Şimdi Ara

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
481
Cevap
48
Favori
29.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunu çözebildiniz mi ? Bende almayı düşünüyorum.
  • Ben 3000 ruble alıp ekledim sorun olmadı oyunu da aldım hesapta 201 Ruble kaldı. Kalan bakiyeyi başka bir hesaba aktarabiliyor muyuz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Sorunu çözebildiniz mi ? Bende almayı düşünüyorum.

malesef,
    hesapta 4500 rub oldu ama hiçbir ürünü almama izin vermiyor..

çözecek bi uzman varsa

"возможно покуп не завершена. проверьте журал тран3акций на странеице настроек учетной записи."
    yani;
    Mümkün alım henüz tamamlanmamıştır. Hesap ayarları sayfasında işlem günlüğünü denetleyin.

ne anlama geliyor nasıl çözülür bir el atsa çok memnun olcağım,
    yoksa gitti 250TL ye yakın para..:(:(

• Arkadaslar, Avrupada yasadigim ama turkce oyun istediğim için bende bu yollara başvurmak zorunda kaliyorum mecburen.
    Ben İngiltere psn yi tercih ediyorum sebebine gelince benim PSN card aldigim site olanwww.seagm.com da 50 Sterlin 43.50 EURO ?? Evet bende sasirdim ilk gordugumde cunki sterlin eurodan daha yüksek normalde. Odemeyi yapip CODE un gelmesi tam 1 saniye surdu. Codu yükledim 50 sterlin yükledi PSN me ve uncharted 4 u turkce versionunu 27 sterline aldim.

Sterlinle almanin bir avantaji da oyunlar diğer PSN lerde (Euro ve dolar olanlar) 59 Euro yada 64 Euro iken Ingiltere PSN de 49 yada 54 sterline satiliyor. Benim bulunduğum ulke Hollanda. Hollanda psn den alsam oyun 59 , 64 yada 69 Euro ve bu sekilde kendimce hem turkce oyun alip hemde kar yapmis oluyorum.(hem oyun fiyati dusuk hemde sterlini daha ucuza aliyorum) Siz de bi bakin belki kariniza gider belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    Bende Black Friday indirimlerinde bazi oyunlari İngiltere Psn den almayi düşünüyorum. Hem diğer storelardakilerden daha fazla indirim yapılıyor ve alacağanız oyunun Türkçe dil desteği varsa İngiltere psn de var. Ben offgamers daki fiyatlara bakmistim. Ama seagm daha ucuz geldi. Öneririz icin çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: GamekingTR24

Bende Black Friday indirimlerinde bazi oyunlari İngiltere Psn den almayi düşünüyorum. Hem diğer storelardakilerden daha fazla indirim yapılıyor ve alacağanız oyunun Türkçe dil desteği varsa İngiltere psn de var. Ben offgamers daki fiyatlara bakmistim. Ama seagm daha ucuz geldi. Öneririz icin çok teşekkürler

Sizin aldiginiz site cok pahali.
    Aslinda benim onerdigim sitede ucuzdu ama bu kadar ucuzladigini ilk defa goruyorum. Normalde 50 sterlin 48 Euro yada 47 Euro ya satilirdi ne olduysa bu aralar indirim yapıyorlar. Bence siz de eger dusunuyorsaniz bu ucuzluğun belki tekrarlanmama ihtimaline ve stock out ihtimaline karsi hemen bir yada iki tane 50 sterlinlik kart alin derim.

12 aylik plus üyelik de baya ucuz geldi bana.

Ben Rus Psn.den aldım oraya göre yazan rakamlarda komisyon dahilse gayet uygun, bugün aldığım Psn kartları bu siteden almış olsaydım yaklaşık 45 tl ucuz alabilirdim. Diğer arkadaşlar değerlendirsin bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu site güvenilirmi hocam ? İlerde bir sıkıntı olma ihitmali varmı ? Çalıntı kart vs olaylar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Bu site güvenilirmi hocam ? İlerde bir sıkıntı olma ihitmali varmı ? Çalıntı kart vs olaylar gibi

Yok hocam bende fiyatlardan dolayi az biraz supe edip iyice arastirdim baya eski bir siye aslinda.
    Kullanici yorumlarini okudum tek sikayet edilen sey bazen card stock out olmasina rağmen orda görünmemesi ve aldiktan sonra sizi bekletmesiymiz. Onu önlemek içinde siteye girer girmez sag altta chat ekrani aciliyor. Ordan sorun . Ingilizce yoksa bile ornek 50 GP stock in or out diyin onlar hemen aninda cevaplıyorlar.

