Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rank sistemi olsa, rütbesi yüksek olanların oyunu 30 dakikada anca 100 kişi bulur, cs goda bile global elitede bile 3 dakika bekletiyor 10 kişi bulmak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Kral bir yorum ...
    Pubg'nin tadını alan pubgciyi bırakamaz

Ayrıca Pubgden önce de full csgo oynardım. 970 ekran kartım vardı pubg çıktığından beri 3 yıldır fps sorunum zart zurt sorunum olmadı.
    Bedava oyunlar 2 hafta hype olur sonra gg.

Cod oynayanların hepsi şuan yine pubg yayını açıyor

DANUCD
    It feels so good to be back at PUBG. COD is fun but PUBG is pure nostalgia <3 #pubg #driveby
    https://twitter.com/Danucd1/status/1243594977457901576

Alıntıları Göster
    Hahah cidden Danu şu an canlı yayında ve pubg oynuyor 10000days yağız da öyle chocotaco pubg videoları paylaşmış vb. şaşırtmadı güldürdü. Bu süreçte türlü türlü battle royale oyunları sürüldü ama etkileri kısa sürdü genelde ve muhtemelen bu da öyle olacak. Yine dediğim gibi bir süre oyuna devam edecek olanlar; Paragöz hit alır mıyız yayıncılar, yayıncılar arasında yer edinmeye çalışanlar (çaylak yayıncılar), kısa süreliğine değişiklik ve yeni heyecanlar arayan acaba diyen oyuncular ve benim de dahil olduğum squad ekibin oynadığı için oynamak zorunda bırakılanlar

Neden bu Pubg fanatikliği derseniz? Diğerlerinden zerre keyif almıyorum, alamıyorum arkadaş..

• .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Eft dene pubg bırakırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

EFT'nin açılımı nedir? Bildiğim bir şey ise bile çıkartamadım şu an.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Escape from tarkov bi dene sende beğenirsin ama oyun biraz pahallı. Bide zaman istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 29 Mart 2020; 20:1:27 >
  • quote:

Escape from tarkov bi dene sende beğenirsin ama oyun biraz pahallı. Bide zaman istiyor.
    O oyunu çok uzun süre önce görmüştüm ama beğenmedim, kesinlikle main game olamaz benim için. Artık hiç bir oyun için acele etmiyorum, zamanında Islands of Nyne oyununu Twitch de kapalı beta görüp direkt pre order sipariş verdiğimden bu yana yaşadığım pişmanlığın etkisinden kurtulamıyorum.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Islands of Nyne ben ilk gördüğümde anlamıştım tutmacağını.

• 20 sene önce half life oynarken midem bulanıp başım dönüyordu. Bu oyun ilk çıktığında onadım ve aynısını yaşadım. Millet zevkten dört köşe olurken benim terleyip mide bulantısı ve baş dönmesi sorununu yaşayan var mı?

• Göz doktoruna söyle hocam, aksiyon filmlerinde midem bulanıp başım dönüyor dersen illa vardır sebebi.

• quote:

İmkansiz;) eft tutmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

20 sene önce half life oynarken midem bulanıp başım dönüyordu. Bu oyun ilk çıktığında onadım ve aynısını yaşadım. Millet zevkten dört köşe olurken benim terleyip mide bulantısı ve baş dönmesi sorununu yaşayan var mı?
    144 hz 2k 27 inc monitör ile pubg oynarken cildiriyorum ama zevkten hatta yaninda cerez bira guzel oluyor.

Hocam senin icin uzldm hasta oluyormussun degisik valla.

• Shaddar kullanıcısına yanıt
    Eft tutduda steamde olmadığı için haberiniz yok, şuan kaymağını yiyorlar, satışlar azalınca Steam çıkatırlar yine hypela çok satarlar.

• quote:

Eft = Scum gibi geliyor bana Sonucunu da aynı bekliyorum.

İzlediğim kadarıyla yorumumu paylaşayım; Oyun görselleri, grafikleri, efektleri olsun falan çok güzel aslında pubg'nin ilk çıktığı zamanlardaki gibi gerilim hissiyatı yaratıyor. En azından ben bu hissiyatı alıyordum ve seviyordum artık bunu hissetmiyorum pubg'de. Çok detaylı incelemedim farazi konuşuyorum ancak izlenimlerime göre scum gibi emek isteyen ve çok kapsamlı bir oyun. Yok silah geliştir yok mermi yarat durumları oluyormuş ve ölünce baştan başlanıyormuş? (Emekler çöpe sanırım?)

