Şimdi Ara

-_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
937
Cevap
13
Favori
56.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verdiginiz cevap icin cok tesekkur ediyorum teknik servis ile gorusucem sonucu bildirecegim. Saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar teknik servisten gelen mesaj aynen soyle"Arama yapildigi zaman ikiside aciktir. Bir hat kullanildiginda digeri arandiginda ise ulasilamiyor mesaji vermektedir." Diye cevap yazdilar. Malesef boyle arkadaslar. Saygilarimla

• realwayy kullanıcısına yanıt
    Kare değil, tam tersi dikdörtgen. Ben boyutlarından memnunum.

• bu telefon çok hoşuma gitti fiyatıda uygun hepsiburadada 650 lira piyasaya baya baktım bu özelliklerde bu ekrana bu fiyat çok cazip
  • awakado kullanıcısına yanıt
    hocam alma arefesindeyimde hopalör sesi nasıl? bilmiyorum gmd kullandınızmı ona göre nasıl, yani telefon çalıca bangır bangır olması önemli benim için .daha önce hb dan dark evo p60 aldım ölü pixel ve ekranda ışık sızması mevcuttu geri gönderdim birde yatay çizgiler çıkıyodu ekranda bunlar alanların çoğunda varmış , grandede bu tip kronik sorunlar duydunuzmu?

edit: ana kameradan bir foto çekip elinizle iyice yakınlaştırdıkça kumlama oluyormu, oluyorsa ne derecede, ( daha önceleri kullandığım samsun wave3 marka telefonun 5 mp kamerası vardı taa 100 metre ilerdeki adamı yakınlaştırdıkça sanki hususi çekmişsin gibi pırıl-pırıl gösteriyordu ama discoeryde 8mp kam var azcık yakınlarştır aşırı kumlama oluyordu endişem bu)
    son olarak uygulamasız görüntülü konuşma yok galiba, bu özelliği eklemek için rom falan atabilirmiyiz? sanki youtubeda android 4.4 sorumu gördüm??? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realwayy -- 11 Nisan 2014; 0:51:32 >

• telefondan nasıl memnunmusun discoveryle kıyaslayacak olursa fark varmı kamera kalitesi, performansı, ve sesi falan nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayli73 -- 11 Nisan 2014; 1:32:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realwayy

hocam alma arefesindeyimde hopalör sesi nasıl? bilmiyorum gmd kullandınızmı ona göre nasıl, yani telefon çalıca bangır bangır olması önemli benim için .daha önce hb dan dark evo p60 aldım ölü pixel ve ekranda ışık sızması mevcuttu geri gönderdim birde yatay çizgiler çıkıyodu ekranda bunlar alanların çoğunda varmış , grandede bu tip kronik sorunlar duydunuzmu?

edit: ana kameradan bir foto çekip elinizle iyice yakınlaştırdıkça kumlama oluyormu, oluyorsa ne derecede, ( daha önceleri kullandığım samsun wave3 marka telefonun 5 mp kamerası vardı taa 100 metre ilerdeki adamı yakınlaştırdıkça sanki hususi çekmişsin gibi pırıl-pırıl gösteriyordu ama discoeryde 8mp kam var azcık yakınlarştır aşırı kumlama oluyordu endişem bu)
    son olarak uygulamasız görüntülü konuşma yok galiba, bu özelliği eklemek için rom falan atabilirmiyiz? sanki youtubeda android 4.4 sorumu gördüm??? teşekkürler

dostum konudaki ilk mesajlarımı gördüysen tam olarak dark evo p60 almaktan vazgeçmemin sebebi , senin yaşadığın sorunlardır. demek ki almamak ile doğru karar vermişim.ama dark evo belli ki baştan sorunlu bir cihaz. bu telefonun ekranında şükür gram sorun yok. hem parmak ile hem kalem ile gayet hassas kullanıyorum. her türlü testi yaptım. tabi ki şans işi bu teknoloji.

