Şimdi Ara

BEYLER ÇOK ÖNEMLI ARAC MUAYENE RANDEVU YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
41.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler meraktan öldüğüm bi konuda soru sorucam LÜTFEN YARDIM EDIN

Ben aracımı muayene ettırmek ıcın internetten 1 randevu aldım ve daha sonra iptal ettım.
    Sonra yenı tarıhlı başka bır daha randevu aldım ve bugun onuda 1 hafta sonrasına ertelettım(değiştirdim).

Fakat maddı durumlar cok karıştıgı ıcın randevuyu tekrar ıptal etmek ıstıyorum..
    Eğer ertelettıgım bu randevuyu ıptal edersem 3 hakkım bıtmıs olur mu ? Yanı ıptal ettıkten sonra 1 adet daha randevu alabılıyomuyum ?

Lütfen Sadece konuda bılgısı olanlar cevap versın cunku yanlıs bır yonlendırmede 1 sene ıcerısınde baska randevu alamıcam :(

Bide eğer 3 hakkım doluyo ıse , ertelettıgım randevuya gıtmezsem 2 kez gıtmeme hakkımdan kalan 1 adet hakkımı baska bı randevu alarak kullanabılırmıyım ?

• Usta Yardımcı olabılcek 1 kışı bıle mı yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuuguuur

Beyler meraktan öldüğüm bi konuda soru sorucam LÜTFEN YARDIM EDIN

Ben aracımı muayene ettırmek ıcın internetten 1 randevu aldım ve daha sonra iptal ettım.
    Sonra yenı tarıhlı başka bır daha randevu aldım ve bugun onuda 1 hafta sonrasına ertelettım(değiştirdim).

Fakat maddı durumlar cok karıştıgı ıcın randevuyu tekrar ıptal etmek ıstıyorum..
    Eğer ertelettıgım bu randevuyu ıptal edersem 3 hakkım bıtmıs olur mu ? Yanı ıptal ettıkten sonra 1 adet daha randevu alabılıyomuyum ?

Lütfen Sadece konuda bılgısı olanlar cevap versın cunku yanlıs bır yonlendırmede 1 sene ıcerısınde baska randevu alamıcam :(

Bide eğer 3 hakkım doluyo ıse , ertelettıgım randevuya gıtmezsem 2 kez gıtmeme hakkımdan kalan 1 adet hakkımı baska bı randevu alarak kullanabılırmıyım ?

En fazla üç randevu alabilirsiniz. Üçünü de iptal ettirirseniz 1 sene boyunca aynı plakaya bir daha randevu alamazsınız.

TÜVTURK'un resmi sitesinden alıntıdır:

Tüvtürk Araç Muayene Randevu Değiştirme ve İptali

Aşağıda Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Değiştirme ve İptal İşlemi Nasıl Yapılır resimli bir şekilde anlatılmaktadır. Ama unutulmamalıdır ki 1 yıl içerisinde bir plakaya alınan randevu 3 kez iptal edilir ya da değiştirilirse, o yıl içinde yeni bir randevu verilmemektedir. Değişik nedenlerle Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Değiştirme ve İptal ihtiyacı doğabilir.

Kaynak:http://www.arac.muayenesi.com/bilgiler/29-arac-muayene-once-sonra/310-tuvturk-randevu-degistirme-iptali.html

• peki randevulara gidilmedikten itibaren 1 sene mi alamıyoruz, yoksa içinde bulunduğumuz sene mi alamıyoruz.

Şöyle örnek vereyim: 2011 aralık içinde haklarımı doldurdum diyelim. Yılbaşından sonra alma imkanım var mı? Yoksa taa 2012 aralıkta mı randevu alabileceğim ancak.
  • Dışarıda an itibarı ile İstanbul Güngören kar tipi esenyurta araç muayene randevum var nasıl gidilecek bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.