Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jetsons

Yakında pc'ye gelecek olan botlarınız hayırlı olsun.
    Şu anasını sattığımın oyununa bot gelmesin rank sistemi gelsin. 600-700 saatlik oynayan adam ile 50-60 saatlik oynayan adamı aynı yere atıyor. Çıldırmamak elde değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanademir

Forumda bir arkadaş 35₺ ye hediye kartı olarak gönderebilirim yazmıştı, sıcak fırsatlar kısmına fiyatın 43.50₺ ye düştüğü başlığa bakabilirsiniz
    Sağolun. Aynen forumda bir arkadaştan 32 TL ye aldım gift olarak.
  • Vikendi haritası çok güzel olmuş beğendim.

Sizler konuşmuşsunuz bir iki şey de ben yazayım. Ölümler gerçekten çok tuhaf bu oyunda. Daha önce hiç oyunda görmediğim şekilde ölüyorum. Killcam'dan bakarken adam sağıma soluma her tarafa sıkarken kurşunların teğet bile geçmemesi lazımken ölüyorum. Arabayla gidiyorum adam 1 metre arkama sıkıyor ölüyorum aynısı koşarken de oluyor. Gerçekten çok garip. Ayrıca bayağa kişiyi reportladım ancak sadece bir kişi ban yedi o da 2 gün filan gibisinden mesaj vardı. 2 gün sonra hileye kaldığı yerden devam etmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 26 Nisan 2020; 2:30:50 >
  • Hala oynayan var mı bu çöpü. oyunun yarısı makro hile abuk subuk şeyler kullanıyor :D
  • Oyunda her türlü hile var hadi makro kullananlarla başettik böylelerini nasıl öldüreceğiz Adam haritadaki herkesin nerede olduğunu görüyor.

• comm kullanıcısına yanıt
    Bıraktık kafa rahat, eski tadıda yok zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • comm kullanıcısına yanıt
    Adamın hesabına baktım 304 gün önce ban yemiş. Video 2018 paylaşımlı, kısaca 1 seneye yakın hileyi açıp kırbacı vurmuş lol
  • Birde böyle bir kanal var adam denk geldiği hilecileri ifşalıyor replayden, o kadar emek vermiş kaç kişiyi ifşalamış 28 abonesi var adamın yazık :(

https://www.youtube.com/channel/UCzM7zFso0yx4MKKahz8FY9w

• 1935 saat PUBG oynamışım son 1,5 yıldır da toplasan 30-40 saat anca oynamışımdır oyun o kadar bayık yani. Sıkı oynadığım zamanlar hile vs. çok az görüyordum derdim hile de değil ama oyun baydı yahu oynarken zerre zevk almıyorum hatta 2 ay önce HDD den bile sildim oyunu bundan sonra da kolay kolay girmem.
  • arada bi pubg lite atıyorum bende o kadar. eski zevki heyecanı yok. hileler zaten bi yana, oyun sıktı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

1935 saat PUBG oynamışım son 1,5 yıldır da toplasan 30-40 saat anca oynamışımdır oyun o kadar bayık yani. Sıkı oynadığım zamanlar hile vs. çok az görüyordum derdim hile de değil ama oyun baydı yahu oynarken zerre zevk almıyorum hatta 2 ay önce HDD den bile sildim oyunu bundan sonra da kolay kolay girmem.
    Siz bayağa iliğine kadar sömürmüşsünüz hocam oyunun

Bu arada güncellemeden sonra oyundan çıkınca halen steam'den çalışmaya devam ediyor oyun. Görevi sonlandırmak ya da steam'i komple kapatmak gerekiyor. Sizlerde aynı sorun var mı?
  • Düşer düşmez ölüyorum çıldırcam gerçekten. Pubg mobilde böyle olmuyor. Aldığıma bin pişman oldum gerçekten. 60 saat oynadık birde.

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Hatayı fpp oynamakta yapıyorsun, oyunu tppde oyna öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 26 Nisan 2020; 19:8:46 >
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum, toplasan 1 adam öldüremedim. mobile da bu kadar zorluk yok.
  • KoRoNiDeS kullanıcısına yanıt
    Mobilde bot çok ve bot olmayanlarda %90 bilgisayarı 30 FPS veren Hindu, Arap veletler.

Steam pubg Avrupa bölgesinde oynadığınız için, malum avrupanın refah düzeyi yüksek herkesde iyi PC var, bot yok ve velet az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 26 Nisan 2020; 19:21:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Mobilde bot çok ve bot olmayanlarda %90 bilgisayarı 30 FPS veren Hindu, Arap veletler.

Steam pubg Avrupa bölgesinde oynadığınız için, malum avrupanın refah düzeyi yüksek herkesde iyi PC var, bot yok ve velet az.
    Böyle bir ön yargı var maalesef ama dediğim gibi ön yargı. O kadar fazla profesyonel ya da profesyonel gibi olan takımlar var ki pubg mobile oyunu için cidden siz bile şaşırırsınız. İlk rankların kötü oyuncular ve server doldurmak için botların olduğu doğru fakat squad oynanırsa ve rank yüksek olduğu sürece iyi takımlara denk gelinecektir. Ayrıca Steam de olmayan rank eşleştirmesi ve rank kasması durumu var mobile da. Mesela diyelim Crown 4 rankında 10 kill aldınız ve +15 puan ile birinci bitirdiniz, sonraki el atladığınız gibi silah bulamadığınız için öldünüz -45 puan düştünüz, yani kaşıkla veriyor kepçe ile alıyor rank sistemi. Burada PUBGM övüyormuşum gibi görünebilirim fakat Steam de 1000 saat kadar oynamışlığım ve artık o platformdan bezmişliğim var.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Emulatorda gırla bedava hile dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Hocam refah düzeyinden çok şu önemli. Ben oyuna yeni başlamışım. Beni 500-600 saatlik oynayan adamla aynı yere atmak mantıklı değil. Rank sistemi olmalı oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

1935 saat PUBG oynamışım son 1,5 yıldır da toplasan 30-40 saat anca oynamışımdır oyun o kadar bayık yani. Sıkı oynadığım zamanlar hile vs. çok az görüyordum derdim hile de değil ama oyun baydı yahu oynarken zerre zevk almıyorum hatta 2 ay önce HDD den bile sildim oyunu bundan sonra da kolay kolay girmem.
    aynen benim de 2686 saat oynama sürem var en son 1 nisanda girdim benide çok baydı oynamıyorum artık
  • Geçen gün indirimden 43 liraya almıştım galiba. Hiç indirip oynamadım bile şurda son yazılan hile muhabbetlerinden sonra iade talebi oluşturdum. İyi de ettim bence 😁

• 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.