Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O anahtarla açılacak kutunun fiyatı diğer kutulardan yüksek olur ama Gamescom kadar şişmez. Çünkü bildiğim kadarıyla Gamescom kasası gibi sonradan kaldırılmayacak. Ben bildiğin borsacılık oynadım, 26'dan sattım, 10-15 arasına düştüğünde gene almayı düşünüyorum. 35 TL olduğunda satmak aklıma gelmedi hiç. Yeni kasalar geldiğinde bir düşüş yaşacağı kesin de ne kadar düşecek kim bilir. Umarım artmaya devam etmez he.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 10 Ocak 2018; 11:41:24 >
  • Likeaboss1905 kullanıcısına yanıt
    live servera ne zaman gelecek bellimi teste geldi sanırım dün
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Güncelleme notunu okudum, tarih belirlenecek diyor daha. En stabil hale getirmeye çalışıyorlarmış asıl oyuna getirmeden önce. Tahminimce 3 gün falan var.
  • kasalar test servera gelmiş. direk ilk girişte 100k bp ve key veriyolar açtım hakkım bitene kadar ama anlamadığım nokta niye test server da kasa alma sınırı var? bırak istediğimiz kadar test edelim 80k kaldı geride napcam ben bu bp yi
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    nasıl hocam işe yarar birşey çıktımı yoksa şanslar düşükmü satalımmı live serverda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

nasıl hocam işe yarar birşey çıktımı yoksa şanslar düşükmü satalımmı live serverda

Şans oranlarını vermişler zaten bedava kutudan milyonda bir ihtimal olan eşya var. 0.16 oranla para edecek bir eşya çıkar. 99.84 şansla ise ne kadar satarsan sat kutu parasını çıkarmayan eşyalar çıkar. Parayla açılan kutularda ise oran artıyor tabi 28.5 oranla kar edebilirsin. 0.8 oranlada zengin olursun. Bence açmaya değmez kutuyu çıktığı gibi satmak en mantıklısı
  • 75k para var kutu bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakso

75k para var kutu bekliyorum

isterse 500k olsun haftalık 7 mi 6 mı ne sınır var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

mavi don çıktı :D satılabilse güzel olurmuş şu test serverdakiler. ben direk satarım ana oyuna gelenleri açmakla riske edemem :D
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakso

75k para var kutu bekliyorum

isterse 500k olsun haftalık 7 mi 6 mı ne sınır var

Kutunun maliyetine bakar 700 den değilde 1400 yada 1800 gibi başlarsa kolay kolay 1 hafta içinde kimse 7 kutu alacak parayı biriktiremez. Zaten 1400 den bile başlasa 6-7 kutu için 23-25K yı geçiyor kim nasıl kasıcak 1 haftada 25K?
  • Oyuna Çinlilere karşı özel tedbir getirilmeli. Eskiden Türk ve Ruslardan gına geliyordu. Şimdi Çinliler. Çok hile var çok. Malesef Türk Veletlerden de hala hile yapanlar var. Makro ya karşı sözde önlem alınmıştı ama hala çoğu kullanıyor.

• Hile is coming.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Oyuna Çinlilere karşı özel tedbir getirilmeli. Eskiden Türk ve Ruslardan gına geliyordu. Şimdi Çinliler. Çok hile var çok. Malesef Türk Veletlerden de hala hile yapanlar var. Makro ya karşı sözde önlem alınmıştı ama hala çoğu kullanıyor.

Asia da daha hileye denk gelmedim. Daha çok NA da çok hileci var. Asia nın asıl olayı aşırı kek oyuncu var

Dün arkadaşla asia da 4 oyun duo attık 3 win birinde de ilk 10 a girdik her oyun 10-12 kill im vardı

• geçen bi yazdım hileci denk geldi diye, gene hileci geldi dün EU da. yani rastlamak mümkündür artık, yakında wolfteam gibi olur

• Hileyi engellemek imkansız ama bu kadar fazla olması firmanın suçu..Yazılımları bu kadar kötü olmamalı..En kötü kendileri anti-hile konusunda deneyimle birkaç yazılım firmasıyla anlaşarak bir anti hile programı yayınlayıp bunu pcye kurmayı zorunlu hale getirebilirler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 10 Ocak 2018; 19:3:59 >
  • 2. Takim oyunum iyimis ya

• Oyundaki ismim sekoko59
  • Beyler bu turnuvalara falan katılabileceğimiz organizasyon linki veya facebook page falan takip edebileceğimiz bilen varsa söyleyebilir mi?
  • 6 gb'lik güncelleme ile ne geldi acaba bilen var mı
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.