Şimdi Ara

Yerli spor giyim markaları.. (Birden fazla seçim serbest)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
53.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Yerli spor giyim markaları.. (Birden fazla seçim serbest)

(En Son Oy Tarihi: 5.6.2018)
Giriş
    ____ giyim markaları ..

Yerli spor giyim markaları..
    Türk spor giyim markaları..

Anket harf sırasına göre olsa da sonradan eklenecek markaları mecburen sona ekleyeceğim..

Bigbluewww.bigblue.com.tr
    Collezionewww.collezione.com.tr istanbul
    Colinswww.colinsjeans.com Çorlu (alışveriş sitesi açıldıhttp://www.colins.com.tr/c/erkek-2 )
    Conswww.consjeans.com Çerkezköy (Sadece yurtdışına satış, birkaç mağaza TRde açmış )
    Crosswww.crossjeans.com Çorlu (Sadece yurtdışına satış)
    Defactowww.defacto.com.tr Çerkezköy
    Jimmy Keywww.jimmykey.com İzmir
    Kotonwww.koton.com.tr
    Lcwaikikiwww.lcwaikiki.com.tr
    Leke www.lekejeans.com
    Loft www.loft.com.tr Çorlu
    LTBwww.ltbjeans.com istanbul
    Maviwww.mavi.com Çerkezköy (TIKLA Nedense sadece Mavi nin satış sitesi var, biraz daha hızlanmış)
    Movellwww.movell.com.tr İFLAS ETTİ
    RodiMoodwww.rodimood.com İFLAS ETTİ, hatta devlet bilerek YOKETTİ (Rodi sonrada RodiMood olarak isim değiştirdi)
    RodinHillswww.rodinhills.com.tr (Bana Rodi ve SevenHill markalarının ismini kopyalamış gibi geldi.)
    Seven Hillwww.sevenhill.com.tr İFLAS ETTİ
    Ustopwww.ustop.com.tr İFLAS ETTİ
    Xsidewww.xside.com.tr LCWnin alt markası idi, bitirildi.

Yerli ayakkabı, terlik markaları

Akımwww.akimplastik.com
    Gezerwww.gezer.com
    Greyderwww.greyder.com Çorum
    Kinetixwww.kinetix.com.tr Gaziantep - istanbul
    Lesconwww.lescon.com.tr Yürüyüş, Basketbol ayakkabı modelleri sıradışı tasarımlara sahip, üst kalite.
    Letoonwww.letoonsports.com istanbul
    Scooterwww.scooter.com.tr istanbul

Bence markaya bağlanmayın, sezon sonu, seri sonu indirimlerini bekleyin. Bu markaların hepsinin ürünleri iyidir, dünyada her markanın kötü ürünleri her zaman çıkar, o yüzden bir ürünü kötü diye markayı tümüyle kötülemek boşuna. Fiyat/Kalite oranına göre ürün alın..

Önemli dikkat!!
    -Yukarıdaki markaların hepsi yerli, tamamen Türk markasıdır araştırabilirsiniz.
    -Bazı arkadaşlar bazı ürünlerde mont gibi china yada başka ülkede yapıldığı yazıyor diyor, evet öyle çünkü hiç bir marka tüm ürünlerini kendi üretemez, her ürün için ayrı fabrika açması gerekir ki, bu hiç bir markada yoktur, istediğin yabancı markaları söyleyin hiçbiri tüm ürünlerini kendi üretmez. Nike tişörtlerini Türkiyede ürettirmektedir, güvendiği Türk tekstil firmaları ile anlaşıp bazı ürünlerini onlara ürettiriyorlar.
    Puma nın Tişörtleri Çerkezköyde Tekstil fabrikasında üretilmektedir. Umarım anlamışsınızdır..

-Örneğin bir markanın kendisi mont üretmesi için onun için ayrı fabrika açması gerekir. Montlar pantolona göre daha az satılır, herkesin genelde tek montu yada iki montu vardır. Dolayısıyla mont fabrikası açınca kar etmesi için bir sürü mont üretmesi gerekir, ama o kadar montu kendi markası altında satamaz, satması için bu yüzdende diğer markalarla anlaşma yapıp onlar içinde üretim yapması gerek ki kar edebilsin, fabrika ayakta kalabilsin. Bu riske sadece firmalar çok büyüdüğü zaman girer, o an geldiği zaman mont için bir fabrika daha açarlar. Bunlar riskli işlerdir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 8 Haziran 2015; 19:24:04 >

• Daima XSide'dan giyinirim. Kaliteli ve ucuz. Daha ne olsun dimi
  • Yerli ama isimleri yine ingilizce
  • Collezione, Colins, Mavi, Rodi ve Seven Hill.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sasuke_

Daima XSide'dan giyinirim. Kaliteli ve ucuz. Daha ne olsun dimi

Tshirtleri tam oturur kesimleri süperde çok yapıyolar herkeste var
    ______

Colins

Ekleme : Defacto Türk değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !KO -- 14 Ocak 2010; 0:23:47 >
  • Yerli malını sevmiyorki bizim millet amerikan malına aşık
  • quote:

Orijinalden alıntı: !KO
    Ekleme : Defacto Türk değil mi ?

Ekledim, aklıma gelenleri yazdım, bunlar dışında başka markalarda var..
  • açıkçası bunların hiçbirini sevmiyorum ama türk markalarından tabii ki giyiniyorum esas kaliteli olanlardan ama. mesela sabri özel, vakko gibi markalar çok iyi ürünler yapıyorlar bence slim fit ürünleri de var daha ne olsun...(bir de jimmy key i sevdim baya yukarıdakilerle alakasız oldu biraz ama)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicho

Evet alakasız oldu, genelde klasik takılıyorsan çok normal bu markaları sevmemem...
  • camel active de yerli sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

camel active de yerli sanırım...

Alman
  • quote:

Orijinalden alıntı: birolayd

quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

camel active de yerli sanırım...

Alman

benim ayakkabının içinde "made in turkey" yazınca türk sanmıştım ama değilmiş sanırım...
  • movell özellikle gömlekte fiyat/kalite kralı diyebiliriz..
  • CoLins,Mavi
  • Colins kadar kötü kot kalıpları olan da yok, 3 tane aldım yeminle sıfır haliyle çöpe atıcam.. Aşırı rahatsız.

Mavi'nin kesimler gayet güzel mesela
  • Yeşim
  • ltb var bide rodimood iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

Yerli ama isimleri yine ingilizce

+1
  • Mavi'nin ismi Türkçe

Bu arada MCL markası da fena değil gibi.www.mcl.com.tr
  • Colins in yapım yeri Çin. Neresi türk malı oluyor Collezion ve seven hill türkiyede üretiliyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.