Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi kutular kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Hangi kutular kardeş

normal bp ile alınan kutular
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Serverler düzelmedikçe yaptıkları güncellemeler bir işe yaramaz. Türkiyedeki oyuncular zor şartlarda oynuyor adil olmuyor .

Geçen 100 metre gibi yakın bir mesafeden 4x ile arkadaşım duran adama kar98 ile 2 hs attı adam ölmedi. sonra tek mermide bizimki öldü tabiki

Bunun gibi saçma olaylar neredeyse günde 1 kez başıma geliyor . Geçen 5 metre gibi kısa bir mesafeden aim adamın vucudunu gösterdiği halde 30 mermiden 1 tanesi tutmadı, Tabi yine mutlu son tek mermide öldük

Serverler çöp çok gecikme var, sen hs attığını sanıyorsun ama belkide mermi bile adama gitmemiş .

Serverlar çöp demek çok acımasızca bir çıkış evet sorunlar var ama bu sadece onları ilgilendirmiyor. Bizim burada bağlantı türümüzde çok önemli.

Ben şu an için tek sorunu pinglere bakamıyor olmamız diye düşünüyorum. Bir görebilsek şu pingleri ona göre server seçersin yüksekse boşuna devam etmezsin o an ve çıldırmazsın.

Misal BF1 avrupa serverlarında özellikle Almanya'da 24mpbs vdsl2 bağlantıyla 50 ping ile oynanıyor çok rahat bir şekilde. Bu oyun max 70-80 pinge kadar rahat oynanır. Bir görebilsek değerleri..

h1z1 ben hiç oynamadım. O oyunda pingler nasıldı acaba? Bahsettiğim ping değerleri yakalanmışlarsa bu oyunda da yakalarlar mutlaka..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 3 Ağustos 2017; 13:22:54 >

• Bu güncellemeyle gelen sürükleyerek loot yaparken oluşan delay, yapılan geri dönüşler sonrası kaldırılma kararı alınmış tekrar. Sanırım F ile loot yaparken de delan olmayacak artık.
    https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/892929724908838912

Gamescom kutularını saklasam mı satsam mı bilemedim, süreli olduğu için daha sonra pahalanabilir. diğerlerini koydum direk pazara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 3 Ağustos 2017; 13:26:39 >
  • yeni güncellemeyle gelen solo fps maçına girdim.

Aşırı lag vardı.Sürekli donuyordum vs. Daha da adam gibi düzelene kadar girmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graviton G

quote:

Hangi kutular kardeş

700 oyun parasına alınan kasaları mı diyorsun? Yoksa gamescom olan mı( hani kutuyu açmak için key lazım olan)

700 oyun parasına olandan ben 3 tane alıp açtım çöp çöp şeyler çıktı? Eğer o kutular 10 tl ye satılıyorsa ağlarım valla.30 tl kazanabilirdim
  • Serverlar zaten leşti iyice çöpe döndü son patch ile, keşke kutulardan daha fazla para kazanalım diye uğraşacaklarına oyunu düzeltseler.
    Alt tab yapınca sesler gidiyor ve düzelmiyor oyundan çıkmazsan.
    Lagdan oyun oynanmıyor, lag geçer gibi oluyor ağ gecikmesi veriyor çıkana kadar oyundan düzelmiyor.

Neyse ki yarın POE açılıyor da kurtuluyoruz kanser oyundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

Hangi kutular kardeş

700 oyun parasına alınan kasaları mı diyorsun? Yoksa gamescom olan mı( hani kutuyu açmak için key lazım olan)

700 oyun parasına olandan ben 3 tane alıp açtım çöp çöp şeyler çıktı? Eğer o kutular 10 tl ye satılıyorsa ağlarım valla.30 tl kazanabilirdim

6 küsüre gidiyo şu an bedava olan kasalar
  • 60 fps güncellemeden sonra 20ye düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

quote:

quote:

Hangi kutular kardeş

yapma ya bilseydim kesin satardım 3 kasamı kafadan 20 kağıt gelirdi.Zaten atlet matlet çıktı kasalardan hiç adam gibi bişi yok.Görünüşte pek önemli değil zaten benim için.

Bir tane da gamescom kasası(key lazımmış açmak için) var şuan o kaç paraya satılıyor şuanda ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi kutular kardeş

yapma ya bilseydim kesin satardım 3 kasamı kafadan 20 kağıt gelirdi.Zaten atlet matlet çıktı kasalardan hiç adam gibi bişi yok.Görünüşte pek önemli değil zaten benim için.

Bir tane da gamescom kasası(key lazımmış açmak için) var şuan o kaç paraya satılıyor şuanda ?

ben sattım 3 tane, temiz survivor crate'te 10TL imiş bu arada bana diğerinden çıktı.

Gamescom kasası 12 TL ama bunu satsam mı bilemedim.Süreli kutu olduğu için fırlayabilir fiyatı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi kutular kardeş

ben sattım 3 tane, temiz survivor crate'te 10TL imiş bu arada bana diğerinden çıktı.

Gamescom kasası 12 TL ama bunu satsam mı bilemedim.Süreli kutu olduğu için fırlayabilir fiyatı

hmm o zaman bir tane daha gamescom kutusu alıp 2'sini saklayayım ben.

Sonra normal kutu alıp satmaya başlarım.Fiyatlar bir kaç ay böyle devam ederse iyi para kaldırılır valla.

• Basteryus kullanıcısına yanıt
    Şu gamescom kasalarindan 4 tane sattım 45 lira temiz bakiye oldu 2 tanede stok yaptım twitch kasalarında oldugu gibi fiyatları fırlayabilirDiger herkesin acabildigi kasalardan 6-7 tane actim bir b.k çıkmadı satsam ordanda 20-30 lira alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay aklıma ediyim ben özel kasalar falan var onlar iyi para ediyor sanıyordum. Sermayeyi don atlete yüklemişiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Hay aklıma ediyim ben özel kasalar falan var onlar iyi para ediyor sanıyordum. Sermayeyi don atlete yüklemişiz

valla bende öğrenince çok üzüldüm hocam , 6 tl ye 3-4 tane kasa satıp rahat 25 tl kazanırdım.Onun yerine envanter de çer çöp 11 kuruşluk don atletler doldu
  • Gamescom kutusu dediğiniz hangisi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun parası biriken varsa yeni güncellemeyle gelen kutuları hemen alıp satsın steamda 100 tl yaptım kutu satarak fiyatlar düşmeden bugün oyunu oynayın para kasın satın bedavadan para birikti.
  • Güncelleme geldi 480 MB

@devulations paralı anahtarla açılan kutu
  • bende 25 bin altın var hangi kasalardan alayım
  • 55 lira vardı 100 lira oldu bakiye daha da 33k puan var herbirinden 1 er tane daha alıp fiyatların durumuna bakarım sonra
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.