Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu yeni aldım optimizasyon diye bir şey yok rezalet grafiklerle 40 fps alıyorum. İşin güzel yanı sattığım kutularla 40 lira geldi nerdeyse oyunun parası çıktı. Umarım sonu h1z1 olmaz ki büyük ihtimalle öyle olucak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar beraber oynamak isteyen varsa oynayabiliriz +250 saat gameplayim var steamcommunity.com/id/allisonargent
  • bu reshade'i kullanan var mı? fps'ye etkisi falan oluyo mu? İnternette bi kaç videoda ban yeme riski yok falan diyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 7 Ağustos 2017; 15:13:33 >

• MrGrimmmz & Anthony Kongphan - 29 KILLS #DUO

İyi Seyirler
  • slm pubg oynamak isteyen eklesin beraber takılalım arkadaşlar bilgiler imzamda mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

by reshade'i kullanan var mı? fps'ye etkisi falan oluyo mu? İnternette bi kaç videoda ban yeme riski yok falan diyodu.

Yok denecek kadar az düşürüyor. Oyunun yapımcılaır kendi ağzından söyledi ban yok
  • steam id: Theamedra ekleyin squad yapalım.
  • Steamden envanteri göremiyorum PUBG nin.Şuan için ulaşılamıyor yazıyor. Diğer oyunlarda sorun yok.
  • Arkadaslar merak edenlere gtx 950mde yüksek ayarlarda sadece çimen ortada, 1366.768 de 30 küsür fps veriyor, 30un altına ilk topluluk bölgesınde dusuyor, bilgilendiriyim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RAY VELCORO68

Arkadaslar merak edenlere gtx 950mde yüksek ayarlarda sadece çimen ortada, 1366.768 de 30 küsür fps veriyor, 30un altına ilk topluluk bölgesınde dusuyor, bilgilendiriyim dedim.

Velcoro, bezzerides, hüzünlendim sayende sabah sabah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 7 Ağustos 2017; 8:6:55 >
  • Yeni gelen kasalar ne kadardan gidiyor arkadaşlar dün gece 1.200 lük kasayı 11.50 tl den steam aracılığı ile sattım. 1200 lük kasa mı 700 lük kasa mı almak mantıklı?

• bu gün anahtar alıp 4 tane kasa açtım gamescom 40 TL harcadım kasalara çıkan itemler.

1 Adet Track Suit Pants (Yellow)
    1 Slacks (Black)
    1 Adet Tracksuit Pants
    1 Adet School Shirt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 7 Ağustos 2017; 12:0:30 >
  • qqEagless kullanıcısına yanıt
    gamescom kasası daha iyi ama o fiyatlar sabit kalmıyor hocam katlanıp gidiyo :D
  • diğer kasaları bilmem de gamescom kasası sağlam değer kazanır sabırlı olana demedi demeyin
  • Kasa fiyatlari artarmi yine.saticaktim 3 4 tl dusus olmus

• diğer pazartesiye kadar yükselir diye düşünüyorum pazartesi fiyat katlanması sıfırlanıyor çünkü, 2-3 kasam var çıkarmadım bende satışa.
  • gamescom u bekletin arkadaşlar o kutular belli bir tarihten sonra kalkacak o zaman fiyatları artar, diğer kutuları da birkaç gün bekletin fiyatları yükselir çünkü pazartesi kutu fiyatları sıfırlanıyor herkes alıp satıyor o yüzden fiyatlar düşük.
  • Beyler açmayı düşünmeyin ben açtımda ne oldu. Full zarar school shirt çıktı open ı çıksa 100 tlydi. Şans yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kasalar tekrar çarşamba-perşembe gibi eski fiyatına döner. gamescom kasası stoklayın derim 27 ağustosdan sonra satıştan kalkacak aynı şey h1z1 de olmuştu 1 lira eden kutu 20 liralara çıkmıştı, bu kutu şimdiden 10-15 bandında çok daha fazla olur fiyatı 2-3 ay sonra
  • Gaza gelip 290 TL lik açtım toplam çıkanlar bunlar ulan insan etek metek atar

1x Orange Shirt
    1x School Shirt
    1x School Shirt with Necktie
    3x Slacks (Black)
    4x Tracksuit Pants
    2x Tracksuit Pants (Yellow)
    3x School Pants
    2x Bloody Sneakers
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.