telefonu kullananlar ( teknoloji ile alakalı kişiler ) arkasına bakıp markasını görene kadar note 2 veya s4 ile karıştırıyor :)

telefonunu kamerası cihazın fiyatına göre iyi sayılır. aşırı kumlama yok ama 4x zoom yapınca kumlama oluyor. özellikle yakım çekimlerde çok iyi. 13 mp diyorlar ama biliyorsun ki bu çinden gelen telefonlarda yazılımla yükseltiyorlar. ama kötü değil. hele video çekimi çok iyi. ben tatmin oldum. günlük foto ve video çekimlerinde memnun edici görüntüler aldım. konunun ilk mesajında foto ve video örnekleri koymuştum. onlara bakabilirsin...

görüntülü konuşmayı ben 3g üzerinden tango ile yapıyorum. ön kamera çok iyi görüntü yolluyor karşı tarafa. kendi içinde görüntülü görüşme özelliği yok şimdilik. Herkes bütün markaların konularında bu soruyu soruyu soruyor ama benim bildiğim kadarıyla Türkiye'ki hiçbir telefonda yok bu özellik. belki ilerde eklenir. telefona 4.4 kuruluyor ama ben daha kurmadım. piranha'dan bekliyorum resmi rom. bakalım neler olacak...

• cayli73 kullanıcısına yanıt
    ekranı küçük ve kasa kalitesi olarak discovery beğenmediğim için bu telefonu tercih ettim, memnunum. kamera olarak başa baş giderler, benim işimi görüyor, ilk mesajdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.
  • Hocam alternatif olarak aklımda piranha zen var ikisini karsılastırabılır mısınız , piranhanın ekranda çok kuçuk sayılmaz aslında ?

• kardes bu telefonun siyahi cok hosuma gitti :) almaya heveslendim kullanimi nasil oyunlarda kasma yapiyormu. urunde stabil arizaya rastladinmi ? ses cikis gucu nnasil cepte iken duyabilirmiyim.. ve sence huawei g610 mu yoksa grande veya zen mi yardimci ol kafam cok karisik birde 4.4 alacakmi :) simdiden tesekkur ederim

• syhkan kullanıcısına yanıt
    Ufak ve ince istiyorsan zen al. Ben sürekli internet kullandığım için ve döküman okuduğum için büyük ekran aldım. Ve sürekli omuz çantam var. Cepte taşımıyorum.

• estable kullanıcısına yanıt
    Hocam üst mesajlarda senin soruların cevaplarını verdim. Sonuç olarak benim ihtiyacım doğrultusunda ve özellikleri öne çıktığı için piranha grande tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 11 Nisan 2014; 16:27:09 >
  • hocam piranhanin bu modele 4.4 verecegine emin olsam simdi siparis verecegim siyah ini :)

• estable kullanıcısına yanıt
    istersen bu cümleyi piranha facebook sayfasında yaz. belki etkili olur :) bu arada telefonda 4.4 rom çalışıyor ( maxi.cep ) forum sitesinde konusu var, ama ben kesin sonuçları görmeden denemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 11 Nisan 2014; 19:34:27 >
  • garanti firması nasıl acaba?
    normal bir cebe sığmazmı grande?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayli73 -- 12 Nisan 2014; 0:30:55 >
  • grande stock room sp flash tool dan yuklenicek sekilde hazirlamayi bitirdim forumda konu actim suanda upload ediyorum yandex disk ten indirebilirsiniz
  • cayli73 kullanıcısına yanıt
    arkadasim sana soyle anlatayim telefona root attim recovery menusunude bozdum telefonu servise gonderdim 2 gunde geldi garanti dahilinde para almadan yaptilar cevap yazimda sakli :)
  • awakado kullanıcısına yanıt
    telefonda 3g goruntulu konusma var normal arama kısmından oluyor yalnıs bilgi vermeyelim
  • Telefonda OTG yok sanırım, deneme şansınız oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbey44

arkadasim sana soyle anlatayim telefona root attim recovery menusunude bozdum telefonu servise gonderdim 2 gunde geldi garanti dahilinde para almadan yaptilar cevap yazimda sakli :)

volkan bey sizin onceki konulara olan yorumlariniza baktim benim sahsi dusuncem piranha ile bir baginizin oldugu calisani olabilirsiniz bu benim sahsi gorusum eger calisani iseniz grandeye 4.4 gelirse bir adet anneme 1 adet kendime siparis verecegim resmi guncelleme 4.4

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.