Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps3'te sf 4 var, farklı versiyonları da var.. en son sf x tekken çıkmıştı

ps2'de çok iyi sf yok.. ex3 olabilir

tekkenlerin hepsi ayrı güzel bence.. ama en iyisi tekken 5, wide screen ve progressive scan desteğide var, grafikler çok iyi.. ps3'teki dark restruction'dakinden bile daha iyi

yarış nfs underground 1'i tek geçerim.. burn out çok güzel.. nfs most wanted'da olabilir. atari salonlarındaki 18 wheelers var, tır yarışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Kof 2006 karakterleri sevdim oynarım

Mortal Kombat önerileri için sağol ayrıca virtua fighter 4'ü eskiden hep oynardım sarah diye bi lacivertli vardı
    Sf'ler şimdiki sf'lere göre nasıl

evet sarah vardı :) jacky'nin kız kardeşi.. ninjayı çok severim ben; kagemaru

işin açıkçası sf ex serileri biraz zayıf.. çok başarılı değil, olmasada olur.. pc'nde sf 4 varsa o çok iyi.. ex'lere pek özen göstermemişler

kof çok iyidir bende 2d versiyonları var.. 3d olanıda varmış bulursam alıcam

Jacky'i de hatırladım
    Bu ps3'e bi sf4 iyi olur herhalde psnden ucuza bulursam alırım
    En iyi tekken oyunu sence hangisi ve en iyi sf
    Bir de bildiğin güzel arcade yarış oyunu var mı
    Mesela nfs underground 2 gibi

Burnout 3 Takedown bakmalısın , zamanında çok fazla oynadım. Müzikleri de çok hoşuma gitti , arada bi oyunun introsunu izliyorum tüylerim diken diken oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

quote:

quote:

quote:

Kof 2006 karakterleri sevdim oynarım

Mortal Kombat önerileri için sağol ayrıca virtua fighter 4'ü eskiden hep oynardım sarah diye bi lacivertli vardı
    Sf'ler şimdiki sf'lere göre nasıl

evet sarah vardı :) jacky'nin kız kardeşi.. ninjayı çok severim ben; kagemaru

işin açıkçası sf ex serileri biraz zayıf.. çok başarılı değil, olmasada olur.. pc'nde sf 4 varsa o çok iyi.. ex'lere pek özen göstermemişler

kof çok iyidir bende 2d versiyonları var.. 3d olanıda varmış bulursam alıcam

Jacky'i de hatırladım
    Bu ps3'e bi sf4 iyi olur herhalde psnden ucuza bulursam alırım
    En iyi tekken oyunu sence hangisi ve en iyi sf
    Bir de bildiğin güzel arcade yarış oyunu var mı
    Mesela nfs underground 2 gibi

Burnout 3 Takedown bakmalısın , zamanında çok fazla oynadım. Müzikleri de çok hoşuma gitti , arada bi oyunun introsunu izliyorum tüylerim diken diken oluyor.

Aynen bayaa iyi görünüyor
    O kaza sahneleri felan müthişti
    Denerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ps3'te sf 4 var, farklı versiyonları da var.. en son sf x tekken çıkmıştı

ps2'de çok iyi sf yok.. ex3 olabilir

tekkenlerin hepsi ayrı güzel bence.. ama en iyisi tekken 5, wide screen ve progressive scan desteğide var, grafikler çok iyi.. ps3'teki dark restruction'dakinden bile daha iyi

yarış nfs underground 1'i tek geçerim.. burn out çok güzel.. nfs most wanted'da olabilir. atari salonlarındaki 18 wheelers var, tır yarışı

Evet hatta bu aralar ultra street fighter 4 çıkacak yakında da bunun arcade editionunu yaparlar
    Tekken 4'ü oynamayayım mı şimdi
    Ben underground 1'i oynamadım 2'yi oynadım harikaydı onu da mutlaka oynarım
    Burnout müthiş gözüküyor zaten
    DMC'ler güzel mi (1-2-3)

• underground 1 bence serinin en güzeliydi.. 2 bana o havayı vermedi..
    Tekken 4'ü tavsiye ederim, 5 kadar iyi değil ama ilk çıktığı zaman deli gibi oynardık bu oyunu, o zamanlardan kalma bir anısı var bende o yüzden çok severim.. değişik bir grafik motoru kullanmışlar ve bu oyundaki hworang, paul, kazama, king ve steve'in tasarımları çok hoşuma gider.. ayrıca progresive scan özelliğide var

dmc 3 çok güzel
  • quote:

underground 1 bence serinin en güzeliydi.. 2 bana o havayı vermedi..
    Tekken 4'ü tavsiye ederim, 5 kadar iyi değil ama ilk çıktığı zaman deli gibi oynardık bu oyunu, o zamanlardan kalma bir anısı var bende o yüzden çok severim.. değişik bir grafik motoru kullanmışlar ve bu oyundaki hworang, paul, kazama, king ve steve'in tasarımları çok hoşuma gider.. ayrıca progresive scan özelliğide var

