Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: devulations

Ben 7.1 kullanmıyorum hocam başta bi garip geldiydi normal stereo mu oluyor o daha başarılı geldi bana 7.1 kullanan görmedim aslında birde
    Dediğiniz gibi diğeri stereo oluyor. Sanal 7.1 in pek faydası yok diyorlar. O nedenle Corsair hs50 düşündüm ama bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu ben oynamıyorum ama GLL denen bir şey varmış faceit gibi haftalık eventde 1000 puan yapıyormuşsun 40 dolar veriyormuş

premium alırsan tabi prede aylık 7 dolar haftada 1000 puan kastığınızı düşünürsek 40 Dolardan 160 Dolar aylık kazanç yapar,toplam 28 dolar preye versen aylık 132 dolar aylık kazanç şuan ki kurla 750 TL civarı yapıyor ama bu puanları kasmak zor mu bilemiyorum :D

Oynayanlara fikir olsun
  • ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    ben bir arada oynuyordum premiummusuz aylık 90 dolar kazanmıştım
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Hocam gunde kac mac atiyordunuz kac adam vuruyodunuz kacinci bitiyordu vs biraz bilgi verir misiniz arkadasa yaziyim o baslamis GLL kasiyor premiumda almis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    6 maç filan atıyordum en kötü 6cı oluyordum ortalama 2 kişi vuruyordum.

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Alacağınız kulaklığı bilmiyorum ama pubg için ahım şahım kulaklığa gerek olduğunu düşünmüyorum hocam bütçenizi zorlamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alacağınız kulaklığı bilmiyorum ama pubg için ahım şahım kulaklığa gerek olduğunu düşünmüyorum hocam bütçenizi zorlamayın.
    İndirime denk gelip HS50 yeterli olur gibi. Şu anda 290tl
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    O zaman iyi gibi inşallah işinizi görür :) bende mouse alıcam

• quote:

O zaman iyi gibi inşallah işinizi görür :) bende mouse alıcam
  • Görevler Zorluklarda İlk 7 dakika içerisinde Deagle Uzmanı tişörtü giyerken bir düşman öldür. Diyor. Öldürüyorum açılmıyor. Nerde yanlış yapıyorum. Lütfen yardım...

PUBG [ANA KONU]

PUBG [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Bu oyunu ben oynamıyorum ama GLL denen bir şey varmış faceit gibi haftalık eventde 1000 puan yapıyormuşsun 40 dolar veriyormuş

premium alırsan tabi prede aylık 7 dolar haftada 1000 puan kastığınızı düşünürsek 40 Dolardan 160 Dolar aylık kazanç yapar,toplam 28 dolar preye versen aylık 132 dolar aylık kazanç şuan ki kurla 750 TL civarı yapıyor ama bu puanları kasmak zor mu bilemiyorum :D

Oynayanlara fikir olsun
    Bu konu hakkında detaylı bilgi nereden alırız arkadaşlar?

• Exnuc kullanıcısına yanıt
    detaylı bilgi derken hocam GLL pubg sitesine girin üye olun zaten orada görürsünüz şu kadar puan şu kadar dolar gibi.
    Teşekkürler.

• PES 2020 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu silah görevlerinde sayamadığı oluyor bide bir iki el sonra sayıyor.
    Süresi uçakda başlıyor haberiniz olsun yere düştüğünüzde 1 dk geçmiş oluyor.

• devulations kullanıcısına yanıt
    Bekleme alanından itibaren 3 dk adamı vurdum ancak kabul ermedi, daha ne yapacağız anlamadım.

• asc2 kullanıcısına yanıt
    Silah görevleri tam insanı sinir etmelik hocam metre mesafeli olanlar süreli olanlar çok bugda kalıyor eğer arkadaşlarınızla oynuyorsanız düşman olarak aynı
    Oyuna girip birbirinizi vurun yoksa uğraş istiyor.

• Zorluklar silah görevlerinde programsal sorun var o zaman ...

• PES 2020 kullanıcısına yanıt
    deagle ile öldüreceksin adamı normal silah ile değil üzerinde hem deagle uzman tişörtü olacak hemde elinde deagle silah
  • PUBG [ANA KONU]

• Arkadaşlar şöyle bi ses sorunum var. Daha önce laptop kullanıcısıydım ve kart olarak Dolby ses vardı içinde. Sesler inanılmaz güzeldi. Şimdi pc topladım ve sesler inanılmaz kötü geliyor kulağıma. Gerek ayak sesi, gerek silah sesleri çok tuhaf. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Ya da bu durumu yaşayanlar nasıl çözdünüz?
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.