Şimdi Ara

plaka yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben aracım plakasını değiştireceğim fakat bunu emniyettemi yapıyoruz yoksa dışarda bastırıp emniyette mühür mü vurduruyoruz daha önce başıma böyle bir şey gelmedi bilenler yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkür ederim bu arada normal ankara plakasına

• Şöförler cemiyetinden EK-1 denen formlardan alıp dolduruyorsun, ayrıca plaka yenileme için dilekçe de dolduracaksın, bunları trafik şubesine ver, onlar gerekeni yapıp seni tekrar şöförler cemiyetine gönderecekler, orada plakaları bastırtacaksın, trafik şubesine getireceksin, mühürü vurup sana geri verecekler, bu kadar...

Ekleme: Eski plakalarını da götüreceksin, alıp kesecekler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 4 Ekim 2007; 23:24:33 >
  • djoz sanırım bu konuyla ilgili bilgin var ; plakalıklarımı söküp plakamı çift taraflı bant ile yapıştırdım olurda düşerse yeni plaka bana kaça patlar (gerçi bant 20 kg'ya kadar taşıyor ve düşük ve yüksek hava sıcaklıklarına uyumlu)
  • Kermo şimdiki fiyatları bilemiyorum ama (takipçiye vermezsen) tahminen bütün masraflarının toplamı 40-50 lirayı falan bulmaması gerek...
    Parasından pulundan çok koşturmacası insanı gıcık ediyor... Takipçilere para vermeyeyim dersen 1-1,5 gün işinden gücünden kalırsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 5 Ekim 2007; 22:33:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.