Şimdi Ara

Platinum'lulara 12 Ay Boyunca Her Ay +5gb Hediye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: el colgado

bu olaydan rahatsız olan müşteriler yok mu? platinum 12gb kullanıyorum. dün arayıp 18’lik paketi 115’ten önerdiler. yeni gelen arkadaşlara 12gb 95₺ ve 5gb hediye 17gb.

ben canlı destek üzerinden yazdım. arayıp söyleyeceğim ayrıca. eğer 10-15 içinde değişiklik olmazsa operatörümü değiştireceğim.

1 senelik taahhüt bitiyor benimde önümüzdeki ay mesaj gelmiş. online işlemlerden bakayım dedim 20tl daha pahalı yenilemek istersem. Yani ilk üye olurken iyi güzel hoş sonrası problem turkcell'de. Yüzde 90 vodafone geçeceğim. aynı hizmete fazladan para vermek tam bir saçmalık çünkü.
  • hocam ben pass kampanyasını çok beğenmedim. bu yıl için farklı bi’ kampanya yapmalarını bekliyorum vodafone geçmek için. turkcell yılın ikinci altı ayında kaybettiği müşteriler için böyle bi’ saçmalık düşündü lâkin eldekilerden de olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Yapma be gözüm.. İyi haber vermedin şimdi 😑

Ne yapsak bilmiyorum ki? Platinium GB lar da yetmezse vay halimize..

Allah tan YouTube go var da. WiFi buldun mu indiriyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam youtube ve instagram için red pass 20 tarifesi var. işinize yararsa. arta kalan 20gb’yi de farklı yerlerde kullanabilirsiniz.

• el colgado E kullanıcısına yanıt
    Valla çoğu memnun değil.. Kotadan yediği bile söyleniyor.. Ayrıyeten vdfn faturalı çok sıkıntılı diyorlar.. Bilmiyorum bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: el colgado

hocam ben pass kampanyasını çok beğenmedim. bu yıl için farklı bi’ kampanya yapmalarını bekliyorum vodafone geçmek için. turkcell yılın ikinci altı ayında kaybettiği müşteriler için böyle bi’ saçmalık düşündü lâkin eldekilerden de olacak.

seçenek çok hocam kimse biyere bağlı kalmak zorunda değil 3-5'in hesabını yapacaklarsa nasıl en iyiyim diyorlar anlamadım. Fizy falan da kaldırdılar paralı yaptılar zaten keyifleri bilir geçeriz başka biyere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

hocam youtubego kullandım ama normali gibi olmuyor. anlık bir şey izleyesin geliyor benim hiç bir işime yaramadı açıkcası youtubego. 15lik olana geçeceğim muhtemelen vodafone en azından daha ucuza kullanmış oluruz.
  • quote:

17gb gayet iyi bi kota, ki burda 12+5 den bahsettin sanırım. (Edit : yanlış yorumunu alıntılamışım, diğer yorumuna cevaben söyledim bunu )

Harıl harıl video izlersen buna tabiki dayanmaz, çabuk biter. 18'liği kullansan en azından daha rahat olabilir senin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 23 Şubat 2018; 12:14:8 >
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    YouTube go benim için süper oldu.. Biraz sabretmek gerekiyor.. İndirip toptan izliyorum :)

Tabii gönül ister ki, hemen izleyelim ama olmuyor.

Şeytan diyor direk platinium 35GB al çık..

• quote:

YouTube go benim için süper oldu.. Biraz sabretmek gerekiyor.. İndirip toptan izliyorum :)

Tabii gönül ister ki, hemen izleyelim ama olmuyor.

Şeytan diyor direk platinium 35GB al çık..

Al al al

• Ooo hocam sen aldın tabii Hayat sana güzel

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.