Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben şöyle aksiyonlu bir oyun arıyorum şu aralar Splinter Cell: Double Agent'a sardım ama daha sürükleyici şeyler arıyorum. GoW demeyin oynadım.
    Yada şöyle Rayman 3 tarzı anime ama 2 kişinin aynı anda oynayabilceği bir oyun...
  • dün kuzenlerimde ps2 oynadık(ben ps2 sahibi değilim)onlarınki chipli değil orjinal oyun alıyorlar sega superstars tennis diye bi oyun tenis oyunu sonic ve arkadaşlarının oyunu tails felan var zevkli geldi 2 kişi oynanabiliyor hatta multitap ile 4 kişi ile oynanabiliyor ya ben ps2 de şuana kadar bikaç oyun oynadığım için veya ps2den ne kadar zevk alınabildiğini bilmediğim için olabilir zevkli geldi eğlendim baya oynarken zevkli oyun denemeye değer
    not: 2kişi oynamanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vico -- 17 Ağustos 2010; 15:40:58 >
  • Sağol dostum bi bakıyım.
    Ayrıca PlayStation 2 zevklidir, efsanedir. Ben PS2'den aldığım zevki PS3'ten alamadım (PS3'üm yok, kuzenimin var). Xbox daha denemedim ama hayalim Xbox almak...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_42166821/tm.htm

oyun tavsiye istiyorum arkdaşlar...
    küçük dayısı olarak bu işe el atmam lazım ama hiiiç anlamam PS 'dan
    PC dese arşivi sericem önüne, anime anlamaz... idarelik eğlencelik...
  • Ps2 forever!!Ps3 aldım,oynayamıyorum 1 tane oyunum var =)
  • blur başlığına bakarken bir şeyle karşılaştım sizinle paylaşmak istedim
    quote:

Bana direk rumble racing oyunu hatırlattı ps2de en cok oynadıgım oyundu ins onun kadar iyi olabılır

internetteki bazı oyun sitelerinden rumble racing ratingleri;
    ign uk score: 8.8
    gamespot score: 8.5
    gamespot user score: 8.4
    böyle gidiyor bu
    oyun güzel sanırsam yoksa böyle puanları olmazdı yalnız oyun 23 nisan 2001 de çıkmış ama sorun olmaz sanırsam, ahanda bu:
    Playstation 2 [ANA KONU]

not: oyun ea oyunu
    not2: ingilizce vikipedide sayfası var isteyenler okuyabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Wahn

Beyler ben şöyle aksiyonlu bir oyun arıyorum şu aralar Splinter Cell: Double Agent'a sardım ama daha sürükleyici şeyler arıyorum. GoW demeyin oynadım.
    Yada şöyle Rayman 3 tarzı anime ama 2 kişinin aynı anda oynayabilceği bir oyun...

Hala arıyorum böyle bir oyun...
    Ayrıca @ibraxi hocamın konusundaki önerilere baktım Black'i denicem...

Ayrıca bugün Shadow of The Colossus'u denedim. Çok beğendim, grafikler ve oynanış harika fakat hikaye ve görevler yavan kalmış. Sadece Colossus adlı canavarları öldürüyorsunuz... Tavsiye ederim...
    Playstation 2 [ANA KONU]

Not: Oyunun hikayesi belki vardır video kısımlarını geçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wahn -- 16 Ağustos 2010; 23:39:43 >

• quote:

quote:

Beyler ben şöyle aksiyonlu bir oyun arıyorum şu aralar Splinter Cell: Double Agent'a sardım ama daha sürükleyici şeyler arıyorum. GoW demeyin oynadım.

Ayrıca bugün Shadow of The Colossus'u denedim. Çok beğendim, grafikler ve oynanış harika fakat hikaye ve görevler yavan kalmış. Sadece Colossus adlı canavarları öldürüyorsunuz... Tavsiye ederim...
    Playstation 2 [ANA KONU]

oynamadım ama olduğuna eminim

• quote:

quote:

Playstation 2 [ANA KONU]

devlerin adı collossus değil. collossus ingilizcede "dev" demek zaten. Sevdiğimiz kadını diriltebilmek için Colossusları öldürüyoruz. tabi oyunun sonunda beklenmedik şekilde başımıza iş geliyor. eğer ingilizceniz varsa shadow of the collossus un konusunun ömrü hayatınızda göremeyeceğiniz bir hikayeye sahip olduğunu görürsünüz. shadow of the collossus hala bütün zamanların en iyi oyunu (en iyi ps2 oyunu değil, en iyi oyunu) olarak gösterilir.

http://www.trgamer.com/Yazi.aspx?YaziID=2131

http://forum.donanimhaber.com/m_16058008/mpage_3/key_/tm.htm

konu burda vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bay.manyak -- 17 Ağustos 2010; 1:11:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

quote:

Orijinalden alıntı: Ljames23

Arkadaşlar Guitar Hero 5 i indirdim. 7.94 gb tuttu. Bunu iki tane 4.7 liğe çeksem olur mu. Şu anda çift katmanlı yok belirteyim.

zaten ps2 çift katmanlı okumaz ki. gerçi ben satalı 1 yılı geçti ama, 50-60 oyun yazmış biri olarak sadece god of war 2'nin 7 küsür gb olduğunu hatırlıyorum. bu da zaten 2'ye bölünmüş halde verilmişti. çift katmanlı okuyan xbox360'tır ve oyunu tek parça halinde 7 gb indirdiyseniz bunu 2'ye bölemezsiniz.

