Şimdi Ara

Pkklı younow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler younowda Payman___Afrin diye biri yayın yapıyor etrafında hep kürt pkklı var kendisi azda olsa almanca biliyor almanyada yasamadigini söyledi nereden bildigini sordugumda almanlari almancayi sevdigini gibi seyler dedi Türkler ve kürtleri sordugumda uzun hikayesi olan 100 senelik bir kavga oldugunu söyledi bende Türklerin ve Kürtlerin ayni masada oturdugunu yazinca öyle birsey olmayacagini dile getirmeyi calisti ve politik konusmak istemedigini dedi ve ne dememi bekliyorsun diyip düsünüp beni banladi yayinindan fazla üstüne gitmeden yazdim anca bu kadar laf cikti agzindan
    Pkklı younow

• helal olsun kardeşim kurtardın bizi
  • Yok kurtarmak degil mesele farkinda olmak sosyal mecralar cok tehlikeli bir ortam olabiliyor bak cocuk neyin ne oldugunu pek cözmüs degil ama Türklere karsi ... nedenini bilse siyasetinide benle konusurdu sorun manipüle olmak kolayca ve kandirilmak bizlerinde karsilarina cikabilir böyle kisiler ... ilk basta küfür etseydim az görünen sohbetimiz olmayacakti ki devaminda ne olacagini bildigi icin konusmak yerine banladi simdi sen bu lafida ters anlama diye söyle dipnot düseyim küfür etmek degil kastim ki oradan ypgli bir nick Türkce küfür yazmaya calisti cevap dahi vermedim zaten yaptigi hareket falso zaten türkce yazamiyorsun hemde kürdüm diye gecenip türkce yazmaya kalkisiyorsun Türk olup olmadigimi bilmeyerek herneyse asil garibime giden konu bazilarinin almanca bilmeleri bu konudaki görüsleriniz nedir ve genel düsüncelerinizi yazarsiniz sevinerim
  • Mecliste olmaları seni şaşırtmıyor da younow'da olmaları mı şaşırtıyor?
  • Meclise sokulması zaten trajik bir olay eksi artı tarafları muhakkak oldu ama yinede görmek istemezdim mecliste neyse konu zaten o değil almanca bilmesini neye bağlıyorsun tamam terör örgütlerini almanya besliyor diye biliyorduk zaten ama nasıl bir yol izleniyor nasıl seçiliyorlar fikri ya da bilen biri var mı ?
  • Tek gördüğüm; kullanıcı adını görüp yayınına girmişsin, adam politika konuşmak istemiyorum demiş, lafın uzayacağını bildiği için banlamış.

Anlamadığım; konuyu açan nerede yaşıyor? Yayını açan adam da Orta Doğu'da yaşıyormuş gibime gelmedi. Almanca bilmesi neden bu kadar garip geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

Tek gördüğüm; kullanıcı adını görüp yayınına girmişsin, adam politika konuşmak istemiyorum demiş, lafın uzayacağını bildiği için banlamış.

Anlamadığım; konuyu açan nerede yaşıyor? Yayını açan adam da Orta Doğu'da yaşıyormuş gibime gelmedi. Almanca bilmesi neden bu kadar garip geldi?
    Tamam konuşmamız seviyeli oldu ne o küfretti ne ben aklıma takılan şu acaba almanlar özel gruplar kurup beyin mi yıkıyorlar çünkü dikkatimi çeken kürtlerle türklerin düşman olduğunu belirtmek istedi daha önce almanyaya gelmemis ve belkide gelmeyecek biri neden almanca öğrensin ben aslında direk bu kişiyi hedef göstermek istemiyorum derin düşünürsek acaba bir oluşum mu var ve varsa ne tür yardımlar yapılıyor nasıl bir destek sağlanıyor bu kişilere ve ne amaçlamaya çalışılıyor ... ama neyse belli ki kafa yorulmak istenmiyorsunuz bu tür şeylerle iyi günler dilerim hepinize

• Kurusıkılarla uğraşma. Değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuarisTR

Kurusıkılarla uğraşma. Değmez.
    Haklısın
  • adam niye manipule, beyni yıkanmış olsun. tek doğru sen misin bu dünyada. herkesin doğrusu kendine. internette gördüğün her kişiyi kendine dert mi edineceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

adam niye manipule, beyni yıkanmış olsun. tek doğru sen misin bu dünyada. herkesin doğrusu kendine. internette gördüğün her kişiyi kendine dert mi edineceksin
    Hemen sinirlenmene gerek yok sakin ol önce derin nefes al ... ben sadece olasalıkları yazaya döktüm tabii ki tek doğru benim bildiğim değildir hayatta ki hayatı keşfetmek için analiz yapmak uygulamak öğrenmek lazım ama görüyorum ki senin tavrın bunun aksini kanıtlıyor genel karakterini bilemem herneyse manipüle seçeneği söyledim çünkü tam olarak olayın farkımda değil gibiydi sadece 100 senelik kavgası olduğunu ve türkle kürtün aynı masada oturamayacağını belirtti yani kısaca sanki yönlendirilmiş gibi geldi bana ... bak görüyor musun 5 cümlelik diyaloğu her seferinde yazıyorum neden biliyor musun çünkü idrak etmek istemediğin şeyler var senin belki sende pkklısındır olabilir ama kendilerini ifade edemiyorsa ne için savaştığını bilmiyordur

• Kim ne için savaştığını biliyor ki emmi oğlu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.