Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Portagas

hocam denedim olmadı siz chipinizin ayarları yazarsanız cd yi görüyor ps1 disc diye ama açmıyor ayarlardan veya versiondan kesinlikle

Matrix ve Modbo750 aynı firmware kullanıyor.

*PS1 disc ps2ye yerleştirilir.
    *Gamepad'de tuşuna basılır tutulur.
    *PS2'nin güç düğmesine basılır.
    *Auto olarak PS1 oyunu açılır.

Belirtmek lazım CD disk kullanımı PS2'de kullanılması optic lensin ömrü açısından pek tavsiye edilmez.
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Varda ben lcdde oynamak istiyorum.Simdi cozum olarak sen gri renkli scart (rgb) i mi oneriyorsun lcdye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan5a

Varda ben lcdde oynamak istiyorum.Simdi cozum olarak sen gri renkli scart (rgb) i mi oneriyorsun lcdye ?

Hayır,

Lcd'de, istersen HDMI aparatı bağlayıp 100 TL lik hdmi kablo ile oyna, tüplüden alcağın kaliteyi alamazsın diyorum..

Tüplü tv'ye gri kablo dedikleri RBG kablo al, scart girişli bir kablodur bu ama normal scartlardan farklıdır

daha sonra cihazın ayarlarından RGB'yi seçeceksin.. Ps2'nin en iyi grafik kalitesini bu şekilde alırsın

Ben hepsini denedim hocam, komponent ile lcd'ye led tv'ye, rg ile 55 ekran 37 ekran tüplü tv hepsi elimden geçti.. rgb kablo+tüplünün kalitesini ne lcd ne led veriyor

Sadece tekken 5, god of war gibi bazı oyunlar hem geniş ekran hem progressive scan destekler.. bunlar led tv'de baya iyi görüntü verselerde yinede rgb kablo+tüplü tv kalitesi kadar iyi olmuyor

tamam kardes allah razi olsun yardimin baya dokundu ben en iyisi o kabloyu aliim tuplude oynuyim.Bu kablo dimi
    Playstation 2 [ANA KONU]
  • furkan5a F kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemizden

evet dostum bu.. internette 10 TL gibi bir fiyata satılıyordur
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    yardım ların için teşekkür ederim ama olmadı.bende 2 ps2 var biri ps1 oyunlarını direk açıyordu ama ntsc ps2 oyunlarını renkli oynatamıyordu bide ps1 oyunlarının yarısı gözükmüyordu ekranda.sonra gözüde bozuldu ben de harici hdd den oynamaya başladım sonra matrix chip en iyisidir diye forumlarda dolaşıyordu ps1 oyunlarını direk başlatma renk ayarı diye bitanede matrix chipli aldım.çoksevdigim sega genesisin mortal kombatının gold versionu ps1 e var street figterda öyle onları bi oynuyayım dedim açılmadı bende inatla açmaya çalışıyorum şimdi bununda gözünü bozacaz galiba hdd bütün oyunları desteklemiyor çolk teşekkür ederim forumda kalabalık ya zı olşturdugum için herkesten özürdilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portagas

yardım ların için teşekkür ederim ama olmadı.bende 2 ps2 var biri ps1 oyunlarını direk açıyordu ama ntsc ps2 oyunlarını renkli oynatamıyordu bide ps1 oyunlarının yarısı gözükmüyordu ekranda.sonra gözüde bozuldu ben de harici hdd den oynamaya başladım sonra matrix chip en iyisidir diye forumlarda dolaşıyordu ps1 oyunlarını direk başlatma renk ayarı diye bitanede matrix chipli aldım.çoksevdigim sega genesisin mortal kombatının gold versionu ps1 e var street figterda öyle onları bi oynuyayım dedim açılmadı bende inatla açmaya çalışıyorum şimdi bununda gözünü bozacaz galiba hdd bütün oyunları desteklemiyor çolk teşekkür ederim forumda kalabalık ya zı olşturdugum için herkesten özürdilerim

PS2 için SüperNintendo (SNES) ve Sega Genesis (Pgen) emulatörleri var. Romları flash diske atıp oynayabilirsiniz.
    Bunun için PS2 launchELF (mini dosya yöneticisi) CD ile (.elf ) uzantılı uygulamaları çalıştırır. Emulatör oyunlarını PS2de oynayabilirisiniz

• BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    emulatörleri çalıştıra biliyorum.dedigim oyunların ps1 modelleri snes ve genesise göre daha büyük ve kaliteli ps1 oyunlarını ps3 ümde oynuya biliyorum zaten ama ps2 deki gibi kaliteli göstermiyor gözü bozulan ps2 den biliyorum matrixside okadar herkes övdü ben görmedim iyiligini bu chipin överken yazılan şeyler arasında ikinci sırada ps1 oyunlarını direk açma var.chip takan dükkanlar chip takacaklara tafsiye mutlaka matrix taktırın diye forumlarında reklam veryordu.sorun deyil zaten ama niye açmıyor madem özellik olarak yazdın çogu kişi yapabiliyor bende yapayım yazdık larımı lütfen hakkaret olarak almayın.elimde snes ve genesis konsolları var arkadaşım ama game ped leri bozuk sonic serisi mortal kombat street of rage serisi golden axe sneste donkey kong final fight gibi snes le genesisten sonra dreamcast ve ps2 fantastik konsollar.tanks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portagas -- 5 Aralık 2014; 17:12:34 >
  • Kırık olmayan Ps3'ler orjinal Ps2 oyunlarını oynatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Kırık olmayan Ps3'ler orjinal Ps2 oyunlarını oynatabilir mi?

eğer eski kasa ise, yani fat kalın kasa, orjinal ps2 oyunlarını oynatır

ama slim ps3'ler oynatmıyor
  • eli ayağı düzgün bir ps2 slimi olan bir arkadaş varsa Xbox ile takaslayabilirim
    http://forum.donanimhaber.com/m_95167022/f_//tm.htm#95167022
    Playstation 2 [ANA KONU]

kardes bugun aldim kabloyu goruntu guzel ama ses yok
    Hayırlı olsun

ayarlara bak, ses opsiyonlarına vs karıştır biraz

görüntünün rgb'de olduğuna emin ol

mutlaka ses gelecektir
    goruntu rgb de ses yok ses opsiyonlari derken ne kastettin? acaba bozukmu kablo
    cihaz ilk açıldığında system e gir oradan

kablonun scart girişinin tv'ye tam oturduğuna emin ol ama
    kardeş anlamadımda pm attım ordan konusalım ıstersen
  • Arkadaslar oyun kolu bozuldu tavsiyeye ihtiyacim var orjinal gamepad piranha koldan sonra yavan geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PARS BİLİŞİM

Arkadaslar oyun kolu bozuldu tavsiyeye ihtiyacim var orjinal gamepad piranha koldan sonra yavan geliyor

Hama
    Bulunmuyorki hocam kıliksa da HAMA CONTROLLER BLACK STORM FOR PS2 vardı oda bitmiş

edit bunu buldum ama ps2 ile uyumlumudur tam olarak?
    http://www.kliksa.com/urun/hama-wireless-controller-amazing-24-ghz-for-ps-2-gamepad-playstation-2-kablosuz-24-ghz-50-m/900336360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 6 Aralık 2014; 21:31:26 >
  • üstünde ps2 yazıyor, illa uyuyordur
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.