Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.165
Cevap
124
Favori
632.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    26 yaşındayım telefoncuyum esnafım. Oyundan aşırı keyif alırken aşırı zor geliyor. Akşamları birlikte oynayan sürekli arkadaşlar varsa sohbet gırgır aranıza alırsanız bende katılmak isterim :) Tek başıam zorlanıyorum. Takım oyunlar daha keyif veriyor.

Razer Basilisk, ve Logitech G633 kullanıyorum. Ses kasabiliyorum ama gelin görün videolarda izlediğim adamlar gibi değil 4x ile spray atmayı. Reddot ile bile yaparken silahı kontrol edemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

Selamlar arkadaşlar,
    26 yaşındayım telefoncuyum esnafım. Oyundan aşırı keyif alırken aşırı zor geliyor. Akşamları birlikte oynayan sürekli arkadaşlar varsa sohbet gırgır aranıza alırsanız bende katılmak isterim :) Tek başıam zorlanıyorum. Takım oyunlar daha keyif veriyor.

Razer Basilisk, ve Logitech G633 kullanıyorum. Ses kasabiliyorum ama gelin görün videolarda izlediğim adamlar gibi değil 4x ile spray atmayı. Reddot ile bile yaparken silahı kontrol edemiyorum
    Oyun için ingame : Cristeria hocam ben de yeni başladım. Ekleyin takılalım.
  • Shroud son videosundan bir kesit. Hadi hayırlı traşlar.

PUBG [ANA KONU]

PUBG [ANA KONU]

• damn2u kullanıcısına yanıt
    bu cocugun bir dedigi bir dedigini tutmuyor gecen gün apex oynamıcam pubg oynicam diyordu bugun pubg oynamicam diyip apex oynuyor depresyonda herhalde. patlatsın bir labda eft iyi gelir.
  • Şekilli nick yazmak isteyen varsa bu site iş görür

https://sekillinick.net/

Yada bu şekilli nick yazma programı uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sekilli.nickyazma
  • Turnuvayı benden başka kimse takip etmedi mi yav ? Kimse yazmamış.
  • ChocoTaco paraşütü çok pahalı değil mi ya? :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme ile optimizasyonda iyileşme var mı henüz denemedim

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Şu an oyun çok kötü ping 50lerde gezerken 90 olunca seviniyorum onun dışında eh işte seslere alışamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Her güncelleme sonrası serverlar bi sapıtıyo sanırım bu arada ban sistemi çok iyi çalışıyor takım olmayıp takım halinde takılanları raporladım geçen maç akşamına ban yediler 3 ay o yüzden mümkün olduğunca garip gelen ölümleri izleyin

aynen hocam douyu tv panda ve huya tvlerin hepsini bide makroları hep report ediyorum şüpheli ölümler malesef ping yüzünden hile gibi oluyor 😂

• PUBG [ANA KONU]

Son güncellemeden sonra sürekli bu hatayı alıyorum. oyun açılıyor 1 dk bile oyunda kalmadan bu hatayı verip lobiye yolluyor. Önceden ara sıra crash verirdi tekrar girer devam ederdim ama bu hata oyunu hiç oynatmıyor max 1 dk oyunda kalabiliyorum. kaldırıp baştan yükledim o da işe yaramadı. google da karşıma çıkan çoğu çözümü denedim (bu hatayla ilgili pek çözüm yok zaten)

• r.H kullanıcısına yanıt
    Sudan ucuz 5 tane aldım
  • Arkadaşlar mac bitimi menüye dönerken donma problemi yasayan var mı sadece oyun donuyor

Sürekli değil ama 4 5 oyunda bir donuyor.
    Hatta Dün kırmızı alan varken öldük lobiye dönerken dondu oyun sürekli bomba patlama sesi duydum çok sinir etti valla.

• devulations kullanıcısına yanıt
    Aynen 4-5 oyunda bir oluyor 2 güncelleme öncesi böyle bişey yoktu her güncellemede çözülür diyorum yok Sonra düşündüm benden mi kaynaklanıyor diye meğer bi ben değilmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 26 Nisan 2019; 13:11:17 >
  • arkadaşlar benim ping 183 de sabitlendi format attım düzelmedi internetim de normal daha önce bu problem yoktum sadece bende mi var bu sorun ?
  • daha once denk mı gelmedı bılmıyorum ama demın macta sol ust kosede olum sımgelerın orda 3 kısının banlandıgı yazdı
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    Sistem tespit edip otomatik banlamıştır

• alperq kullanıcısına yanıt
    Vpn programı varsa kaldırın

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.