Şimdi Ara

Pitbull gördüğünüzde yolunuzu değiştiriyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben karşı kaldırıma geçiyorum genelde, gerekirse yolumu bile değiştiririm

• Hayir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanından geçer giderim
  • Ben sahibinden sebep karşıya geçiyorum. Pitbull besleyen adamın tekin olduğuna inanmam.
  • Daha görmedim ama görsem tam geri depar atarım heralde. G*t korkusu, doğruyu söyleyelim.

• göz teması kurmaksızın mümkün olduğunca hızlı bir şekilde uzaklaşırım.
  • Kesinlikle değiştiririm.

• Benle ansizin düet yapmak isteyebilir oyuzden degistiririm.

• Ben kopeklerden korkmuyorum yoluma degistirmem de sadece sizlerede tavsiyem kopek tasmali yada tasmasiz olsun sahibinin yanindan gecin kopek tarafindan degil en onemli nokta derin bir nefes alip kafanizi biraz diklestirin ve oz guven dolu olup kopekten korkmadiginizi kopege hissettirin sonra kopek ve sahibini gectikten sonra kopegin arkasindan havlamaya baslayin ;) (son bolumu dikkate almayin) hangi irk kopek olursa olsun bu soylediklerimi dikkate alin ve sakin kacmayin bagirmayin kosturmayin
  • Köpeklerin sahibine bakarım ona göre karar veririm

• Ha bide soylemeyi unuttum bir kopekle goz goze gelirseniz yine hangi irk oldugu fark etmez o bakislarini indirmeden siz bakiskarinizi kacirmayin kopekler aleminde bakislari ilk kaciran kaybetmis oluyor bu da bir ek bilgi olsun daha ilk bakistan kaybetmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

Ben kopeklerden korkmuyorum yoluma degistirmem de sadece sizlerede tavsiyem kopek tasmali yada tasmasiz olsun sahibinin yanindan gecin kopek tarafindan degil en onemli nokta derin bir nefes alip kafanizi biraz diklestirin ve oz guven dolu olup kopekten korkmadiginizi kopege hissettirin sonra kopek ve sahibini gectikten sonra kopegin arkasindan havlamaya baslayin ;) (son bolumu dikkate almayin) hangi irk kopek olursa olsun bu soylediklerimi dikkate alin ve sakin kacmayin bagirmayin kosturmayin

+1 ayrıca eğer heyecanlandıysanız ağzınızı açmayın adrenalin kokusunu daha çabuk alırlar yoksa.
  • Hayır imza istiyorum.
  • hayır, hayvanlarla aram iyidir özellikle köpeklerle, türü cinsi saldırganlıgı ne olursa bana davrandığının 2 katını alır kesinlikle hiç affetmem boğarım oracıkta
  • Yok la çağırıyor beni düet yapıyoruz beraber yanımdan geçerken. İyi okuyor kel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skdaj -- 16 Haziran 2014; 20:15:23 >
  •  Pitbull gördüğünüzde yolunuzu değiştiriyor musunuz?

• bir köpeğe bakarım pitbull'mu diye birde yola bakarım kalabalık mı diye bilmem anlatabildim mi
    yani görürsem karşıya geçebileceksem geçerim canımı sokakta bulmadım pitbull besleyen tiplerde belli kişiler zaten
  • Kulakları kesik değilse yanında geçerim heralde
  • polis diye okudum

• Ben yolu gördüğümde pitbullu değiştiriyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.