Şimdi Ara

Pixel Tarzı Yeni Airdrop Super Sushi Samurai. Yatırım vs. gerekmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Giriş için referans kodu şart tutulmuş ilgili telegram ve twitter adresinde bir çok referans kodu paylaşımı mevcut eğer benim referans kodumu kullanmak isterseniz büyük küçük harf duyarlı referans kodum: sSs_4TTI0YOQ

Merhabalar önceki boğada crabada isimli bir oyun vardı çoğu kişi binlerce dolar kazandı. Sonra malum pixel airdrop iyi kazandırdı. Alt coin sepet araştırırken karşıma çıkan bir airdrop sizlerle paylaşmak istedim. Buradaki founder projede sss Super Sushi Samurai Super Sushi Samurai (sss.game)

Proje henüz yeni başladı Telegramda sss bot isimli botu çalıştırıp arka planda puan biriktirmeye başlıyorsunuz. 20 marta kadar token biriktirilecek. Oyun içinde yine basit questleri de yapabilirsiniz. Bu arada telegram botu gerçek oyun değil sadece airdrop için oluşturulmuş. Telegram'a yönlendirdikten sonra start deyip play'a basmanız yeterli arkaplanda kendisi topluyor. Dün geceden bu yana telegram web üzerinden altta açık bırakarak yaklaşık 10k birikti. Gerçek oyun web sayfası üzerinden 21 mart'ta yayınlanacakmış. Ne kazandırır bilmiyorum ama maliyetsiz bir işlem denemeye değer.Giriş için sadece referans kodu istiyor telegrama yönlendiriyor ve telegram adıyla size özel bir cüzdan oluşturuyor. Herhangi bir kimlik şifre kayıt kyc yatırım vs. istemiyor.

Pixel Tarzı Yeni Airdrop Super Sushi Samurai. Yatırım vs. gerekmiyor

Zor bir yanı yok ama oyuna başlangıç görevler vs. için youtube'da bir çok içerik mevcut super sushi samurai airdrop yazarsanız izleyerekte işlemleri kısa sürede halledebilirsiniz

Yatırım tavsiyesi değildir sadece tamamen ücretsiz bir airdrop olduğu için paylaşmak istedim. Umarım iyi kazandırır

Oyunun sayfası: Super Sushi Samurai (sss.game) web sayfası üzerinden sizi ilgili telegram sayfasına kayıt için atıyor veya direkt twitter adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş için referans kodu şart tutulmuş ilgili telegram ve twitter adresinde bir çok referans kodu paylaşımı mevcut eğer benim referans kodumu kullanmak isterseniz büyük küçük harf duyarlı referans kodum: sSs_4TTI0YOQ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.