Şimdi Ara

piyasada telefon mu kalmadı 1200 - 1600 civarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arakdaşlar merhaba şuan telefon alma arifesindeyim 1200 lira civarına bakıyorum gerçekten değen bir model olursa 1600 e kadar çıkabilirim
    ama şuan araştırmamla elimde bir hiç var
    sony x e baktım yorumlar stabilite biraz kötü kamerası kötü
    sony z5 e baktım ısınıyor , pil ömrü iyi dğeil , ekran süresi düşük
    xiaomi mi5 e baktım servisi sıkıntılı sorunlu çıkabiliyor
    diyorlar
    elle tutulur başka bir model göremdim
    p9 lite 2017 vardı birde kasa yamuluyor , kamerası çok iyi değil muhabbeti oldu

lütfen bana stabilite sorunu olmayan , buyuk boyutta olmayan , batarya konusunda üzmeyecek (5 saat bir ekran süresi olsa güzel olur)
    kamerası en azındna paranın hakkını vercek bir telefon önerebilir misiniz , oyun cok nadir oynarım genelde internette takılır müzik dinlerim sosyal medya vs.

lütfen diyorum artık çünkü eski telefon can çekişiyor kendi kendine açılıp kapanıyor yakın zamanda değiştirmeye çalışıyorum ama cidden bir modelde karar kılamadım telefonlar hakkında iyi kötü çook zıt yorumlarvar kafası karışıyor insanın

suanda aklima takilan modeller
    Huawei gr5 2017
    sony x compact

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grejuva6 -- 4 Haziran 2017; 18:34:49 >

• Xiaomi redmi note 4 global modeline baktınız mı hocam 4g de band 20 yi destekleyen model, ithalatçı garantili sorun olmaz ise anlattıklarınıza göre aklıma ilk bu telefon geldi yakın zamanda bende almayı planlıyorum o fiyat seviyesine bundan iyisini bulamadım tek eksisi ithalatçı garantili olması mi5s falanda var ama o ekranın içindeki çerçeveler inanılmaz iğrenç durduğu için kendi adıma eledim o cihazı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı durumdayım. Moto G5 Plus bekliyorum gelsin diye. Bununla birlikte Huawei GR5 2017 modeli takibimde bu aralar. Birde Moto Z Play var.
  • huawei mate s aldım.. ben memnunum..
  • kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    cihazda sorun cikma ihtimali bni korkutuyor acikcasi google play yukleme diye birşey de okudum galiba Google play direk yuklu degilmis tam anlamadım ama suan uzagim onlara :/ teşekkür ederim cevap için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: grejuva6

cihazda sorun cikma ihtimali bni korkutuyor acikcasi google play yukleme diye birşey de okudum galiba Google play direk yuklu degilmis tam anlamadım ama suan uzagim onlara :/ teşekkür ederim cevap için :)

Hattın Avea ise Huawei Nova bulabilirsen kaçırma derim.
  • Mate8 (32gb).

• Asus zenfone 3 e bakın isterseniz güzel telefona benziyor
  • iphone 5s gg de hepsiburada da falan 1400 lira civarı.Ona da bak derim
  • xianomi mi5s
  • huawie g8 - gr5 2017
    hakkında bilgisi olan var mı
    çok büyük telefon bakmıyorum ama ilgimi çekti biraz
  • cevap için teşekkür ederim :) , iphoneların şarjı az gittiği için çok istemiyorum
    öneri için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: grejuva6

cevap için teşekkür ederim :) , iphoneların şarjı az gittiği için çok istemiyorum
    öneri için teşekkürler

Bütün telefonların şarj ı aynı gidiyo bence. Rica ederim

• lenovo p2 diyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.