Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.160
Cevap
123
Favori
631.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[link=https://www.4ngame.com/Playerunknowns-Battlegrounds/]Playerunknowns Battlegrounds[/link burada 60 tl'ye önerebilirim
  • Pubg yayınları her akşam 21:00' de.. Beklerim ahali :)

https://www.twitch.tv/mescalinfg
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

8 tane kutum var son gün bi 10 tane de kendi paramla alayım diyorum ne diyorsunuz beyler? 27'sinden sonra sabreden kazanacak mı yoksa kutular elimizde patlar mı?

elinde sonunda değerlenir, artık kim ne kadar sabrederse :D kaldı ki hiç artmasa bile cebimizden para mı çıktı çoğumuz 1 pubg parası çıkarttı steamde her türlü kardayız zaten
  • steam theamedra ekleyin squad yapalım.
  • 300 küsür saat oynama sürem var duo yada squad oynamak için ekleyin
    id : CRYPDETH
  • güncelleme gelmiş neyle ilgili acaba
  • Tripping kullanıcısına yanıt
    Hocam haftada 6 kutu alınabiliyor nasıl alabildiniz 33 kutu
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Güncelleme oyuna 11.00’de gelecek ve sunucuların bakıma alınması gerekmeyecek.

Hata Düzeltimleri
    İstemcinin çökmesi kısmen düzeltildi.
    Dünya haritasındaki işaret görünümü hatası düzeltildi.
    Takım oyunundaki tekrar bağlanma özelliği hakkındaki çeşitli hatalar düzeltildi.
    Oyuncunun enerji içeceği içmeyi kesmek için ‘F’ tuşuna bastığında araçtan inmesine yol açan bir hata düzeltildi
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Markette kutu satan varsa alanda olmalı..Bir kısmını pazardan satın almıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti gidiyor 75/15 TL indirimi ile oyunu aslında piyasadan bayağı uyguna alabilirsiniz. Ben şahsen 60 TL ödeyerek PUGB ve 15 TL lik Steam Cüzdan bakiyesi almış oldum. Tavsiye ederim yeni alacak arkadaşlara...

• Shroud - VSS CHALLENGE - 17 KILL #SOLO

İyi Seyirler
  • Merhaba arkadaşlar sistemim
    Intel Pentium G4560
    Gtx 1050Ti OC
    8GB Ram
    5400 RPM HDD (Sistemi toplarken yeni hdd almadım eski bilgisayarımdakini kullanıyorum) modeli: WD6400AVVS-63H0B1
    oyunda ilk atladığımda Grafikler tam yere indiğim sırada yüklenmiş oluyor ve fena şekilde fps drop yiyorum ilk loot için "TAB" a bastığımda bi takılma oluyor ve ileri geri atıyor. 1080p de Doku ayarı Ultrada oynuyorum ilk 5-10 dakikasında droplar kesilmiyor fakat sonra düzeliyor 60fps net alıyorum şimdi benim soracağım soru bu ilk zemine indiğimde neden bu sıkıntıyla karşılaşıyorum? Harddiskten çok şüpheleniyorum o mu neden oluyor diye çünkü sistemde bi tek o donanım eski. konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim youtubeda pubg videoları izledim bu aynı sistemde ram ekran kartı işlemci aynı videoda hiçbir takılma olmuyordu izlediğimde geriye tek harddisk kalıyor..
  • Jokeriss kullanıcısına yanıt
    Oyun SSD'de, işlemcim 2500K @4.5GHz, bina yüklenmesi dışında aynı sorun bende de var. İşlemci yetersiz geliyor, view distance ı very lowda tutun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokeriss

Merhaba arkadaşlar sistemim
    Intel Pentium G4560
    Gtx 1050Ti OC
    8GB Ram
    5400 RPM HDD (Sistemi toplarken yeni hdd almadım eski bilgisayarımdakini kullanıyorum) modeli: WD6400AVVS-63H0B1
    oyunda ilk atladığımda Grafikler tam yere indiğim sırada yüklenmiş oluyor ve fena şekilde fps drop yiyorum ilk loot için "TAB" a bastığımda bi takılma oluyor ve ileri geri atıyor. 1080p de Doku ayarı Ultrada oynuyorum ilk 5-10 dakikasında droplar kesilmiyor fakat sonra düzeliyor 60fps net alıyorum şimdi benim soracağım soru bu ilk zemine indiğimde neden bu sıkıntıyla karşılaşıyorum? Harddiskten çok şüpheleniyorum o mu neden oluyor diye çünkü sistemde bi tek o donanım eski. konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim youtubeda pubg videoları izledim bu aynı sistemde ram ekran kartı işlemci aynı videoda hiçbir takılma olmuyordu izlediğimde geriye tek harddisk kalıyor..

hocam aynı sistemi kullanıyoruz ,tek fark bende ssd var ve dediğin sorunları yaşamıyorum, yüzde 90 harddiskten.

• Duo yada squad girmek isteyen herkesi bekleriz. Forumdan Pubg oynayanlar isteyenlere davet atıp bu kanala ekleyebilir.

Discord kanalı:https://discord.gg/67vB86R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I_can -- 17 Ağustos 2017; 20:31:43 >
    parayla aldım 4 liradan
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    gamescom keyleri zamanında 40 tl ye falan gitmiş niye bu kadar pahalı keylerde sınırda yok ?
    onu bende anlamadım şuan bile mesela 13-14 liradan satın alma talebi oluşturan elemanlar var oyundan key aldıgında 8.80 TL ödüyorsun bu adamlar niye topluluk pazarından pahalıya alıyo acaba bunu bende bilmiyorum
  • çok optimizasyon özürlü bi oyun

net kafede

i5 4440 - gtx 950 - gtx 1050 - 8 gb ram - windows 7

nvidia daki ayarlar full performans olarak, pc yüksek performans modunda, windows performans modunda

bu sistemle herşeyi very low yapıp çözürünlüğü 1280x768 - 1366x768 gibi çözünürlüklere çekmeme rağmen oyuna girerken çok kasıyor ve binalar yüklenmiyor çamur gibi kalıyor, en az 3-4 dk boyunca binaların yüklenmesini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin işlemci çok daha iyi işlemciden yana değil bence bu sıkıntı ama bilemiyorum çok sinir bozucu bi durum ekran kartım fazlasıyla yapıyor gerekeni view distance falan en düşükte zaten
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.