Şimdi Ara

PLAYSTATiON 3 KULLANICILARI KULÜBÜ (ÜYE ALIMI AÇIK...GÜNCEL...) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    330 tl ye 2 kol ile aldım hocam 150 tl de harddiske veririm daha uygun olur benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Playstation 3 kullanıcıları, benim bir sorum olacak. Ps3'ün kendi sistem yazılımı kaç GB tutuyor, aydınlatırsanız sevinirim. Yani 120 gb'lık ps3'ün kaç gb'ı kullanılabilir gelir?

• İlk defa ps3 deneyimim oluyor. Online oynamak için psn plus alma zorunluluğumuz var mı tam anlayamadım? İkinci el Gta V alsam (kutulu) online oynayabilir miyim? Adam daha önce online oynamış olsa bile oynayabilir miyim? Ps3'e kaç tane psn hesabı giriliyor?

Bu soruların cevabını bulamadım yardımcı olur musunuz?

500 gb super slim+ 2 tane sıfır kol+god of war ac+fifa 15'i 450 TL ye aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 25 Eylül 2016; 12:50:52 >
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Ps3 Online için plus şartı felan yok bu yüzden oyunların Online kısımları hala yeterli dolulukta bir süre daha böyle kalır

• psn id: sedatksk3588

benide eklerseniz oyun oynabiliriz ps3 online olarak.fifa 16 nba2k16-nba2k17
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatksk3588

psn id: sedatksk3588

benide eklerseniz oyun oynabiliriz ps3 online olarak.fifa 16 nba2k16-nba2k17

Hocam beni eklemişsiniz yanlışlıkla reddettim kusura bakmayın :) Sonradan tekrardan size istek yolladım umarım PSN'inizi doğru yazmışımdır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Yazın beni de zaten kaç kişi kaldık ki? :(

Gerçekten çok az kişi kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: - Jun Misugi

quote:

Daha varız ya. Ps3 eski emektar. Yeri ayrıdır. Hele metal gear solid 4 oyunu... apayrıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

Orijinalden alıntı: - Jun Misugi

quote:

Daha varız ya. Ps3 eski emektar. Yeri ayrıdır. Hele metal gear solid 4 oyunu... apayrıdır.

Henuz olmedik desene

Yalniz cok pasif en son Fifa 15 toplu halde oynadik etkinlik olarak

Surekli turnuva duzenliyordum ama bazilari habire banlandigim icin yarida kaliyordu birkac tanesini tamamladim neyse ki

• arkadaşlar fifa 16 da turnuva filan yapsak veya ligg kursak nasıl olur?hep ps4 tekiler yapıyor bu işi.ps3 te lig yapan pek göremedim ben.ps4 ve ps3 arasında fifa oynanmıyormuşş sanırım.
  • ps3ümü yeniden kurdum destiny aldım online için online oyun önerisi alabilirim
  • Ekleyin beyler fifa 17 nba2k17 beklerim psn: Emre45f
  • Online FİFA 17 oynamak isteyen eklesin

PSN : tekinmustafa
  • Beni de ekle başkan genelde gt6 takılıyorum

Tosun911 psn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye alımı devam ediyor mu hâla?

• Selamlar Herkese,

Yeni nesile rağmen :D retrocular, ps2 yi yeni bırakanlar, fakirler, öğrenciler, geç bulup erken kaybetmek istemeyenler ps3 kullanıcıları hepinize selam tekrar.
    Öğrencilik yıllarımda oynayamadığım tüm oyunları bitirmek üzere çıktığım yolda sizinleyim.
    PSN: yukseklikkorkusu
  • Play station 3 super slim. Kırılmamistir. Icerisinde playstation store dan yüklediğim uncharted 1 - 2 ve fifa 17 trial versiyonu mevcuttur. Herhangi bir sorunu yoktur. Sürekli bir kullanımı olmamistir. Tüm kabloları sağlamdır. ilgilenenlere satabilirim. PLAYSTATiON 3 KULLANICILARI KULÜBÜ (ÜYE ALIMI AÇIK...GÜNCEL...)
  •  PLAYSTATiON 3 KULLANICILARI KULÜBÜ (ÜYE ALIMI AÇIK...GÜNCEL...)

Play station 3 super slim. Kırılmamistir. Icerisinde playstation store dan yüklediğim uncharted 1 - 2 ve fifa 17 trial versiyonu mevcuttur. Herhangi bir sorunu yoktur. Sürekli bir kullanımı olmamistir. Tüm kabloları sağlamdır. Evde çocuk var oynatmıyor o yüzden satıyorum. 650 TL ilgilenen olursa.
  • 800 Tl demiş.

XBOX ONE zaten 2.el ne kadar ? PS4 biraz daha pahalı Xone'den ama 800 demiş.

0'mı ? Git cafe'leri gez. Oyun satan yerleri gez. Ama cebine 300 400 koy. Slim 160 400 az pahalı. Pazarlık ile 370 lere çekersen güzel olur. 30'a da oyun al takas yapa yapa üstüne 3 5 lira koya koya bitirirsin.

Bende alacağım umarım şuraya kendi ismimide yazdırmak nasip olur. Hayırlısıyla.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.