Şimdi Ara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
31.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Taha Ulukaya'yı takdir ediyorum. Adam eleştirel fragman yapmak için fragman dublajında Murat Şen'le anlaşmış. V For Vendetta eleştirel parodisinde de seslendirme sanatçısı Ali Düşenkalkar ile parodi seslendirmişti.

• Keira ile orlando gelsin getisi faso fiso

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davy Jones'tan sonra kötü beklentimiz arşa çıkmışken Salazar bakalım ne yapacak.
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Geçen Imax'te Salazar üzerine odaklanan bir fragman izledim hiç fena görünmüyordu. Bir Davy Jones efsanesi olur mu bilemem ama neyin intikamını nasıl alacağına bağlı olarak hiç de fena bir villain olacak gibi gözükmüyor.

Tell him: death will come straight for him.

• quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Geçen Imax'te Salazar üzerine odaklanan bir fragman izledim hiç fena görünmüyordu. Bir Davy Jones efsanesi olur mu bilemem ama neyin intikamını nasıl alacağına bağlı olarak hiç de fena bir villain olacak gibi gözükmüyor.

Tayfası bana Davy reyizinkine benzediği için soğuk gelmişti. Sence Will Turner villain olur mu?
    onlar değil miydi? bende bunlar kurtulmadı mı niye yine bu şekilde geziyorlar diyordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

quote:

Tayfası bana Davy reyizinkine benzediği için soğuk gelmişti. Sence Will Turner villain olur mu?

Evet Davy reyizinkine benzettim bende ama aradaki fark bunlar ölü sanırım. İlk filmdeki Barbossa ve tayfası gibi bir olay mı var bilmiyorum. Yalnız Davy reyizin hikayesi başlı başına bir efsanedir bakalım Salazar'ın intikam sebebi bu hikayeye yaklaşacak mı.

Turner'ın villain olacağını sanmıyorum çünkü olması için bir sebep bilmiyorum zaten filmde pek yok sanırım posterlerde de adını göremedim. Fragmanları izlemedim bu arada heyecanı sinemaya saklıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

onlar değil miydi? bende bunlar kurtulmadı mı niye yine bu şekilde geziyorlar diyordum...

Yok hocam Davy Jones'in tayfası sürekli denizle haşır neşir oldukları için deniz ürünlerinin şeklini alırlar, Salazar'ın tayfası ise daha çok zombiye benziyor parçalanmış yanmış dleinmiş bedenler gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

quote:

Evet Davy reyizinkine benzettim bende ama aradaki fark bunlar ölü sanırım. İlk filmdeki Barbossa ve tayfası gibi bir olay mı var bilmiyorum. Yalnız Davy reyizin hikayesi başlı başına bir efsanedir bakalım Salazar'ın intikam sebebi bu hikayeye yaklaşacak mı.

Turner'ın villain olacağını sanmıyorum çünkü olması için bir sebep bilmiyorum zaten filmde pek yok sanırım posterlerde de adını göremedim. Fragmanları izlemedim bu arada heyecanı sinemaya saklıyorum

En iyisini yapmışsın hocam ben heyecanıma yenik düşüp izledim zira fragmanlar spoiler tuzağı adeta.

siz filmin sonuna bakıp baştan izlemiyorsunuz heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

siz filmin sonuna bakıp baştan izlemiyorsunuz heralde...

Fragmanlar için söylüyorsan onla alakası yok hocam, zira Southpaw diye bir film vardı boks filmi bizzat fragmanında karısının öldüğünü gösteriyorlar ki bu mevzu filmin ortalarında filmin yarısına kadar kadın birazdan ölecek diyorsun ya da Alien Covenant ın fragmanını izleyin bariz şekilde ölecek 3 4 kişiyi gösteriyor ondan bahsediyorum
  • Turner büyük ihtimalle filmin sonlarına dogru her sey bitti denilen anda cokar gelir herhalde 😁

• Alien filminden önce uzun bir sahne gösterdiler filmle ilgili. Güzeldi fakat Jack lens gibi oynamış gibi geldi bana nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 16 Mayıs 2017; 10:54:25 >
  • içerden yardım almışlardır stajyer yada yardımcı yönetmen v.s. dosya erişimli personel... wannacry ile olmasıda yüksek olasılık... smb1 çok şirketi yakacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hollywood Reporter ve Deadline’a göre Karayip Korsanları 5, bilgisayar korsanları tarafından çalındı ve korsanlar, şu anda Disney’den fidye istiyor. Fidye verilmemesi halinde filmi henüz çıkmadan yayınlayacaklarını belirten hackerların bu filme nasıl ulaştıkları bilinmiyor.

İçeriden biri sızdırmıştır. Hack ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum.
  • Bu film tehdit ediliyormuş sanırım, umarım internete düşmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    internete düşmüş ama kısa sürede kaldırılmış
    http://merlininkazani.com/Karayip_Korsanlari_5_internete_dustu-oyun_haber-94542p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 17 Mayıs 2017; 18:22:6 >
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Torrente falan düşmesinde gerisi mühim değil.

• Sinemada fragmanını gösterdiler. CGI inanılmaz ucuz geldi gözüme. Bütün fragmanlarında bir anormallik var bu filmin. Umarım patlamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karayıp korsanları nın da korsanlar tarafından filmlerinin çalınıp şantaj yapılması da traji komik olmuş
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.