Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk başlarda ben de bu oyuna karşı çok mesafeliydim. Sonra videoları izleye izleye biraz da meraktan satın alıp denemek istedim. Şimdi başından kalkamıyorum. ,

Optimizasyon konusunda daha çok yol alması lazım bu bir gerçek. İyi bir bilgisayar şart.
  • jacket baya eder, en iyi 4.item sayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

jacket baya eder, en iyi 4.item sayılır

beyaz ama, beyaz itemlar genelde değersiz oluyor. gerçi gerçekten güzel görünüyor. şu an tek derdim key alıp kasa açmak.

bu arada 1 hafta sonra mı satayım yoksa ileride ciddi şekilde değerlenir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 5 Ağustos 2017; 19:53:53 >
  • @b0Ni Sen açıyon mu saklıyon mu gamescom kutularını, karar veremedim bi türlü nasıl daha çok işe yarayacağına Kutular satışa kapanınca anahtar alınabilecek mi yine, o mevzu nasıl işleyecek anlamadım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 5 Ağustos 2017; 20:22:46 >
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    evet alınacak. 5 tane açtım kötü şeyler çıktı açmam heralde artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

evet alınacak. 5 tane açtım kötü şeyler çıktı açmam heralde artık

İyiymiş o zaman. Sağlam değer kazanacak gibi görünüyo, alışı da kısıtlı olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 5 Ağustos 2017; 20:25:16 >
  • Anahtarı nerden alıyoruz ve adı ne
  • Msi laptop var bende. işlemci i7 6700HQ, ekran kartı GTX960M .Güncellemeden önce 60 fps falan alıyordum,oyun içi ayarlar düşükte idi çoğu 1-2 tanesi orta idi.Şimdi güncelleme sonrası 30 fps falan alıyorum,çok kötü düştü performans bende.Nvidia sürücü güncellemesi de vardı,hepsini aynı anda yaptık.Oyun güncellemesinden mi yoksa nvidia güncellemesinden mi düştü bi türlü anlamadım.Aynı sistem özellikleri ile oynayanların nasıl durumu acaba?
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Reward bölümünde soldan crate'e tıkla içindeki ürünlere bakarken sol alt tarafta satın alma butonu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 5 Ağustos 2017; 21:38:31 >
  • arkadaşlar yeni gelen gamepad desteği nasıl? inventory ekranı vs.'de mouse kullanılıp gerisi gamepad'le oynanır mı?
  • Arkadaslar steamdan aldım 2 tane geldı kütüphaneme hangısını ındıreyım beta olanı mı diğerini mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitchciler şişirdi len

Optimizasyon kötü len

Bıktık bu early access oyunlardan len

Yine mi battle royal oyunu len

Bi kaç aya popülerliğini kaybeder len

Konunun özeti

• quote:

Orijinalden alıntı: mtnmr

Arkadaşlar özür dileyerek şu soruyu sormak istiyorum. 940MX 8GB Ram ve i5-7200'de oynayan var mı oyunu veya kaç fps alınır bu sistemle?

PS4'e daha çıkmadı beklemek istemeyip Steama almak istiyorum.

20 fps bile alamaya bilirsin çok zor
  • Oyunu bi suredir oynamiyorum bugun twitchte gordugum kadariyla herkes fps modda oynuyordu. Olay nedir acaba gecici bir etkinlik filan mi var?

Eger devamli fps olacaksa geri donebilirim bu tarz oyunlar en gercekci sekilde fpsken oynanabiliyor

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Sadece fps modu olan sunucular geldi artık isteyenler fps modda oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RAY VELCORO68 kullanıcısına yanıt
    Diğerini hocam.
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    O derece kötü mü optimizasyon? Minimum karşılıyor gibi ama ilginç. Teşekkürler.

• steam adım alikapan1, yeni aldım oynamak isteyen olursa ekleyebilir.
  • Selamlar arkadaşlar steam de bir miktar bakiyem mevcut. Bunu nakide çevirmek istiyorum. Pubg oyununu alıp 55 liraya size giftleyebilirim. İlgilenen PM atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnmr

O derece kötü mü optimizasyon? Minimum karşılıyor gibi ama ilginç. Teşekkürler.

optimizasyonu iyi değil oyunun keşke gta5 gibi bir optimizasyon yapsalar, belki yaparlar ama 2-3 yıla anca olur gta bile pc için geç çıktı optimizasyon için
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.