dmc 3 çok güzel

Bir de mgs3'ün subsistence sürümünün normal sürümünden farkı ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellerindenoperim17 -- 21 Mayıs 2014; 0:04:15 >
  • metal gear diyorsan o oyun beni pek sarmadı
  • quote:

metal gear diyorsan o oyun beni pek sarmadı

Zaten herkese hitap eden bir oyun değilmiş yine de teşekkürler

• o tarzda splinter cell'i seviyorum ama henüz bitirdiğim bir versiyonu yok.. syphon filter'da güzeldir, logan's shadow var bende, sürükleyici oyun
  • quote:

o tarzda splinter cell'i seviyorum ama henüz bitirdiğim bir versiyonu yok.. syphon filter'da güzeldir, logan's shadow var bende, sürükleyici oyun

Splinter Cell'i pc'de oynamıştım tuşlarına pek alışamadım ama ps2'de bakarım.
    Ben hitman absolutionu sevmiştim blood money'i de merak ediyorum
    Liste kabarık

• liste çok

daha önce bahsetmiştim, urban reign'i tavsiye ederim.. yarı platform tarzında bir dövüş oyunu.. tekken'in yapımcıları yapmış.. oyunu bitirdiğinde marshall law ve paul'u açabiliyorsun.. çok farklı karakterler ve dövüş stilleri var

birde ona benzer def jam var.. ps2'de bulamadım ama psp'imde var ve bitirene kadar başka oyun oynamadım, bağımlılık yaptı.. en son snop dogg'u dövdüm, bir kaç adamıda hallettikten sonra oyun bitti

zamanında bu oyun ilk çıktığında amerikadaydım, game stop'taki çocuklar tavsiye etmişti, o zamanlar xbox'ım vardı.. "metalci adamın repçi oyunla ne işi olur" diye almamıştım halbuki çok sağlam bir oyunmuş, şimdide bulamıyorum

• quote:

liste çok

daha önce bahsetmiştim, urban reign'i tavsiye ederim.. yarı platform tarzında bir dövüş oyunu.. tekken'in yapımcıları yapmış.. oyunu bitirdiğinde marshall law ve paul'u açabiliyorsun.. çok farklı karakterler ve dövüş stilleri var

birde ona benzer def jam var.. ps2'de bulamadım ama psp'imde var ve bitirene kadar başka oyun oynamadım, bağımlılık yaptı.. en son snop dogg'u dövdüm, bir kaç adamıda hallettikten sonra oyun bitti

zamanında bu oyun ilk çıktığında amerikadaydım, game stop'taki çocuklar tavsiye etmişti, o zamanlar xbox'ım vardı.. "metalci adamın repçi oyunla ne işi olur" diye almamıştım halbuki çok sağlam bir oyunmuş, şimdide bulamıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

quote:

quote:

ARkadaşlar ps2 oyun tavsiyesi istiyorum önerilerinizi beklerim
    Bende olan oyunlar
    mortal kombat arm.
    pes 2011-12-13
    fifa 8-9-10-12-13
    ninja kaplumbağalar
    street fighter alpha
    nfs
    burnout

mortal kombat deadly aliance

tekken tag tournamnt, tekken 4, tekken 5 (buları kesin al)

god of war 1 ve 2 (bunları da kesin al)

pes 05 (serileri arasında bence en iyisi bu)

fifa street 2

nfs undergorund 1

urban reign

soul calibur (2,3 ahngisini bulursan)

fight bight round 3

burnout revenge

aklıma şimdilik gelenler bunar

ve tekkene bakıcam. mortal kombat deadly aliancenin görüntğ kalitesi fln armegeddondan daha iyi gibi duruyo netteki fotolarda..

deadly allinace ps2 versiyonu konsollara çıkan 3 mk dövüş oyunundan ilki.. atmosfer olarak bence en iyisi.. liu kang hariç en baba karakterler bu oyunda.. az ama öz karakter seçimi var.. tek fataly'i sistemi.. bana ilk çıkan mortal kombat 1'i anımsatıyor, onun gibi sade ama tam mortal kombat atmosferine sahip bir oyun, briket kırma vs'de var.. tavsiye ederim.. adama kılıç sokma çok zevkli

Ama liu kang adamım benim onsuz tadı olmaz üstad kimi onerirsiniz aliancede?ama neyse alırım yinede..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ARkadaşlar ps2 oyun tavsiyesi istiyorum önerilerinizi beklerim
    Bende olan oyunlar
    mortal kombat arm.
    pes 2011-12-13
    fifa 8-9-10-12-13
    ninja kaplumbağalar
    street fighter alpha
    nfs
    burnout

tekken tag tournamnt, tekken 4, tekken 5 (buları kesin al)

god of war 1 ve 2 (bunları da kesin al)

pes 05 (serileri arasında bence en iyisi bu)

fifa street 2

nfs undergorund 1

urban reign

soul calibur (2,3 ahngisini bulursan)

fight bight round 3

burnout revenge

aklıma şimdilik gelenler bunar

ve tekkene bakıcam. mortal kombat deadly aliancenin görüntğ kalitesi fln armegeddondan daha iyi gibi duruyo netteki fotolarda..

