Şimdi Ara

Plat Ligine Beraber Çıkacak Pre Arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OTP ZAC Main arkadaşlar şuan 460+ k var.
    Sadece jungle oynuyorum saglam bir solo mid adc support farketmeksizin oyuncu arıyorum plat a beraber çıkabilecek birileri varsa iyi olur.
    ekledikten sonra ilk normal oyun atarız sonra dereceli girebiliriz.
    Nick : AnnihiLaTe

• hocam meraktan soruyorum zac ile ezmiyorlarmı seni early game?yani counter junglea cok zayıf zac ben hep bastırırım karsıda varken sadece gankleri kolay zacin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shez -- 20 Mart 2017; 17:3:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shez

hocam meraktan soruyorum zac ile ezmiyorlarmı seni early game?yani counter junglea cok zayıf zac ben hep bastırırım karsıda varken sadece gankleri kolay zacin

Counter Jungle Yapmak zor evet ama ona gerek kalmıyor ben ZAC ile oynarken cunku her attıgım gank te en düşük ihtimalle flash tutustur bırsey alıyorum karsı rakipten.
    Şampiyonun herşeyine alıstım early mid ve late game asla geride kalmıyor farmıda yanardöver orman itemini tamamladıktan sonra cok rahat dönüyor taban yetenek gücü hasarı yüksek o yuzden sıkıntı yaşamıyor kulelerden korkumuyorum ZAC ile oynarken pasıfıne her zaman güvenirim.Sormak istediğin şeyler olursa buyur.

Buda Baron alırken takımımızın üstüne gelen bir rakibi ters köşe yaparken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 20 Mart 2017; 20:4:28 >

• Şuanki ligin ne plat 5im şuan fold 1 2yse atarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrehan141:

Şuanki ligin ne plat 5im şuan fold 1 2yse atarız

Altın 3 ile 4 arasında sıkıştım gidip geliyorum
  • Excision kullanıcısına yanıt
    sen benim dedigimi anlamamıssın hocam ben karsıda zac var ise onun earlyde zayıf oldugunu biliyorum duelist degil zac gank attıgı icinde info veren bir hero bakarım mape alırım infoyu keserim zaci jungleında sen buna karsı napıyorsun demek istedim herturlu creeplerini bufflarını caldırmak cok kolay zacte (karsı jungun oyunu bildigini varsayıyoruz tabikide)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shez

sen benim dedigimi anlamamıssın hocam ben karsıda zac var ise onun earlyde zayıf oldugunu biliyorum duelist degil zac gank attıgı icinde info veren bir hero bakarım mape alırım infoyu keserim zaci jungleında sen buna karsı napıyorsun demek istedim herturlu creeplerini bufflarını caldırmak cok kolay zacte (karsı jungun oyunu bildigini varsayıyoruz tabikide)

Onun için totem attırıyorum korıdordakı arkadaslarıma veya karsı gank te basarılı cıktıysam counter jungle gırıyorum hızlıca alıp cıkıyorum karşı jungle gank atmıssa senın dedıgın gıbı info alıp counter jungle yapabiliyorum sonra ordan hemen uzaklasıyorum.
  • Plat 4 üm , ekledim. Gold 1 ol birlikte atalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.