Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

Sayın ercan bey,

http://www.piranha.com.tr/category.php?category_id=39#page_4 buradan destek bölümüne girip yüklemeler bölümünde yer alan cihaza ait yazılımı yükleyip deneyiniz. Olumsuz sonuç alırsanız lütfen sorunları bire bir arıza bildirim formuna doldurarak cihazı teknik servisimize gönderiniz.

Hocam merhaba ;

Sizin söylediğiniz gibi destek bölümünden cihazın yazılımını indirdim. içinden çıkan text dosyada yazdığı gibi hafıza kartına dosyaları attım ve cihaza reset attım "Read" "Write" Update kısımlarını mavi ekranda sorunsuz geçiyor ve "ok" veriyor. sonra Piranha logosu çıkıyor. sonra cihaz uyarı veriyor.

"Not found Application! Please install it from SD/MMC" yazıyor ve OK diyincede windows CE ekranına düşüyor.
    Cihazın masaüstüne GPSin kısa yolu mevcut ama tıklayınca reset atıp yenşden açılıyor.

elimde eski NNG,device,GPSPARA0,1,2,3,SHELL dosyaları mevcut. bu dosyaları hangi klasörlere kopyalamalıyım ki cihaz tekrar eskisi gibi kendi menüsünden açılsın?

2 farklı hafıza kartı ile de denedim ikisinde de aynı hatayı verdi. yükleme dosyasını SD kartta bulamadım diyor. neden böyle uyarı verdi anlamadım. yardımcı olursanız sevirim.

yada cihazı yine Depolama birimi olarak gösterebilirsek Toolbox'dan yedeği geri yükleme yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gadanir

piranha encore almayı düşünen arkadaşlarım bu cihazı kesınlıkle tavsıye edıyorum çok fonksıyonlu bı cıhaz aracım ford focus 2001 model aldım cıhazı o elelktrıkcı bu elektrıkçi gezdım taktırmak için neyese bulduk bı elektrıkçi başladı takmaya montaj bıttı bı baktım cıhazın kafa kısmı sap gibi kaldı dişarıda tam oturmadı dedım bune boleyle yapcak bişey yok dedı dunya kadar taktırma parası verdım hopörler girişlerını neyin alayını yanlış takmış usta denen varlık arkada bulunan diğer kablolalar dışarda kaldı ee dedım bunlar nolcak bunlar kullanılmıyor dedı salladı bu kablollar yönetım anahtarı,amp kontrol,aydınlatma,ters döndür,anten güçü, yönetim anahtarı v.s...hiçbirini baglamadan öylece bıraktı bişeyden haberı yok gerçi çogu ustanında servısınde bunlardan haberı yok çok ilginçtir kesınlıkle yapıcak ustanızı iyi seçin bı naneden anlamayan o kadar cok elektrıkcı varki aman diim dikkat...
    ancak taki adam gibi taktırmaya birini bulana kadar dün aracıma tekraradan hepsi sökulup montaj yapıldı gelinde gorün montaj nasıl yapılır cihaz cuk diye fabrıka çıkışı gibi göğüse oturdu baya baya uğraştırdı ancak mukemmel oldu cihaz ve kımsenın çözemedıgı arkasında o bılınmeyen kablolalarıda çalıştırdı kabloları ne oldugu solemek gerekırse benım göbegım catladı bunları ogrenmek için
    aydınlatma kablosu:geceleyın ekranın ışığı gozumuzu almasın diye farları actıgınız an otomatık olarak ekran parklakılıgı nın kısılmasını sağlar.
    ters döndur kablosu:geri gorüş kamerası taktıgınızda gerı vıtese taktıgınız an ekrana otomatık olarak göruntu almanızı sağlar.ki bende taktım kamera 10 numara oldu
    yönetım anahtarı:sayın firma yetkılısının dedıgı gıbı direksiyon kumandasını çalıştırmama gibi bır olay değil aksıne çalıştırmak için yapılmış bı kablo ben aracımın dıreksıyondan kumandasını bu kablo aracılıgı ile tum fonsıyonları ustelık kendı secımıne gore ayarlayıp kullanabılıyosunuz piranha servıs yetkılısı nasıl der bu fonksıyon vardır ancak çalışmaz hiçbişekılde diyebılır bunuda anlamış değilim bilgi sahibi olmadan gorüş sahibi olunmaz.
    eğer izmirde taktırmayı düşünen arkadaş var ise bu cihazı mukenmel bi şekılde makul bir ucret ile takıcak arkadaşı soleyebılırım nerde oldgunu,
    geri görüş camerası dahil her turlu montajı ıtınayla yapar bu arkadaş
    özetle cihaz gercekten fiyatına ve fonsıyonlarına bakıldıgında harkuleda bı cihazdır tabi adam gibi takıcak usta bulursanız :)

Selam ben ayvalıktayım bu cihazı almayı düşünüyorum fakat burada kımseye guvenıpte taktırmam bunu. İzmire gelip gidiyorum aracım 2006 Starex crdi svx üzerinde orjinal double teybı bulunuyor onu sökturup bunu taktırmayı dusunuyorum. Bu montajı yaptırdıgınız arkadasın bılgılerını alabılırmıyım sizden okadar çok metettinizki denemeye deger.