PS2 için Metallica da var, Gitar Hero'da, ve 7 küsur GB dual layer'a yazdım ve okuyor, sıkıntı yoktur. Çift katmana rahatça yazılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bay.manyak

quote:

quote:

Playstation 2 [ANA KONU]

devlerin adı collossus değil. collossus ingilizcede "dev" demek zaten. Sevdiğimiz kadını diriltebilmek için Colossusları öldürüyoruz. tabi oyunun sonunda beklenmedik şekilde başımıza iş geliyor. eğer ingilizceniz varsa shadow of the collossus un konusunun ömrü hayatınızda göremeyeceğiniz bir hikayeye sahip olduğunu görürsünüz. shadow of the collossus hala bütün zamanların en iyi oyunu (en iyi ps2 oyunu değil, en iyi oyunu) olarak gösterilir.

http://www.trgamer.com/Yazi.aspx?YaziID=2131

http://forum.donanimhaber.com/m_16058008/mpage_3/key_/tm.htm

konu burda vardı.

Dediğim gibi videolu kısımları geçtim. Sadece o acayip bi ses varya devlerin özelliklerini anlatıyor. Oraların altyazılarını okudum. Hemen memory carddan silip yeniden başlıcam...
    ICO ve Black'i denicem fakat hala 2 kişiyle oynanacak zevkli bişeyler arıyorum...

• Black güzelmiş fakat medium zorluk seviyesinde bile adamlar göğüse 5 kurşunda falan ölüyolar. Gerçi mermi paketleri olduğu için sorun olmuyor bu. ICO'da da kız var onu kurtardım ama tahta köprülü bi yer var ortadan ayrılmış orayı geçemedim.
  • Black'i Medium'da mı oynamaya başladın ilk seferinde ? Vah anam, işin var son bölümde :)

Bildiğin "tümen" gelecek son bölümde karşına çünkü. Ama oynadıgım en iyi fps oyunu diyebilirim black için. Özellikle son bölümde Magnum kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. Olsa gene oynarım :)
  • usadan gelen scph90001 kodlu slim ps2 vardı, Aletin arkasında yazdığına göre sadece 110v la çalışıyor. İçini açıp power supplyına baktığımda
    input =110V, 50-60Hz,
    output = 7.5V, 4.5A, 35Watt yazıyor.

çinden (dealextreme.com'dan) 50wattlık 220den 110v a çevirici aldım, ps2 de cd yokken powera basınca açılıyor, fakat cd takınca, 1 sn yeşil oluyor sonra hemen kırmızı oluyor. Benim tahminim güç yetersiz geliyor. Daha yüksek kapasiteli bir çevirici almam lazım sanırım.

Şu atabanın 220den 110v a çeviricileri var ya onların 100W, 300W lık olan modellerinden alsam , 5-10 saat sorunsuz oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokerwill

bende hdd almak istiyorum ama nerden alicam hic bilmiyorum

Dükkanımda uygun fiyata wardır arkaşlar....PS2 hdd'li
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Bende arıyorum... Temiz 2.el bulursam kesin alacağım. Ama Slim sadece... Daha oynayamadığım oyunlar var. Geçen Red Dead Revolver ve Gun oyunlarına heveslendim ama ps2 okumadı oyunları.

Slim olması şart mı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfie

Black'i Medium'da mı oynamaya başladın ilk seferinde ? Vah anam, işin var son bölümde :)

Bildiğin "tümen" gelecek son bölümde karşına çünkü. Ama oynadıgım en iyi fps oyunu diyebilirim black için. Özellikle son bölümde Magnum kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. Olsa gene oynarım :)

Bitircem ulen mediumda.
  • Biter bitmesine ama epey uğraşırsın :) Son bölümün son odasına hangi silahla gireceğin çoooook önemli. Mutlaka magnumu al derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfie

Biter bitmesine ama epey uğraşırsın :) Son bölümün son odasına hangi silahla gireceğin çoooook önemli. Mutlaka magnumu al derim..

hafız neydi cidden onun sonu öyle. aşırı zordu o son oda. çıldırtıdı adamı. günlerce uğraşmıştım

black cidden şahane oyun. sadece ps2 nin değil tüm zamanların en iyilerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian
    hafız neydi cidden onun sonu öyle. aşırı zordu o son oda. çıldırtıdı adamı. günlerce uğraşmıştım

black cidden şahane oyun. sadece ps2 nin değil tüm zamanların en iyilerinden

Aynen öyle, ben 2. de bitirdim ama ilk gün o son mekana bazuka'yla girip kendime işkence yaptim, yaklaşık 4 saat uğraştim ve geçemedim. Sonra 3-4 gün ara verdim, güç topladım, milletin önerilerini okudum ve tekrar oynadım, bu sefer affetmedim ama işte :D

Yine oynayasım geldi son bölümü(ve magnumu) ama çooooook uzun yawww...

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.