Şimdi Ara

Piyasadaki Tablet Boşluğu yüzünden Ne yapcağımı şaşırdım Yardım:Yurtdışı siteler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    piyasadaki tablet boşluğu nedeniyle doğru düzgün aklıma yatan tablet yok. olanlarda pahalı parasını hak etmeyen tabletler. dandik dundik markalar türemiş.
    aklımdaki model asus zenpad 8 amazondan ya da başka bi yurt dışı sitesinden almak istiyorum nasıl alabilirim gelir mi sıkıntı çıkar mı
    https://www.amazon.com/Android-PixelMaster-TouchScreen-Quad-Core-Processor/dp/B01FGCXUDU/ref=pd_sbs_147_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=YT8XJZ45F6GCQS0DZ6G5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resfaction -- 5 Mart 2017; 17:23:48 >

• hocam butçeniz ne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiManyağı28

hocam butçeniz ne kadar

en fazla 500-600 8 inçten yukarı istemiyorum,ozellikle 2 gb ram olmazsa olmazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resfaction -- 5 Mart 2017; 17:56:41 >
  • reeder m8 ,turkcel t tablet ,casper via s18

• hometech elite tab 8 new

• quote:

hometech elite tab 8 new

abicim hometech casper reeder falan değil de asus de toshiba de sony de bilindik markalar olsun sonradan türeyenler değil.teşekkür ederim ilgilendin yazdın sağol
  • sony, asus, toshiba nin adam akıllı tablet i yokki piyasada ha birde samsung t350 vardi sanırım 1.5gb ram 16gb hafiza 650tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sony, asus, toshiba nin adam akıllı tablet i yokki piyasada ha birde samsung t350 vardi sanırım 1.5gb ram 16gb hafiza 650tl

Gittim dokunmatigi bozuk olan ve hala calisan toshiba at10 cihazima ekran sipariis ettim yapcam basitmis degistirmesi. Yok ya elimdekilerin yerini tutamaz

• Merhaba,

Fiyatı 145 dolara kadar düşmüştü, yine yükseltmişler. Zenpad 8 ile muadil bir cihaz. Eğer indirimleri takip ederseniz uygun fiyatlardan bulabilirsiniz bu ürünü.

Xiaomi Mi Pad2 16GB ROM - GOLDEN

Piyasadaki Tablet Boşluğu yüzünden Ne yapcağımı şaşırdım Yardım:Yurtdışı siteler

Bu ürünü [ Mipad6 ] kupon koduyla 164.99$'a satın alabilirsiniz.

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268666.html?wid=21&lkid=10425230&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• quote:

Orijinalden alıntı: EE8

Merhaba,

Fiyatı 145 dolara kadar düşmüştü, yine yükseltmişler. Zenpad 8 ile muadil bir cihaz. Eğer indirimleri takip ederseniz uygun fiyatlardan bulabilirsiniz bu ürünü.

Xiaomi Mi Pad2 16GB ROM - GOLDEN

Bu ürünü [ Mipad6 ] kupon koduyla 164.99$'a satın alabilirsiniz.

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268666.html?wid=21&lkid=10425230&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Yurtdışı dolar sınırı kacti?

• Yurt dışı sınırı 30 dolara düşürüldü. Ürün tekrar 145-50 dolar civarına düşerse 15-20 dolar arasında vergi çıkacaktır muhtemelen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.