Piranha Destek Cevaplıyor

• quote:

quote:

quote:

Sayın ercan bey,

http://www.piranha.com.tr/category.php?category_id=39#page_4 buradan destek bölümüne girip yüklemeler bölümünde yer alan cihaza ait yazılımı yükleyip deneyiniz. Olumsuz sonuç alırsanız lütfen sorunları bire bir arıza bildirim formuna doldurarak cihazı teknik servisimize gönderiniz.

Hocam merhaba ;

Sizin söylediğiniz gibi destek bölümünden cihazın yazılımını indirdim. içinden çıkan text dosyada yazdığı gibi hafıza kartına dosyaları attım ve cihaza reset attım "Read" "Write" Update kısımlarını mavi ekranda sorunsuz geçiyor ve "ok" veriyor. sonra Piranha logosu çıkıyor. sonra cihaz uyarı veriyor.

"Not found Application! Please install it from SD/MMC" yazıyor ve OK diyincede windows CE ekranına düşüyor.
    Cihazın masaüstüne GPSin kısa yolu mevcut ama tıklayınca reset atıp yenşden açılıyor.

elimde eski NNG,device,GPSPARA0,1,2,3,SHELL dosyaları mevcut. bu dosyaları hangi klasörlere kopyalamalıyım ki cihaz tekrar eskisi gibi kendi menüsünden açılsın?

2 farklı hafıza kartı ile de denedim ikisinde de aynı hatayı verdi. yükleme dosyasını SD kartta bulamadım diyor. neden böyle uyarı verdi anlamadım. yardımcı olursanız sevirim.

yada cihazı yine Depolama birimi olarak gösterebilirsek Toolbox'dan yedeği geri yükleme yapabilirim.

Sayın ercan bey,

Cihazınızın regedit ayarlarında silinmeler oluşmuş, cihazı teknik servisimize şikayetlerinizi bire bir arıza bildirim formuna yazarak bize gönderiniz.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sayın ercan bey,

Hocam merhaba ;

Sayın ercan bey,

Cihazınızın regedit ayarlarında silinmeler oluşmuş, cihazı teknik servisimize şikayetlerinizi bire bir arıza bildirim formuna yazarak bize gönderiniz.

Kolay gelsin.

Hocam neden hep bilgi ve destek paylaşımı yerine cihazı gönderin diyorsunuz. Sitenizde ilgili yerede sorunu yazdım her seferinde cihazı gönderin diyorlar.ben sizin talimatınıza uydum ve sıfır cihaza format attım ki format dosyanız bozuk. ben hatalı birşey yapadım. cihaz donuyordu format atın dediniz attım şimdide image dosyanız bozuk ve yükleme yapmıyor. üzgünüm ama piranha destek işinde zayıf kalıyor. ben şimdi 15-20 lira verip istanbula göndereceğim haftalarca cihazın gelmesini bekleyeceğim sonra yine 15-20 lira verip cihazı teslim alacağım ve bir daha güncelleme yaparken bile tırsarak yapacağım. bunun yerine sıfırdan kurulumu burada paylaşsanızda benim gibi sıkıntı çeken birçok kişi faydalansa daha iyi olmaz mı?sonuçta cihazda donanımsal bir sıkıntı yok. belli ki Autorun çalışması gereken dosyayı ilgili klasöre atmak gerekli. vede birkaç .ini dosyasında düzenleme gereki şimdi piranha cihaz aldığıma pişman olmaya başladım işte. siz bir modem alıyorsunuz ve konfigurasyon için aldığınız markaya gönderin demek gibi birşey. modem sağlam çalışıyor ama kullanıcı adı parola vci değerleri girilince ip alıp internete girecek ama siz illaki modemi gönderin diyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 26 Kasım 2011; 22:35:29 >

• Görünüşe göre gitmesi lazım zaten,ama koca firma herhalde sizden giden gelen kargoya para alacak değilya,bu kadar ufak şeylerin hesabını ancak çok yoğun iadeler gelen cihazlar olursa yapar firmalar.Ama sanmıyorum bu koca firmanın yapacağını.Ödemeli gönderin bence,onlarda kendileri ödeyip yollarlar,hatta eminim bu kadar basit bir şey için servis vs. bile almayacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Görünüşe göre gitmesi lazım zaten,ama koca firma herhalde sizden giden gelen kargoya para alacak değilya,bu kadar ufak şeylerin hesabını ancak çok yoğun iadeler gelen cihazlar olursa yapar firmalar.Ama sanmıyorum bu koca firmanın yapacağını.Ödemeli gönderin bence,onlarda kendileri ödeyip yollarlar,hatta eminim bu kadar basit bir şey için servis vs. bile almayacaklardır.

