Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elımdekı oyunlar bunlar hepsı ıngılızce pal ve kıtapcıklı ve cokyemız
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

şu final fight'ın pc versiyonu var mı?

Merhaba,

Eski atari oyunlarını Emülatör programları ile oynayabilirsiniz PC'de.

Ben Mame32 ya da MamePlus kullanıyorum. Final Fight da dahil onlarca eski Arcade oyunlarını oynuyorum zaman zaman.
    Oyunlara Rom deniyor. Mame'yi kurduğunuzda ilgili klasörler de kuruluyor. İstediğiniz oyunu ( Örn. Final Fight ) mame diye aratırsanız romların olduğu Web site sonuçarı çıkıyor. İlgili romu " Roms " klasörünün içine olduğu gibi atın ( zipli haldedir, açmadan olduğu gibi atın ).

Mame.exe dosyasını çalıştırdığınızda Tab tuşuna basarsanız ince ayar menüsüne gelirsiniz. Oyun kontrolleri vs. buradan ayarlanıyor.
    Ayrıca; oyun zorluk derecesi, can sayısı vs. gibi ayarları DipSwich" bölümünden halledebiliyorsunuz.

Bazı romlar bozuk oluyor, bazıları ise ana oyunu yükleyip ( oyun 4 kişi ile oynanıyor diyelim ) sonra 2 kişilik olan ufak rom dosyasını yükleyip o rom üzerinden açarsanız istediğiniz karakteri seçtiriyor vs.

Her ne kadar PS2 bölümü olsa da yine de bilgi amaçlı yazmak istedim, umarım bilgi kirliliğine yol açmamışımdır.

• qube26 Q kullanıcısına yanıt
    Estağfurlah ne kirliliği, çok teşekkürler

Final fight'ın ilk versiyonu bende mame'de var.. fakat üstteki oyun farklı geldi bana.. ondan var mı acaba ?
  • PS2 için tavsiye edebileceğim KOL
    http://piranha.com.tr/product.php?product_id=87

2 yıl önce 45 TL den 25 TL düşünce almıştım TEKNOSA'dan maşallah taş gibi hala.Şİddetle tavsiye ederim.Orjinaline göre biraz büyük ama alışınca özellikle futbolda bırakamıyorsunuz fix kolum bu benim

Arkadaşlar 100 HZ CRT(TÜPLÜ) TV DE ps2 görüntüsü nasıl olur? Böyle bir TV alacağım odama.37 EKRAN TV de artık bayıyor ya oyun oynamak.Zaten birtek PES atıyorum
    Aynı zamanda 37 ekranda TV de izlenmiyor artık özellikle futbol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 19 Ağustos 2013; 16:44:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg01

PS2 için tavsiye edebileceğim KOL
    http://piranha.com.tr/product.php?product_id=87

2 yıl önce 45 TL den 25 TL düşünce almıştım TEKNOSA'dan maşallah taş gibi hala.Şİddetle tavsiye ederim.Orjinaline göre biraz büyük ama alışınca özellikle futbolda bırakamıyorsunuz fix kolum bu benim

Arkadaşlar 100 HZ CRT(TÜPLÜ) TV DE ps2 görüntüsü nasıl olur? Böyle bir TV alacağım odama.37 EKRAN TV de artık bayıyor ya oyun oynamak.Zaten birtek PES atıyorum
    Aynı zamanda 37 ekranda TV de izlenmiyor artık özellikle futbol

İyi görüntü alırsın. Bir de bu rgb kalbo ile kullanırsan ps2 yi görüntü daha da netleşir.

http://www.konsolshop.com/image/cache/data/22211697_5175150_rgb-cable-for-wii-500x500.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sağolasın.O kablodan zaten mevcut.. en baba 100 hz 72 ekran 150 TL...Birkaç yıl daha PES atarım bununla
  • ps2 için crash team racing arıyorım 2 kşi oynna bılecek en manyak oyun kardeşımle oynucam ama bulmaıyorum nerden bulabılrım.( izmir )
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty123

ps2 için crash team racing arıyorım 2 kşi oynna bılecek en manyak oyun kardeşımle oynucam ama bulmaıyorum nerden bulabılrım.( izmir )

