Şimdi Ara

Plaka'dan adres ve kimlik bilgisi tespit edilebilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu sabah yine bi trafik magandasıyla sıkıntı yaşadım araçtaki çocukların hayatına kadar riske attı bi şekilde bu serefsizi bulmak istiyorum.

başrolde yine bi ucuz araç ve yine altındaki tenekenin ucuzluguna güvenerek her yere dalan bi şoför bozuntusu. Altgeçide girmek için en sag şeritten en sol şeride son anda önden bana vurmasına belki 30cm kalarak girdi (onca fren yapmama ve korna çalmama rağmen) ortadaki hacıyatmazlara kadar ezdi. Benim araçta bayan ve çocuk vardı işin pis tarafı onun araçtada... Ben alt geçide girmeden sağa dönecek olmama rağmen o sinirle yol değiştirip düz devam ettim çıkışta yakalamak için yakaladımda ama önüne kırmak için hem yol vermedi hemde selektörleri görmüyomuş kornayı duymuyomuş gibi hiç bakmadan devam etti tam yakalanacak kadar yol genişlerkende birden girilmesi yasak bozuk ve tehlikeli olan bi aradan ters yola girip karşıya geçerek kaçtı.

arkasından polisi aradım plakayı verdim ilgilenicez kameralardan bakıcaz vs dediler ama hiç ihtimal vermiyorum şikayet numarası tarzı bişide vermiyolar konuyu takip edebilmem için. onlardanda bilgilerini istedim veremeyiz dediler trafige gidip alabilirmiyim falan dedim ama ordanda kesinlikle veremiyolarmis dediler yine sorcam ama.

Bu plaka ve araç modelinden adres tespiti isim soyisim vs ulasilabilirmi herhangi bi sekilde? ücretlide olabilir legal illegal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kılıncarslan -- 25 Ağustos 2018; 22:40:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• edilir

• maganda bence sensin, trafik bu hata olabilir ve anlattığına göre sen uzatmaya çalışmana rağmen adam oralı olmamış uzaklaşmış ama sen olayın üstünden bu kadar vakit geçmesine rağmen adamı bulma peşindesin.Hadi hasar verir anlarım takip edersin ama bişeyde olmamış.bulunca napıcaksın, senmi onu öldüreceksin o mu seni? senin gibi magandalar olmasa keşke
  • ne yapıcan adresini bulunca gidip topuklarına mı sıkıcan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

maganda bence sensin, trafik bu hata olabilir ve anlattığına göre sen uzatmaya çalışmana rağmen adam oralı olmamış uzaklaşmış ama sen olayın üstünden bu kadar vakit geçmesine rağmen adamı bulma peşindesin.Hadi hasar verir anlarım takip edersin ama bişeyde olmamış.bulunca napıcaksın, senmi onu öldüreceksin o mu seni? senin gibi magandalar olmasa keşke
    ne hatası senin şu kafayla yaşaman hata. trafik hatasıymış hata dediğin kırmızıyı fark etmezsin olur, yol boş sanıp hatalı sollarsın olur. refleksin zayiftir gec fark eder frene gec basarsin olur. ama 3 serit yolda en sag seritten en sola son gaz basilan frenlerin seslerine kornalara ragmen göz göre göre geçiyosan buna hata diyenin doğumu bile hatadır. Hata olsa durur camı açar en azından bi fark etmedim kusura bakma der peşine takılacagımı hesap etmeden yaptı kasıtlı. suçlu olduğu icin görmemiş gibi yaparak ters yollara girerek kaçtı. hata yapıp alt geçidi kaçırdıysa 2.hata yapmayip gider 1km ilerden döner gelir ayrıca yemisim hatasını benim çocukların canını hatayla bile riske atana bende hatamı seve seve yaparım.

Kazalarda ölen günahsızların hepsi hatayla ölüyo iyi hata olmuş diye hakimde salıversin herkesi ne saçma insansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kılıncarslan -- 26 Ağustos 2018; 14:28:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

ne yapıcan adresini bulunca gidip topuklarına mı sıkıcan ?
    durum ne gerektirirse onu yaparım elimden ne gelirse adamın vereceği tepkiye göre değişir. ben adamı dövmeye vurmaya öldürmeye gitmicem dostum gereken dersi alması için uyarması lazım birinin ben uyarırım o yasattığı sıkıntının hesabını sorarım efendi gibi konuşursa bizde hayvan değiliz ama hayvan gibi bi tepki alırsam nasibimizde ne varsa onu yasarız sorun yok.

• Adamın arabasına çarp. Kaza olduğu için birbirinize bilgilerinizi verin.

Bi filmde görmüştüm bunu, adı Fender Bender idi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam magandası cahili cühelası bitmez bu yolların. o yüzden boşver hangi biriyle uğraşacan, çekirge sürüsü gibiler
  • "genişlerkende birden girilmesi yasak bozuk ve tehlikeli olan bi aradan ters yola girip karşıya geçerek kaçtı."

**Adamın böyle bir yola girmesine sebep olmuşsun.

"Bu plaka ve araç modelinden adres tespiti isim soyisim vs ulasilabilirmi"

**Anladığım kadarıyla adamı bulursan cezasını sen vereceksin. Peki ya bu ne kadar doğru?

"ücretlide olabilir legal illegal."