Yakın çevremde bulunan bir kaç arkadaşımda sizin gibi düşünerek garanti kapsamında bulunan navigasyon cihazlarını ücret alıcıdan olarak Piranha yetkili servisine gönderdiklerinde cihazları ya geri geldi yada ilgili kargo şirketi kendilerini arayarak Piranha yetkili servisin kargo ücretini ödemediğini gönderenin ödemesi durumunda cihazı teslim edebileceklerini ifade ettiler. Ve arkadaşlarım ücreti kendileri ödeyeceklerini beyan ederek cihazlarının servise ulaşmasını sağlayabildikleri için, geçen hafta bende cihazımı 11,30 TL kargo ücretini kendim ödeyerek kargo ile gönderdim. Piranha kargo ücretini ödemiyor bari bir kargo firması ile anlaşarak bunu kendi siteside duyursada bu kadar yüksek kargo ücretleri ödemek zorunda kalmasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitafy -- 26 Kasım 2011; 14:01:05 >

• aynen arkadaşın dediği gibi. kargo ücretini ödemiyorlar arayıp sordum istediğiniz kargo ile ücretini ödeyerek gönderin dediler. yani koskoca piranha dediğiniz firma sıfır aldığım "AYIPLI ÜRÜN"ü satıyorlar değişim yapmıyorlar, kargonun parasını bile benden alıyorlar ayrıca kendi sitelerinde yayınladıkları yazılım dosyası BOZUK.
    burada yazışmalarımız duruyor işte. ben ilk aldığımdan beri söyledim bluetooth otomatik bağlanmıyor, ayrıca uyku modundan açınca donuyor diye. firma yetkilisi arkadaş format at dedi destekten indirdim dosyaları yüklerken hata verdi ve aldığım ürün SIFIR. firma yetkilisi arkadaşta zaten cevap yazamadı.
    15 gönder 15de gelecek 30 lira daha ödeyeceğim. ne anladık bu işten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 26 Kasım 2011; 22:36:35 >
  • Birkaç yıl önce 4.3" Escalade Modelinizi aldım. Ancak sitenizdeki yayınlanan romlarda Escalade yok. Voyager modeli ile Escalade ekran ve çözünürlük olarak birbirlerinin aynısı Voyager rom yükleyebilir miyiz? Bir de asıl önemli olarak benim Escaladem bir süredir media dosyalarını okumuyor sürekli hata veriyor. Rom atınca düzelebilir mi. Son olarak Escalade'ye nasıl Rom atılıyor hiç bir yerde doyurucu bir bilgi bulamıyorum. Sitenizde yayınlanan Romların rar dosyalarında kısaca bir yöntem önerilmekte ancak ben Escaladeye uygulayınca hiç bir işe yaramıyor. Sd kartı filan mı değiştirmem lazım. Şu rom işini bir parça açıklarsanız seviniriz. Teşekkür ederim
  • piranha yetkililerinden ayrıntılı bilgi istiyorum

piranha encore un direksiyon kumandası nasıl çalışıyor.
    dirençli mi yoksa canbus vs tarzı mı.
    bağlantı şeması da bekliyorum tşk.ederim
    (inşallah yardımcı olablrisiniz artık )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihakar75 -- 27 Kasım 2011; 11:52:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kehadamus

bende piranha raptor un P303 olan ilk serisinden var. 5 dakkada ancak açılıyor. Kendine geldikten sonra da haritada yolda giderken tekleme var seste de donanımda da. sitedeki orijinal romunu yüklememe rağmen düzelmedi. üstte bir power bir de arkada reset düğmesi var. bu cihaza hard reset atmak istiyorum ama nasıl olduğunu bulamadım. ikisine basık tutunca olmuyor. belki hard reset atsam düzelir diye düşündüm. donanım arızası olmadığını düşünürsek ikinci şüphem virus. ama bu cihazlarda çalışıcak antivirus bulamadım. garantisi yeni bitti. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

Sayın kehadamus,

pc den yeni bir txt dosyası açın, txt dosyasının içini boş bırakıp dosya ismini format uzantısını cfg yapın (format.cfg). Sitemisden indirdiğiniz yazılım dosyalarını hafıza kartına yükleyin hazırlamış olduğunuz format.cfg dosyasınıda hafıza kartı içerisine yükleyiniz, bu şekilde hard format atabilirsiniz. NOT: Bu işlemleri yapmadan önce harita dosyalarınızı mutlaka yedekleyiniz.

