Şimdi Ara

PlayStation 3 Korsan oyunlar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende bir PS3 acemesi olarak sormak istediğim bişey var,

Şuanda elimde bulunan PS3 kırık vaziyetde değil , kırdırmayıda düşünmüyorum.

İLK SORUM=
    2.El oyun almak satın istiyorum fakat bana satılan oyunun korsan olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Açıkcası enayi durumuna düşmek istemiyorum:)

İKİNCİ SORUM=
    Olaki kopya bir oyunu PS3 'e taktım ve cihazım internete bağlı vaziyetdeyken , durum böle olduğunda hemen banlanırmıyım ?
    Yoksa oyun hiç çalışmazmı cihazı kırdırmadığım için ?

YARDIM LÜTFEN

• quote:

Orijinalden alıntı: grkn.bzn

Herkese Selamlar ve Saygılar

Bende bir PS3 acemesi olarak sormak istediğim bişey var,

Şuanda elimde bulunan PS3 kırık vaziyetde değil , kırdırmayıda düşünmüyorum.

İLK SORUM=
    2.El oyun almak satın istiyorum fakat bana satılan oyunun korsan olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Açıkcası enayi durumuna düşmek istemiyorum:)

İKİNCİ SORUM=
    Olaki kopya bir oyunu PS3 'e taktım ve cihazım internete bağlı vaziyetdeyken , durum böle olduğunda hemen banlanırmıyım ?
    Yoksa oyun hiç çalışmazmı cihazı kırdırmadığım için ?

YARDIM LÜTFEN

PS kırık değilse korsan oyunu açmaz zaten. Banlanma gibi birşeyde olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mic kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler,

1.sorum hakkında yardımcı olma şansınız varmı peki ? Bunu anlamanın bir yolu varmı ?
  • quote:

Öncelikle teşekkürler,

1.sorum hakkında yardımcı olma şansınız varmı peki ? Bunu anlamanın bir yolu varmı ?

Korsan olup olmadığı nasıl anlaşılır bilmiyorum, ama oyunları forumda satan arkadaşlardan alırsan orjinal olma olasalığı yüksek olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş cevapladı zaten. PS oyunu açmaz. Bluray diskini tanımaz. Ayrıca 2. el veya bluray (cd şeklinde) korsan oyunu satan kimse yok çünkü oyunlar HDD'nin içinde oluyor. Ve korsan hakkında konuşmak yasak.
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Korsan hakkında konuşmak yasak demişsin ama ben burada korsan oyun alım\satımı yada korsanı teşvik edici bir mesaj yayınlamadım ,
    Sadece nedir ne değildir bilgilenmek adına yazdım mesajın basında bahsettiğim gibi biraz acemisiyim şuanda sadece...

Genede ilgine teşekkürler.
  • quote:

Öncelikle teşekkürler,

ps3 te kutulu olupta daha doğrusu cd olupta çakma olan oyun yoktur rahat ol istersen 5. el al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.