartışalım. Yok Ben almicam, yok çok pahalı ps4 diyip burada giydire giydire ter içinde bıraktınız forumu...

Bize 500 Lira denseydi %100 eminim biri çıkıp neden 400 değil derdi.. Böylede güzel kafa yapısına sahibiz...

500 lira denseydi kimse sesini çıkarmazdı. Avrupa fiyatı +%20 ÖTV farkı olsaydı bile yine çoğunluk sesini çıkarmazdı.

Bu adamlar Avrupa'da 300 Euro'ya satılan PS3'ü bu ülkede 599 liraya satabildilerse, bu konsolu da en kötü 400 Euro'ya rahatlıkla satarlardı. Avrupa fiyatı +%34 kabul edilebilir birşey değil. Spotçular Sony için hayır duası etmekten yoruldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nashquil

quote:

He tamam o zaman hemen 1400 lira verebiliriz çok rahatlattın içimi sağol. Zaten Dan Mittchel beğenmeyen almaz dedikten 2 hafta sonra değişiklikler yapıldı diye istifa ettirilmedi, oyuncuların ne söyledikleri, ön siparişlerin iptaliyle falan alakası yok olayların.

Benim söylediğim cümleden git 1400 tl ver anlamını nasıl çıkardın merak ediyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nashquil

quote:

Benim söylediğim cümleden git 1400 tl ver anlamını nasıl çıkardın merak ediyorum..

İlk cevap yazdığın mesajın tamamını okumadığından anlamaman çok doğal.
  • Milletçe ne kadar seviyoruz tartışmayı ya. Makianın gelmesine 1 ay kalmış fiyat belli olmuş iş işten geçmiş burda tartışsanız ne olur. Fşyatı beğenen alır beğenmeyen almaz nesini tartışıyorsunuz.
  • Anlamadığınız şey şu konsolun fiyatı açıklandı sayfalardır da tartışılıyor herkes fikirlerini beyan etti artık şu aşamayı geçelim alacak olanları da enayi yerine koymayalım spottan almayı da marifet gibi göstermeyelim siz biz destek olmadığımız sürece bu fiyatları daha çok görürüz ayrıca Sony'den önce devletine kız % 20 ÖTV mi olurmuş üstüne birde kdv mi eklenirmiş diye eleştir Sony'e inan en son sıra gelir bu marka kadar Türkiye'ye her ürününde destek veren başka kaç tane marka var diye bir bak derim.. Ayrıca burda fiyatı savunduğumda anlaşılmasın heralde bende daha düşük olmasını isterim ama fiyat bu mal bu spotlarda orda bekliyor alması zor değil garantili alacaksanda 1.399 TL'yi gözden çıkarıcaksın bu kadar basit anlaşılmayan birşey var mı?
  • 10 $ ücretsizmi verilecek?

Rica etsem biri çevirebilirmi.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=711271

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

quote:

NA PS4 launch units include a 30 day PS+ trial + $10 SEN Store credit + MU Trial

A Threefold Surprise for PS4 Owners

After months of anticipation, we’re just a week away from the launch of PlayStation 4 in the United States and Canada. Starting at midnight on November 15th, you’ll be able to see for yourself what the future of gaming and entertainment looks like.

The network now expands across a wide array of digital entertainment including incredible multi-player gameplay, availability of full games day and date, streaming movies and TV shows, and a premium cloud-based music service. We are excited to provide those of you in the US and Canada with a special promotional voucher in every PS4 box* that includes:
    •$10 Sony Entertainment Network wallet credit for PlayStation Store
    • 30-day free PlayStation Plus membership trial
    • 30-day free Music Unlimited service trial**
    Out of the box, you can immediately experience everything PlayStation Plus for PS4 has to offer and have access to millions and millions of songs through Music Unlimited. The $10 credit can be used towards anything in the store including new PS4 launch titles, such as Assassin’s Creed IV Black Flag, Battlefield 4, Call of Duty Ghosts, and Killzone Shadow Fall.

Look for the voucher when you open your PS4 box and let us know what you’re excited about playing, listening, or watching by using #PS4 on Twitter.

* Available for a limited time only
    ** Only for new subscribers to the Premium Plan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 10 Kasım 2013; 13:39:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nashquil kullanıcısına yanıt
    Senin yazdığın:Xbox'çılar isyan ederek konsolu ne kadar değiştirdiler, burdakiler Sony mantıksız iş yaparken ses çıkarmıyorlar, helal olsun.

Benim yazdığım: Xbox'çıların itirazıyla alakası yok eğer Sony'de DRM ve 2.el kısıtlaması yapsaydı MS kılını kıpırdatmazdı..E3'de Sony MS'yi itin g... sokunca mecbur kaldılar..

Sonuç:Ben Ps konusunda en ufak birşey söylemedim sadece MS'nin neden dönüş yaptığını yazdım..Burdan hala gidin 1400 tl'ye Ps4 alın sloganını nasıl ürettin merak ediyorum..
  • Nashquil kullanıcısına yanıt
    Bir kere akıllara yanlış kazındı olay konsol 300 Euro falan değil bu 400 Euro.. Daha da aciz göstermek içinmidir nedir bilemem bi 300 Eurodur gidiyor. ki aradaki 100 euro, 271 lira ederki daha bunun kdv ve ötvsi var. Tamda güzel yeri geldi bundan bahsediyorum bende işte herşeyi yermek için fazla uğraşıyorsunuz. Gerek yok...