**Yasal olmayan bir şey yapacağını söylüyorsun.

Senin gibi şehir eşkiyaları bi bitmedi. Defol lan forumdan hem suçlu hem güçlü. Boş beleş veled doldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    IQ dedikleri şey senin gibi bebelerin beyninde yaşam mümkünmü diye geliştirildi ot kafalı apaci mapaci hangi tarihin esprisi bunlar yas kac anasinifi diyodum ama sizin sinif bilmez apaciyi

• valla ben de okuyunca maganda senmişsin gibi geldi. adamın arabaya teneke falan demişsin bir de. ucuz araç falan. nasıl sınıflamalar. peşine sürmek, önüne kırmak istemek. herkes trafikte hata yapabiliyor. bunu niye kan davasına dönüştürüyorsun. bir de onun ki teneke de sen italia 458 e falan mı biniyorsun merak ettim gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

"genişlerkende birden girilmesi yasak bozuk ve tehlikeli olan bi aradan ters yola girip karşıya geçerek kaçtı."

**Adamın böyle bir yola girmesine sebep olmuşsun.

"Bu plaka ve araç modelinden adres tespiti isim soyisim vs ulasilabilirmi"

**Anladığım kadarıyla adamı bulursan cezasını sen vereceksin. Peki ya bu ne kadar doğru?

"ücretlide olabilir legal illegal."

**Yasal olmayan bir şey yapacağını söylüyorsun.

Senin gibi şehir eşkiyaları bi bitmedi. Defol lan forumdan hem suçlu hem güçlü. Boş beleş veled doldu.
    hiçmi baska yeriyle değilde zekasıyla düşünüp konuşan adam yok forumda? adam beni ezecek diye yaptiği yüzünden peşine düşülmesine sebep olmuş demiyoda, ben ters yola girmesine sebep olmuşum sizin gibi bi ezikti demekki forumda ötüp yolda kaçacak delik arayan.

• quote:

Orijinalden alıntı: samplus

valla ben de okuyunca maganda senmişsin gibi geldi. adamın arabaya teneke falan demişsin bir de. ucuz araç falan. nasıl sınıflamalar. peşine sürmek, önüne kırmak istemek. herkes trafikte hata yapabiliyor. bunu niye kan davasına dönüştürüyorsun. bir de onun ki teneke de sen italia 458 e falan mı biniyorsun merak ettim gerçekten.
    italia mi teneke değil sadece? bildiğin teneke hatta plastik clio ile yolda caka satıyo %99da şirket aracı acımıyo az ilerde belkide sizin evladınızı ezecek bu sorumsuzlukla?

ne diyeceksiniz trafik bu olur öyle şeylermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kılıncarslan

hiçmi baska yeriyle değilde zekasıyla düşünüp konuşan adam yok forumda? adam beni ezecek diye yaptiği yüzünden peşine düşülmesine sebep olmuş demiyoda, ben ters yola girmesine sebep olmuşum sizin gibi bi ezikti demekki forumda ötüp yolda kaçacak delik arayan.

Alıntıları Göster
    Forumun zekası sana fazla geliyor hadi yallah inci sözlüğe. Bu içi boş lafları orada yaz millet korksun senden

• quote:

IQ dedikleri şey senin gibi bebelerin beyninde yaşam mümkünmü diye geliştirildi ot kafalı apaci mapaci hangi tarihin esprisi bunlar yas kac anasinifi diyodum ama sizin sinif bilmez apaciyi

Alıntıları Göster
    bu nedir ya ilkokullu gibi laf sokmaya çalışmalaryazık la acıdım bu tipe gerçekten, daha fazla üstüne gitmiycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: jerryyyy

hocam magandası cahili cühelası bitmez bu yolların. o yüzden boşver hangi biriyle uğraşacan, çekirge sürüsü gibiler
    eyw hocam aklı başında yorum gördük çok şükür ben adamın direk gidip kellesini alacakmışım gibi ötüyo bazıları burda "bunlarda %99 o tenekelerle arac kullanmaktan bi haber ayni haltları yiyip kaçan boş adamlar büyük ihtimal" haa bana bu yaşadığım şeye rağmen yaptığıma magandalık diyenlerde kornaya 2 kere bastı diye arkadaki aracla kavga eden aptallarda vardir illaki burda. hatta bi yoklama alayim burdasiniz dimi?

• quote:

italia mi teneke değil sadece? bildiğin teneke hatta plastik clio ile yolda caka satıyo %99da şirket aracı acımıyo az ilerde belkide sizin evladınızı ezecek bu sorumsuzlukla?

ne diyeceksiniz trafik bu olur öyle şeylermi?

Alıntıları Göster
    dostum bak ayda hiç yapmıyorsam şehir içiyle birlikte 3 - 5 bin km yol yapıyorum. genelde uzun yol. öyle hatalara kasıtlı ya da bilinçsiz denk geliyorum ki. ben dikkat etmesem bir çok kişinin ölümüyle sonuçlanabilecek hatalar. bundan 10 - 15 yıl önce çok takılırdım herkese hesap sormaya kalkardım. sonra artık dikkat etmeyi öğrendim. insanları düzeltme şansın yok. hele kendin böyle peşine düşüp düzeltme şansın hiç yok. birgün birisine denk gelirsin ki örnekleri de var her gün görüyoruz kazada vermediğin canını adamın önünde verirsin. arabadaki eşine çocuklarına da travma yaşatırsın hayatları boyunca silemeyecekleri. kimse de kahramanca öldü demez. trafik için bok yoluna gitti derler. tam tersi olursa da gerizekalı trafik yüzünden ceza yatıyor derler. dikkatli ol trafikte yeterli. bir de unutma yanında kadın çocuk vb... varken kavga falan etme. kendini düşünmüyorsan her ihtimale karşı onların piskolojilerini düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 26 Ağustos 2018; 17:40:44 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.