Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
11.216
Cevap
159
Favori
459.890
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    3910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cato16

Sayıyor.
    eyw hocam 60-65 gün süre var demekki o süreye kadar yaptın yaptın ben sanıyordum 7 gün süre bitince hafta bitiyor görevler kapanıyor
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    3150 Mesaj

Sayıyor hocam veriyor xp ni
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yarbay
    3910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Sayıyor hocam veriyor xp ni
    tamamdır sağol hocam basit ozmn benim için hepsini yaparım ben
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    3150 Mesaj
    Normalde küçük ağacın arkasına saklanırsanız ve birisi size el bombası atarsa hemen geberiyoruz değil mi ? ben bu gün 2 tane attım adam ölmedi şimdi ben bu oyunun yapımcılarına sövmekte haksızmıyım ?
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj

dostum bu pc ıle pubg mobıle oynanır anca. Ram yetersız falan degıl ekran kartı zaten kaldırmaz. Boşuna uğraşma.
    |
    |
    aeozbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Vikendi en sevdiğim map oldu çok sevdim loot oranı güzel herkez loot bulabiliyor bu yüzden fightlar eşit seviyede geçiyor aynı yere atlayıp adamın önce silah bulup seni öldürmesi yada önünüzdeki silahi paylaşamama olayı çok az oluyor.
    |
    |

R ye basıp pimi çekiyorsun dimi direk fırlatma moduna almak pim çekmek olmuyor
    |
    |
    Night Stalker Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapalı

|
    |
    bblokee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2169 Mesaj

Bende kapalı kullanıyorum gereksiz fps düşüşü ve takılma yapıyor bi optimizasyon güncellemesi gelse iyi olacak aldığımız fpsle akıcılık alamıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 31 Aralık 2018; 12:26:49 >
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: Tamamladım görevi yardımcı olmayan herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 1 Ocak 2019; 20:1:10 >
  • Çavuş
    70 Mesaj

Teşekkür ederim tencent emülatör sayesinde oynuyorum bende

|
    |
    fenerliso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediğin gibi pubg mobile indirdim bilgisayara. Onun da görüntü kalitesi ve oyun oynanışı güzel değil. Telefonda oynamak gibi zevk vermiyor.

Bir kaç bir şey daha deneyeceğim pubg tekrar açılmazsa steam den iade edeceğim.
    |
    |
    WSniper10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaslar Allah rizasi icin bi yardim edin 3-4 gundur sorun var sistem bu internet bu orta duzey bi pc tamam fazla iyi degil ama acayip gecikme oluyor 3-4 gundur boyle surekli sol tarafta kirmizi gecikme isareti geliyor karsima bi adam ciksa ani saga sola dondugumde gecikme oluyor bu sorunu yasayipta cozen varmi tekrar izleme felan kapali oyunda ayarlari dusuge aldim oyundan yine ayni sorun sildim ssd den hdd ye yukledim yine ayni degisen bisi olmadi
    |
    |

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Yeni haritada araçlar en fazla nerede çıkıyor bilen var mı ? araç bulamadığım için redzone görevini tamamlayamadım

Edit: Tamamladım görevi yardımcı olmayan herkese teşekkürler
    Redzone görevi için tavsiyem erangel haritası pochinkiye her zaman redzone atar birde bir oyunda bir defa sayıyor sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben türksat 25 mbps ye kadar kullanıyorum ortalama indirme hızım 2,4 görüyor.. (oyun oynarken telefonun wifisini bile kapatıyorum)

oyunda pingim 70in altına düşmüyor bu normal mi ? bunu merak ediyorum

oyununuzu ssd kurrun ssdniz yoksa alın farkı göreceksiniz.. aynı durum bende de vardı çünkü
    |
    |
    Ugurhasgul1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

Arkadaşlar Ping kaç alıyorsunuz ?
    ben türksat 25 mbps ye kadar kullanıyorum ortalama indirme hızım 2,4 görüyor.. (oyun oynarken telefonun wifisini bile kapatıyorum)

oyunda pingim 70in altına düşmüyor bu normal mi ? bunu merak ediyorum
    50mbit net ile 5 oyundan 3ü 30-50 arası genelde 50ye yakın diğer 2 oyun 50 90 arası genelde 70 oluyor tabi çatışmada böyle olmuyor bence daha yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben pubg de herhangi bir yerinde 50 lili rakamları görmüyorum 68 -75 arası daha çok görüyorum acaba bende mi sorun var herkes mi böyle alıyoru Ping’i merak ediyorum. Pubg için ne alıyorsunuz Ping değeri ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    devulations kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10060 Mesaj
    Beyler br oyunlarıyla pek aram yoktur. Alsam mı diye düşünüyorum. Hata mı yaparım?

haberler
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.