Yok şunu satabilirlerse yok bu olursaya hiç girmeyelim. Daha parfümünü bile içinde ne olduğu ne kullandıklarını bilmedikler çakmalarını alan bir milletten bahsediyoruz. Avrupayla aramızda uçurumlar var. Siz kendinizi kandırmaya devam edin. Bu fiyat bu ülkeye bence az bile. Kesinlikle şu anda ne zaman kırılırda ps4 ozaman ayarlarım falan diye parmak hesabı yapanlar da vardır. Birine hesap sorulcaksa gidin onlara sorun bir zahmet.
  • Yetmedimi fiyat tartışması konuya giriyorum boş boş yorumlar. Zaten bu konsolun 1300-1400 arası çıkacagı belliydi 1300 çıksa diye yazanlar şimdi burda boş muhabbetler içindeler. Bizim için önemli olan oyun fiyatları kardeşlik devam etmesi, bir konsola 100-200 tl fazla vermekle bir şey kaybetmeyiz çok çok bir oyun eksik oynarız.
  • Harika acaba TR için de geçerli olacak mı?
  • SiPAHi_ S kullanıcısına yanıt
    Nedir usta bu birde yorumunu yazsan ps4 alanlara 30 günlük plusmu hediye ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Harika acaba TR için de geçerli olacak mı?

inan bilmiyorum 30 gün boyunca beleşmi birde 10 $ storda harca harca bitmez.

Şaka biyana çok güzel biri yazıyı çevirseydi iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 10 Kasım 2013; 13:42:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

Yetmedimi fiyat tartışması konuya giriyorum boş boş yorumlar. Zaten bu konsolun 1300-1400 arası çıkacagı belliydi 1300 çıksa diye yazanlar şimdi burda boş muhabbetler içindeler. Bizim için önemli olan oyun fiyatları kardeşlik devam etmesi, bir konsola 100-200 tl fazla vermekle bir şey kaybetmeyiz çok çok bir oyun eksik oynarız.

Aynen

Ben daha adam gibi oyun fiyatı görmedim TR de. Merak ediyorum kaç paraya çıkıcaklar. Belli olan bir şey varsa kaçırdığım aydınlatın!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Harika acaba TR için de geçerli olacak mı?

inan bilmiyorum 30 gün boyunca beleşmi birde 10 $ storda harca harca bitmez.

Şaka biyana çok güzel biri yazıyı çevirseydi iyiydi.

PS Cüzdanınıza 10$ yüklenecek ve bunu istediğiniz içerikte kulanabileceksiniz yazıyor..Yani full ps4 oyunlarını satın alırken bile kafadan 10$ kazancınız olabilecek diyor...Music Unlimited uygulaması 30 gün boyunca bedava olacakmış ve yine 30 gün kadarda plus bedava helal olsun inşallah burda TR dışarda kalmaz.
  • Hepsi Sony ön sipariş için 250 TL çekmişti.

Acaba kalanı hangi tarihe kadar yatırmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Hepsi Sony ön sipariş için 250 TL çekmişti.

Acaba kalanı hangi tarihe kadar yatırmak lazım?

Benden direk hepsini çektiler sen nasıl sadace 250TL verdin? Direk mağazayamı gittin? yoksa internetten falanmı verdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

10 $ ücretsizmi verilecek?

Rica etsem biri çevirebilirmi.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=711271

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

quote:

NA PS4 launch units include a 30 day PS+ trial + $10 SEN Store credit + MU Trial

A Threefold Surprise for PS4 Owners

After months of anticipation, we’re just a week away from the launch of PlayStation 4 in the United States and Canada. Starting at midnight on November 15th, you’ll be able to see for yourself what the future of gaming and entertainment looks like.

The network now expands across a wide array of digital entertainment including incredible multi-player gameplay, availability of full games day and date, streaming movies and TV shows, and a premium cloud-based music service. We are excited to provide those of you in the US and Canada with a special promotional voucher in every PS4 box* that includes:
    •$10 Sony Entertainment Network wallet credit for PlayStation Store
    • 30-day free PlayStation Plus membership trial
    • 30-day free Music Unlimited service trial**
    Out of the box, you can immediately experience everything PlayStation Plus for PS4 has to offer and have access to millions and millions of songs through Music Unlimited. The $10 credit can be used towards anything in the store including new PS4 launch titles, such as Assassin’s Creed IV Black Flag, Battlefield 4, Call of Duty Ghosts, and Killzone Shadow Fall.

Look for the voucher when you open your PS4 box and let us know what you’re excited about playing, listening, or watching by using #PS4 on Twitter.

* Available for a limited time only
    ** Only for new subscribers to the Premium Plan

Sadece Amerika ve Kanada'da ki kutularda olacakmış hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SideBlast

Kz:sf yeni gameplay videosu:

Oyun harika olacak Ayrıca arkadaşlar artık bu fiyat tartışması artık iyice sıkmaya başladı kim nerden isterse kaç paraya almak isterse alsın
    böyle güzel videolar arada kaynayıp gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 18061807180818091810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.