Zaten işten geliyoruz yemek yiyorsun biraz muhabbet saat oluyor 8. Bu saatten sonra seri seri oyunumu atıyorum pubg'de zaten düzgün elleri toparlarsan 3-4 oyun sonrası yatıyoruz dolayısıyla kafa dağıtmaya geldiğin yerde bütün günün sinir stresine bir seviye daha eft gibi oyunda emek verip boşa gitmesini istemem. Ön yargı olabilir izlenimimden çok farklı olabilir ve öyleyse bir şans verilebilir belki..

• .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Scum eftden 1000 kat daha realistic.

Scumda dişin kırılıyor katı yemek yiyemiyorsun, tüm dişlerin kırılınca sadece sıvı tüketiyorsun, vitamin eksikliğinde vücut fonksiyonluğu azalıyor, araba skilin düşükse arabayı sürerken, stop ettiriyorsun, scumda zilyon tane böyle detay var, scum ile eftyi karşılaştırırsan, scum un karşısında eft, pubg gibi kalır.

Scum ilerde hype lanma olasılığı yüksek eft gibi.

• quote:

20 sene önce half life oynarken midem bulanıp başım dönüyordu. Bu oyun ilk çıktığında onadım ve aynısını yaşadım. Millet zevkten dört köşe olurken benim terleyip mide bulantısı ve baş dönmesi sorununu yaşayan var mı?
    Bir eğitimde duymuştum ama hangisiydi şimdi hatırlayamadım sizin yaşadığınızın bir olayı var evet mesela arabada yada toplu taşımada cep telefonundan uzun yazı okuyunca falan mideleri bulanıyormuş tansiyon düşüklüğü vs. yaşıyorlarmış sizin dediğiniz durumdaki insanlar'da oluyormuş bu durum monitördeki HZ yenileme hızından dolayı baş dönmesi ve mide bulanması yaşadıklarını söylemişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 30 Mart 2020; 18:19:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Bir eğitimde duymuştum ama hangisiydi şimdi hatırlayamadım sizin yaşadığınızın bir olayı var evet mesela arabada yada toplu taşımada cep telefonundan uzun yazı okuyunca falan mideleri bulanıyormuş tansiyon düşüklüğü vs. yaşıyorlarmış sizin dediğiniz durumdaki insanlar'da oluyormuş bu durum monitördeki HZ yenileme hızından dolayı baş dönmesi ve mide bulanması yaşadıklarını söylemişlerdi

Alıntıları Göster
    Cep telefonu yazısı okuyunca gram sıkıntı yok.

Ancak kesinlikle tansiyonum düşüyor veya yükseliyorda olabilir.

Counter strike oynadığımda olmuyordu. Half life gibi çok hızlı oyunları oynayınca oluyor. Ayrıca uçağa bindiğimde belirli irtifadan sonra oluyor.

• quote:

Scum eftden 1000 kat daha realistic.

Scumda dişin kırılıyor katı yemek yiyemiyorsun, tüm dişlerin kırılınca sadece sıvı tüketiyorsun, vitamin eksikliğinde vücut fonksiyonluğu azalıyor, araba skilin düşükse arabayı sürerken, stop ettiriyorsun, scumda zilyon tane böyle detay var, scum ile eftyi karşılaştırırsan, scum un karşısında eft, pubg gibi kalır.

Scum ilerde hype lanma olasılığı yüksek eft gibi.
    Kral sen detaycı oyun seven birisin bu dediğin oyunlar PUBG gibi değil. Hayatta kalma oyunu Rust gibi. Ama güzel oyunlar.
    Kalabalık oyun oynamayı seviyorum bi ara grubumla denerim heralde.

Karakin sıktı 4v4 Age of Empires II: Definitive Edition başladık.

Güzel oyunlar zamanı olanlar için 30 + dan sonra işten gelince insan seri sonuca gidecek oyun arıyor :)

• quote:

Cep telefonu yazısı okuyunca gram sıkıntı yok.

Ancak kesinlikle tansiyonum düşüyor veya yükseliyorda olabilir.

Counter strike oynadığımda olmuyordu. Half life gibi çok hızlı oyunları oynayınca oluyor. Ayrıca uçağa bindiğimde belirli irtifadan sonra oluyor.

Alıntıları Göster
    Mönitör ne kullanıyorsun.

144 hz 165hz yenileme hızlı olanlardan kullanırsan belki düzelirsin.

• PUBG [ANA KONU]

Güncel pingim.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Senin ilacın eft, ayrıntı yok sadece biraz zaman istiyor, eft nin, rustla, scumla, dayzle alakası yok.

• 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.