Şimdi Ara

Pişman Oldum, Siz olmayın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -EDD-

Eve gidince maç geçmişimi paylaşayım unutmayım da şöyle bir durum var supp leona ile bile taşınıyor. Sıkıntı şu ki sürekli şuraya gel buraya git şöyle yap teknik direktör gibi olman lazım. Oyun bitirme konusu sıkıntı, 30.dk da bitecek oyun 45 dakika sürebiliyor.

Sen ona şükret,dia 4 adam biz baron alırken keskin gagaları kesiyor.Laftanda anlamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteYağmurundakiÇilek

quote:

Orijinalden alıntı: -EDD-

Eve gidince maç geçmişimi paylaşayım unutmayım da şöyle bir durum var supp leona ile bile taşınıyor. Sıkıntı şu ki sürekli şuraya gel buraya git şöyle yap teknik direktör gibi olman lazım. Oyun bitirme konusu sıkıntı, 30.dk da bitecek oyun 45 dakika sürebiliyor.

Sen ona şükret,dia 4 adam biz baron alırken keskin gagaları kesiyor.Laftanda anlamıyor

Demek ki o her elo da var Rakip jung ve adc botta iken 4 kişi nashora gidiyoruz bizim jung'a yalvardık resmen gel diye " red alıp geliyorum" dedi çok enteresan kafalar var.

• -EDD- kullanıcısına yanıt
    Sup Leona ile bile derken ? Abes bişey değil ki bu

• Kusura bakmayinda golddan cikamiyorsaniz kendi beceriksizliginiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YQQ4

Sup Leona ile bile derken ? Abes bişey değil ki bu

Carry rolde oynamadıktan sonra takımda ki adc ve apc'ye bel bağlamak durumundasınız, bu da tamamen şans unsuru. O yüzden leona ile " bile " taşıyabiliyorsunuz dedim. Bunda ne hor görme var ne de art niyet. Kaldı ki bahsettiğim oyunda mid vayne vardı takımımızda anivia'ya karşı.

@keremliler konuda ki yorumları okursan çıkamıyorum demedim gayet rahat yükseliyorum 26-28lp geliyor zaten. Sadece evli ve çalışan biri olduğum için günde max 2-3 oyun atabiliyorum. Şu an için tek sıkıntım bu.
  • Westte oynayan elemanlar çoğu zaman yüksek kibir sahibi oluyor. Yüksek elo dışında yanlış bilgi ile donatılmış oyunculardan oluşuyor. Yazdığın her cümle için chat ban yeme olasılığın var. Tr'de evet küfür var. Saçma sapan bir sürü adam var kabul. Ama sonuçta bu adamlar her zaman taşınabilir oluyor ve sen onları taşıdıkça mutlu oluyorsun. En azından ben mutlu oluyorum. E birde bütün arkadaşlarım Tr'de. Geceleri 5 kişi attığımız oyunlardan aldığım keyifleri hiçbir zaman alamam. O yüzden 2 yıl önce geçtim Tr'ye ve gerçekten pişman değilim. Her zaman yapmanız gerektiği şeyi yapın; Nerede mutlu oluyorsan oraya aitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim*

Westte oynayan elemanlar çoğu zaman yüksek kibir sahibi oluyor. Yüksek elo dışında yanlış bilgi ile donatılmış oyunculardan oluşuyor. Yazdığın her cümle için chat ban yeme olasılığın var. Tr'de evet küfür var. Saçma sapan bir sürü adam var kabul. Ama sonuçta bu adamlar her zaman taşınabilir oluyor ve sen onları taşıdıkça mutlu oluyorsun. En azından ben mutlu oluyorum. E birde bütün arkadaşlarım Tr'de. Geceleri 5 kişi attığımız oyunlardan aldığım keyifleri hiçbir zaman alamam. O yüzden 2 yıl önce geçtim Tr'ye ve gerçekten pişman değilim. Her zaman yapmanız gerektiği şeyi yapın; Nerede mutlu oluyorsan oraya aitsin.

şu imza bi düzelmedi

• Tr plat diamond elosu botgame gibi cidden kalite gittikçe düşüyor bu durum westdede aynı ilk zamanlardaki diamond oyunları ile son zamanlardakilerde dağlar var çünkü zaman geçtikçe yeteneksiz oyuncularda belli bir lige çıkabiliyor veya ebay hesapları

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim*

Westte oynayan elemanlar çoğu zaman yüksek kibir sahibi oluyor. Yüksek elo dışında yanlış bilgi ile donatılmış oyunculardan oluşuyor. Yazdığın her cümle için chat ban yeme olasılığın var. Tr'de evet küfür var. Saçma sapan bir sürü adam var kabul. Ama sonuçta bu adamlar her zaman taşınabilir oluyor ve sen onları taşıdıkça mutlu oluyorsun. En azından ben mutlu oluyorum. E birde bütün arkadaşlarım Tr'de. Geceleri 5 kişi attığımız oyunlardan aldığım keyifleri hiçbir zaman alamam. O yüzden 2 yıl önce geçtim Tr'ye ve gerçekten pişman değilim. Her zaman yapmanız gerektiği şeyi yapın; Nerede mutlu oluyorsan oraya aitsin.

West feki chati abartmayın ben kaç ay flame yaptim o zaman normal game banı yedim.Yani birşey yazdığın an ceza yemiyorsun fakat gün geçtikçe ceza sistemi güçleniyor tabii.Ve bana göre west daha basit 35 normal oyun cezası yemesem d1 olabilirdim çünkü yetenekliysen kazanıyorsun trdeki oyunlar zar atmak gibi

• Bunun bir oyun olduğunu unutuyoruz çoğu zaman ve bende dahil çoğu kişi takımında kötü oynayana küfür ediyor aslında yapmamalıyız. Evet sen emek harcıyorsun saatlerce lig yükselmek için biri geliyor oyununu mahvediyor, bazen sürekli geliyor böyle oyuncular. Üst üste geldiğinde ise daha çok sinirlerimiz yıpranıyor o zaman biraz dinlendikten sonra oyuna girmeliyiz.

Yapıcı olmakta fayda var, kötü kötü diyerek bir şeyin düzeleceğini bekliyorsak hayalden öteye gitmez bu beklentimiz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.