Sağolun hocam

• Arkadaşlar merhaba,
    bu satıcıdan enpara kartım ile 4000 ruble alıp BF1 almak istiyorum.Herhangi bir sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neronnuri -- 10 Kasım 2016; 22:51:28 >
  • neronnuri kullanıcısına yanıt
    Webmex gibi fazla satışı olanlardan almanızı tavsiye ederim 3-5 lirayı gözardı edip.

http://plati.com/itm/psn-1000-rubles-playstation-network-rus-card-photo/1239468

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan toplu alamyıyoruz heralde teker teker 4000 alsam bir sorun olurmu?
  • neronnuri kullanıcısına yanıt
    4 tane alabilirsiniz 1000x4 olarak
  • geçen ay tek tek almaya çalışırken kredi kartını engellemişti, 4x1000 olarak deneyin..
  • GhostEagle kullanıcısına yanıt
    http://plati.com/itm/psn-1000-rubles-playstation-network-rus-card-photo/1239468

hocam add to cart deyip ordan ayarlıyoruz değilmi ?
  • buradaki oyunlara güvenilir mi arkadaşlar ?
  • Arkadaslar Kesinlikle Guvenilir degil size sattiklari urunu Tekrardan 1 hafta sonra alip baska birine satiyorlar

gecen hafta gta aldim aldiktan 3 gun sonra sifre degistirildi bende iletisime gectim baska verdiler ne yazikki oda degisti aldigimda arkadasi eklemistim bugun o hesabi( ilk) baska bir turke satmislar o arkadasta platiden aldim dedi sasirdim

Bana sattiklari ve sifresi degismis maili degismis olan hesaplara baktigimda butun hesaplarin tekrardan aktif oldugunu gordum Yani ilk verdigi hesabin mailini sifresini gene ayni yapmislar

Isteyen olursa fotolarinida eklerim kesinlikle bulasmayin burdan satan bir arkadasta vardi Simdi isim vermek istemiyorum saati hesabi hesap gitti sonra tekrar baska verdi oda gitti sonra bir daha bugun o hesaplardan birine girdim inanamasiniz adamlar resmen bizi aptal yerine koyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

Arkadaslar Kesinlikle Guvenilir degil size sattiklari urunu Tekrardan 1 hafta sonra alip baska birine satiyorlar

gecen hafta gta aldim aldiktan 3 gun sonra sifre degistirildi bende iletisime gectim baska verdiler ne yazikki oda degisti aldigimda arkadasi eklemistim bugun o hesabi( ilk) baska bir turke satmislar o arkadasta platiden aldim dedi sasirdim

Bana sattiklari ve sifresi degismis maili degismis olan hesaplara baktigimda butun hesaplarin tekrardan aktif oldugunu gordum Yani ilk verdigi hesabin mailini sifresini gene ayni yapmislar

Isteyen olursa fotolarinida eklerim kesinlikle bulasmayin burdan satan bir arkadasta vardi Simdi isim vermek istemiyorum saati hesabi hesap gitti sonra tekrar baska verdi oda gitti sonra bir daha bugun o hesaplardan birine girdim inanamasiniz adamlar resmen bizi aptal yerine koyuyor

aynen benimde başıma geldi , aldım 1 hafta sonra şifresi değiştirildi , yenisini isteyinc veriyorlarda verdikleri hesapta baya emeğim vardı benim. Ama hilede yapmıştım. Böyle birşey omlası üzerine rockstardan , hesabı şikayet ettim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 22 Haziran 2017; 0:57:6 >

• Biri şu konuyu hayrına kapatsın da insanlar daha fazla ne olduğu belirsiz bu siteden belli belirsiz hesap alıp dolandırılmasın.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.