Şimdi Ara

piyasadaki en iyi otobüs simulasyonu hangisi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
14.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar uzak kaldım oyun aleminden askerlik dolayısıyla suan piyasadaki en iyi otobüs simulasyonu hangisi lütfen bi tavsiye'de bulunun şimdiden herkeze teşekkürler

• piyasada güzel otobüs simulasyonu yok malesef (bence)
  • olmadığını yazmana gerek yoktu canım kardeşim:S LOL
  • bence yama'da olsa 18 wos haulin otobüs mod'u en iyisi gerçekçi oyun kapılar felan açılmıyor ama çok güzel otogarlar felanda var..Türkiye haritası var
  • 18 wos haulin otobüs yaması
  • (bence) dedim zaten sence olabilir yani
  • Yok ama insallah bir gün onuda görecez...
  • haulinin otobüs yamasında starliner aldığınız zaman bende tam gerçekçilik yakalanıyor. düşük viteslerde tiz çıkan bi ses var. işte o ses gerçek starlinerda da çıktığından keyif alarak kullanıyorum. bide 403 gibi tıslamasa güzel oalcak çok tıslıyor yaw hele gaza yüklendin mi
  • YAMA FALAN DEİLDE Bİ OTOBÜS SİMULASYONU YAPSALAR TADINDAN YENMEZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillBurndeluxe

YAMA FALAN DEİLDE Bİ OTOBÜS SİMULASYONU YAPSALAR TADINDAN YENMEZ

City Bus Simulatör 2010 çıktı diye söylentiler var bi araştır istersen youtube'dan izledim çok hoş bi oyun..
  • bu starliner ı nerden indirebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzRégén

quote:

City Bus Simulatör 2010 çıktı diye söylentiler var bi araştır istersen youtube'dan izledim çok hoş bi oyun..

Çıktı. Malum sitelere düştü. İndirdim,güzel oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tibet41

quote:

quote:

Çıktı. Malum sitelere düştü. İndirdim,güzel oyun.

oynadım kötü oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

oynadım kötü oyun

Oyunu biraz anlatırmısın grafik oynanış falan çok merak ediyorum yavaş iniyo torrentden.
    Bide ne açıdan kötü grafik falan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NHCanX -- 23 Kasım 2009; 12:10:21 >
  • bus driver oynuyorum güzel kapı açma yolcu indirme bindirme sinyal verip şerit değiştirme vs. var. Yalnız fren yaptığımda sert fren diye ceza alıyorum.
  • Bus Driver Güzel Bence
  • bence rign roll hepsinden iyi olucak ama cıkmadı 27 kasımda cıkıcak diyolar ama kac senedir bekliyoruz malum heyecandan yerimde duramıyorum bu oyunu beklemekten kafayı yiyecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blizzard3 -- 23 Kasım 2009; 16:50:52 >
  • quote:

quote:

oynadım kötü oyun

Oyunu biraz anlatırmısın grafik oynanış falan çok merak ediyorum yavaş iniyo torrentden.

İptal et boşuna indirme
    grafik rezil yürürken donmuş insanlar var koltuğa oturuyorsun mousela kafanı eydiğin zaman koltuğun boş olduğunu görüyorsun.Direksiyonda el de yok nasıl simulasyonsa.
    Ayrıca ingilizce kurdum oyunu menüler hala almanca tuşları falan ayarladım zor olsa da.Görevler de almanca anlamak çok güç
    Haritayı da bulamadım vardır inşallah da ben bulamamışımdır.Boş boş gezdim biraz.Kaldırdım şu an oyunu.
    Rezalet ötesi diyorum
    En son bus simulator 2008 oynamıştım bundan 10 gömlek üstün diyebilirim.

• quote:

quote:

quote:

oynadım kötü oyun

İptal et boşuna indirme
    grafik rezil yürürken donmuş insanlar var koltuğa oturuyorsun mousela kafanı eydiğin zaman koltuğun boş olduğunu görüyorsun.Direksiyonda el de yok nasıl simulasyonsa.
    Ayrıca ingilizce kurdum oyunu menüler hala almanca tuşları falan ayarladım zor olsa da.Görevler de almanca anlamak çok güç
    Haritayı da bulamadım vardır inşallah da ben bulamamışımdır.Boş boş gezdim biraz.Kaldırdım şu an oyunu.
    Rezalet ötesi diyorum
    En son bus simulator 2008 oynamıştım bundan 10 gömlek üstün diyebilirim.

Teşekkürler açıklama için,
    İndirip denemek istiyorum %78 oldu iptal etmek zor olur.

• Bus driver en çok saran otobüs smiltörü. Daha iyi otobüs oyunu yok. Diğerleri yalan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.