Piyasada bulmak biraz zor diye düşünüyorum..ama netten indirip ulta iso programıyla yazdırıp oynayabilirsin.

google da bu konu hakkında bilgi var,araştırmanı tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar konuya balıklama daldım kusura bakmayın ama sizlere bi sorum olacak.
    Hayatında hiç ps oynamamış biri olarak bi heves sardı son iki haftadır ucuz olduğu icinde ps2 ye yöneldim fakat birde psp var
    Sizce hangisini almalıyım evde 82 ekran lcd var ps2 alsam görüntü nasıl olur yada psp dahamı iyidir
    Son olarakda bu ps2 nin ince ve kalın kasa olayı varmış hangisini almalıyım yardmcı olursanız sevinirim simdiden tşk ederim
  • Beyler bende aranıza yeni katıldım.Fifa 2013 de tus ayarlarında sadece orta acma ve şut tuşunu degistirmek istiyorum ne yapmam gerekir? Simdiden tesekkür ederim.

• Beyler hepinize iyi forumlar 3 ay snra askere gtcem beni ozamana kadar idare etsn dye ps2 almayi dusunuyorum ps2 oyunlarini indirebilcem bi site varmi

• Sony Dualshock 2 satan yer var mı piyasada? 15 tl'lik gamepadlar 1 ayda bozuluyor almaktan bıktım
  • Aynı sorun bende de var,oyun zevkimin içine etti bu dandik gamepad ler.
    Bir ara tahtakaleye bakacam orda bulabilirim sanırım.
    çünkü orda çeşit çok
  • Bir önceki posta önermiştim piranha kol aldım masallah 2 yıldır çatır çatır çalışıyor.Zaten bozulsada kolu kendim yapıyorum eski atari zamanlardan kalma kol parçaları duruyor en az 10 yıldır
    Bana TV lazım arkadaş ya 37 ekranla oynanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 31 Ağustos 2013; 10:39:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

Sony Dualshock 2 satan yer var mı piyasada? 15 tl'lik gamepadlar 1 ayda bozuluyor almaktan bıktım

hama almistim ben.. internetten bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

Sony Dualshock 2 satan yer var mı piyasada? 15 tl'lik gamepadlar 1 ayda bozuluyor almaktan bıktım

hama almistim ben.. internetten bakabilirsin

http://www.kliksa.com/urun/hama-wireless-controller-amazing-2-4-ghz-for-ps-2-gamepad-playstation-2-kablosuz-2-4-ghz-50-m/900336360?ref=akakce&v=1.39.9

bu model mi? yoksa başka mı

resimden kaliteli duruyor,sony'i aratır mı

• Beyler ps2 de pes 13 oynarken oyuncularin güçlerini yani overall larını nerden gorebiliriz ?

• Bende playstation 2 var çipsiz slim kasa 1 orjinal kol 1 tanede orjinal olmayan kol var çok kullanılmamış ilgilenen olursa pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: seykan16

Beyler hepinize iyi forumlar 3 ay snra askere gtcem beni ozamana kadar idare etsn dye ps2 almayi dusunuyorum ps2 oyunlarini indirebilcem bi site varmi

Bende yazi gecireyim diye aldim ama bin pişmanım hocam.Eger ps3 e alışmışsanız sakin ha sakın almayın derim bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

quote:

Orijinalden alıntı: seykan16

Beyler hepinize iyi forumlar 3 ay snra askere gtcem beni ozamana kadar idare etsn dye ps2 almayi dusunuyorum ps2 oyunlarini indirebilcem bi site varmi

Bende yazi gecireyim diye aldim ama bin pişmanım hocam.Eger ps3 e alışmışsanız sakin ha sakın almayın derim bence.

Ps2 cok kullandm sattim snra sattimada pisman oldum bende dolu oyunu var ve hala mac oyunu ckyo pes13 falan tahminim pes14 de cikar bence zaman gecirmek icin iy bi knsol ucuz ustelik tabiki asker dn snra direk ps3 alirm siz ndn pismansnz hocm

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.