Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm lar intarnetten indir diğiniz oyunları alcol%20 programıyla yaza bilirsiniz intante resimli anlatımları olucak bkarsınız bulursunuz.
  • berkay kardeşim kaçıncı sınafa gidiyorsun? karnen nasıl?
    lütfen bakın lütfen diyorum rica ediyorum. Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterin. Türkçeyi geçtim kelimleri düzgün yazmaya çalışın. intante nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhsm

berkay kardeşim kaçıncı sınafa gidiyorsun? karnen nasıl?
    lütfen bakın lütfen diyorum rica ediyorum. Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterin. Türkçeyi geçtim kelimleri düzgün yazmaya çalışın. intante nedir?

• elimde pal orjinal kutulu kitapçıklı platinium gow 1 ve gow 2 var ilgilenenler pm
  • Arkadaşlar bende gidip PS 2 aldım ikinci el ve çipli dediler, bir çok oyunu çalıştırmasına rağmen , tekken tag, tekken 5, pes 2010 gibi oyunları çalıştırmıyor, her seferinde "no disc data" gibi bi uyarı veriyor nedendir acaba?
  • arkadaşlar herkese selamlar saygılar öncelikle, hazır konu açılmışken bende bir soru sormak istiyorum
    yardımcı olursanız çok sevinirim hdd li bir ps 2 var bu hdd nin içindeki oyunları bilgisayarıma almak istedim ve winhiip programıylada bu oyunları bilgisayarıma kopyaladım kalıp (imaj) olarak buraya kadar bir sorun yok : ps2 hdd sini bilgisayardan çıkarıp ps2 ye takdığımda
    modpo chip yazıyor ve oyunların olduğu bölüme gelmiyor bir türlü
    bu hard diskin hdloaderı mı silindi yoksa boot dosyası mı silindi sorun nedir anlayamadım (ps2 lazer arızalı bu arada )
    yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler saygılar ...
  • bende var ama ntsc olduğundan bakamdan gitti walla
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_83

arkadaşlar herkese selamlar saygılar öncelikle, hazır konu açılmışken bende bir soru sormak istiyorum
    yardımcı olursanız çok sevinirim hdd li bir ps 2 var bu hdd nin içindeki oyunları bilgisayarıma almak istedim ve winhiip programıylada bu oyunları bilgisayarıma kopyaladım kalıp (imaj) olarak buraya kadar bir sorun yok : ps2 hdd sini bilgisayardan çıkarıp ps2 ye takdığımda
    modpo chip yazıyor ve oyunların olduğu bölüme gelmiyor bir türlü
    bu hard diskin hdloaderı mı silindi yoksa boot dosyası mı silindi sorun nedir anlayamadım (ps2 lazer arızalı bu arada )
    yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler saygılar ...

benim bildiğim hd loader'ı memory card'a atıyorlar, mc'nin içine girebilirsen (mc'nde free mc boot ve ulanch.elf programları varsa) bakabilirsin ama sanırım sende yok, lensi sağlam bi ps2 bulup kendi mc'ni ve ulanch.elf cd'sini takıp mc'nin içinde ne var ne yok bakabilirsin, programın iso'sunu nette arayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: chailuck

Arkadaşlar bende gidip PS 2 aldım ikinci el ve çipli dediler, bir çok oyunu çalıştırmasına rağmen , tekken tag, tekken 5, pes 2010 gibi oyunları çalıştırmıyor, her seferinde "no disc data" gibi bi uyarı veriyor nedendir acaba?

cd bozuk olabilir
    lensden kaynaklanıyor olabilir
    çipten kaynaklanıyo olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vico -- 30 Ağustos 2010; 15:06:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chailuck

Arkadaşlar bende gidip PS 2 aldım ikinci el ve çipli dediler, bir çok oyunu çalıştırmasına rağmen , tekken tag, tekken 5, pes 2010 gibi oyunları çalıştırmıyor, her seferinde "no disc data" gibi bi uyarı veriyor nedendir acaba?

birde açınca çipin markası yazıyormu bak bende bazen yazmıyo o zaman çipi görmüyor demektir çip takan bi yere götür yapar lar
  • birde ben bi soru sorayım arkadaşlar ban oyun tavsiyesin de bulunabilir misiniz gow ghost rider tarzında oyunları severim şimdiden teşekkürller
  • bende varım gri slim kasa 77004 model bi ps2 var.. yaşasın ps2
  • mc carta boott nasu yapılr
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2112

bende slim kasa ps2 var yıllar önce hediye gelmişti evde yatıyo. hard disk falan takma olayı varmış sanırım ankarada neresi yapar kaç paraya yapar bileniniz var mı acaba? chip falan yok makinede 0. hard disk olayı olursa indiririm oyunları arada zaman geçirmek için takılırım

Ara biraz internette kendinde yaparsın.
  • Ben PS2'yi yere düşürdüm optik lensi bozuldu galiba. Tamir edicem fakat edince satıp slim kasa almayı düşünüyorum. Harddiskiyle birlikte satarsam biraz daha fazla alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 5 Eylül 2010; 22:41:27 >
  • sizin köyde harddisk'li fat ps2'de oyun oynamak için lens de mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavy metal boy

sizin köyde harddisk'li fat ps2'de oyun oynamak için lens de mi gerekiyor?

HDLoader için gerekiyor. Araştır messiah 3.2 modchiplerde hdloaderı memory carddan boot edebiliyo musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2112

bende slim kasa ps2 var yıllar önce hediye gelmişti evde yatıyo. hard disk falan takma olayı varmış sanırım ankarada neresi yapar kaç paraya yapar bileniniz var mı acaba? chip falan yok makinede 0. hard disk olayı olursa indiririm oyunları arada zaman geçirmek için takılırım

bi böyle bişi var, senin dediğinden biraz farklı

http://forum.donanimhaber.com/m_42592022/tm.htm

bu senin dediğin gibi, ama bence memory card'ına üstteki linkteki free mc boot'u yükle, usbadvance de onunla beraber otomatik yüklenecek

http://forum.donanimhaber.com/m_42345682/mpage_1/f_/key_ps2%2Cusb//tm.htm#42661154

ama 2 yöntem için de chip taktırman lazım

he bu arada öle millete para fln verme iki dakkalık iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Pwnz`

quote:

HDLoader için gerekiyor. Araştır messiah 3.2 modchiplerde hdloaderı memory carddan boot edebiliyo musun?

free mc boot yükleyemiyor musun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pwnz`

quote:

free mc boot yükleyemiyor musun?

Dostum bu iş için 2 ay uğraştım olmuyor. İstersen Playstation klasörünün SS'sini koyuyum. Chipi bile kendim taktım 3 gün sürdü; hani o zor ama mc bootu yapamadım.

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.