deadly allinace ps2 versiyonu konsollara çıkan 3 mk dövüş oyunundan ilki.. atmosfer olarak bence en iyisi.. liu kang hariç en baba karakterler bu oyunda.. az ama öz karakter seçimi var.. tek fataly'i sistemi.. bana ilk çıkan mortal kombat 1'i anımsatıyor, onun gibi sade ama tam mortal kombat atmosferine sahip bir oyun, briket kırma vs'de var.. tavsiye ederim.. adama kılıç sokma çok zevkli

Ama liu kang adamım benim onsuz tadı olmaz üstad kimi onerirsiniz aliancede?ama neyse alırım yinede..

Bu arada fatilety ler güzelmiş aslında
    http://m.youtube.com/watch?v=pFDzHp995is

• oyunu al dostum pişman olmazsın

benim favori karakterlerim sırayla:

sub-zero (değişmez zaten :)), johnny cage, scorpion, jax, reptile, kung lao, raiden, kano

oyunda ilerledikçe değişik renklerde paralar topluyorsun.. daha sonra mezarlıkta açılmamış karakterleri, 2. kostümlerini vs açabiliyorsun.. internette var oradan bulabilirsin

fatality'ler çok güzel bu oyunda.. her karakterinki ayrı güzel.. sub zero, cage, kano, reptile, scorpion'un fatality'lerini en çok beğeniyorum.. reptlie'ınki tam mk2'deki gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 21 Mayıs 2014; 13:56:32 >
  • quote:

oyunu al dostum pişman olmazsın

benim favori karakterlerim sırayla:

sub-zero (değişmez zaten :)), johnny cage, scorpion, jax, reptile, kung lao, raiden, kano

oyunda ilerledikçe değişik renklerde paralar topluyorsun.. daha sonra mezarlıkta açılmamış karakterleri, 2. kostümlerini vs açabiliyorsun.. internette var oradan bulabilirsin

fatality'ler çok güzel bu oyunda.. her karakterinki ayrı güzel.. sub zero, cage, kano, reptile, scorpion'un fatality'lerini en çok beğeniyorum.. reptlie'ınki tam mk2'deki gibi olmuş

bana sub zero hafiften değişmiş gibi geldi diğer MortalK serilerinden..alıcamda bulamadım oyunu kadikoyde bulurum belki ama oraya gidemem..ama şuan tekkken 4-5 mortal kombat allianceyi almayı düşünüyorum 2 oyunuda bulamadım..
    Playstation 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 21 Mayıs 2014; 15:15:56 >

• sub zero biraz yaşlanmış bu oyunda.. ama daha psikopat bir havası var

kadıköyde var,

yazıcıoğlu'nun alt katında var

birde eski salı pazarının olduğu yer, şimdi ispark oldu.. mezarlığın tarafında, yolun hemen karşısında dvd satan bir yer var.. asıl hazine orada.. her oyun var adamda

pendik taraflarına gelebilirsen pendik çarşıda, migrosun karşı sokağında, yerli mallarının hemen karşısında bir dvd'ci var orada da baya oyun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 21 Mayıs 2014; 15:30:06 >
  • quote:

sub zero biraz yaşlanmış bu oyunda.. ama daha psikopat bir havası var

kadıköyde var,

yazıcıoğlu'nun alt katında var

birde eski salı pazarının olduğu yer, şimdi ispark oldu.. mezarlığın tarafında, yolun hemen karşısında dvd satan bir yer var.. asıl hazine orada.. her oyun var adamda

pendik taraflarına gelebilirsen pendik çarşıda, migrosun karşı sokağında, yerli mallarının hemen karşısında bir dvd'ci var orada da baya oyun var

ben tuzlada oturuyorum tuzlada varmı bildiğiniz yer ?
  • malesef oraları hiç bilmiyorum.. genelde film oyun satan yerlerde oluyor.. ama anadolu yakasında tek bildiğim yerler bu iki yer

alırken cd'nin arkasının gümüş veya altın renkli olmasına dikakt et.. mor ise hiç alma daha iyi.. geçen fight club'ın oyununu buldum, zamanında çok oynardım.. cd'nin arkasını bir çevirdim simsiyah.. lens katili
  • quote:

malesef oraları hiç bilmiyorum.. genelde film oyun satan yerlerde oluyor.. ama anadolu yakasında tek bildiğim yerler bu iki yer

alırken cd'nin arkasının gümüş veya altın renkli olmasına dikakt et.. mor ise hiç alma daha iyi.. geçen fight club'ın oyununu buldum, zamanında çok oynardım.. cd'nin arkasını bir çevirdim simsiyah.. lens katili

teşekkürler o zaman kadiköye gidiceğim büyük ihtimal tam olarak anlatırsanız sevinirim.?
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.