Çok güzel söylediklerinizi yaptım. Makine eskisi gibi hızlandı. Harita programıma da girebiliyorum ancak şimdi de uyduya bağlanmıyor. Ana menüdeki GPS info menüsüne girmiyor. Sinyal alışverişini göremiyorum. Oraya girmesemde sys.txt dosyasına port baud yazsam bağlanır mı acaba. Port baud değerlerini unuttum söyleyebilir misiniz? Ya da GPS info menüsüne nasıl kurtarabilirim?

• quote:

quote:

quote:

bende piranha raptor un P303 olan ilk serisinden var. 5 dakkada ancak açılıyor. Kendine geldikten sonra da haritada yolda giderken tekleme var seste de donanımda da. sitedeki orijinal romunu yüklememe rağmen düzelmedi. üstte bir power bir de arkada reset düğmesi var. bu cihaza hard reset atmak istiyorum ama nasıl olduğunu bulamadım. ikisine basık tutunca olmuyor. belki hard reset atsam düzelir diye düşündüm. donanım arızası olmadığını düşünürsek ikinci şüphem virus. ama bu cihazlarda çalışıcak antivirus bulamadım. garantisi yeni bitti. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

Sayın kehadamus,

pc den yeni bir txt dosyası açın, txt dosyasının içini boş bırakıp dosya ismini format uzantısını cfg yapın (format.cfg). Sitemisden indirdiğiniz yazılım dosyalarını hafıza kartına yükleyin hazırlamış olduğunuz format.cfg dosyasınıda hafıza kartı içerisine yükleyiniz, bu şekilde hard format atabilirsiniz. NOT: Bu işlemleri yapmadan önce harita dosyalarınızı mutlaka yedekleyiniz.

Çok güzel söylediklerinizi yaptım. Makine eskisi gibi hızlandı. Harita programıma da girebiliyorum ancak şimdi de uyduya bağlanmıyor. Ana menüdeki GPS info menüsüne girmiyor. Sinyal alışverişini göremiyorum. Oraya girmesemde sys.txt dosyasına port baud yazsam bağlanır mı acaba. Port baud değerlerini unuttum söyleyebilir misiniz? Ya da GPS info menüsüne nasıl kurtarabilirim?

Tamam port baud değerlerini buldum.

Com Port Value=7
    Baud rate Value=4800

sys.txt'ye

[gps]
    port=7
    baud=4800

yazınca harita uyduya bağlandı. Hala GPS infoya giremesemde cihazı kullanabiliyorum en azından yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Görünüşe göre gitmesi lazım zaten,ama koca firma herhalde sizden giden gelen kargoya para alacak değilya,bu kadar ufak şeylerin hesabını ancak çok yoğun iadeler gelen cihazlar olursa yapar firmalar.Ama sanmıyorum bu koca firmanın yapacağını.Ödemeli gönderin bence,onlarda kendileri ödeyip yollarlar,hatta eminim bu kadar basit bir şey için servis vs. bile almayacaklardır.

Degerli ercan bey,

Navigasyon cihazlarında extra müdahalede cihazın ıd si silinmesi olasılığı vardır, zaman kaybı yaşamaması için teknik servisimize yönlendiriyoruz. Teknik servisimizim maksimum iş süresi 7 minimum 3 gündür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihakar75

piranha yetkililerinden ayrıntılı bilgi istiyorum

Sayın fatihkar,

www.piranha.com.tr adresine üye olup mail yoluyla yazılım talebinde bulunmanız gerekmektedir. Yazılım talebinizde cihazınızın P.... ile başlayan seri nosunu mutlaka yazmanız gerekmektedir. 24 saat içerisinde yazılım linki ve gerekli bilgiler size ulaştırılacaktır. Sitemizde bulunmamasının sebebi ıd no silinmeleri yaşanabilir, bunu önlemek adına aldığımız bir ünlemdir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sayın kehadamus,

Tamam port baud değerlerini buldum.

Com Port Value=7
    Baud rate Value=4800

sys.txt'ye

[gps]
    port=7
    baud=4800

yazınca harita uyduya bağlandı. Hala GPS infoya giremesemde cihazı kullanabiliyorum en azından yardımlarınız için teşekkürler.

Sayın kehadamus,

Rica ederiz. Ayarlar menusunden sistem bölümüne girip gps info ya ulaşabilirsiniz.

• quote:

aynen arkadaşın dediği gibi. kargo ücretini ödemiyorlar arayıp sordum istediğiniz kargo ile ücretini ödeyerek gönderin dediler. yani koskoca piranha dediğiniz firma sıfır aldığım "AYIPLI ÜRÜN"ü satıyorlar değişim yapmıyorlar, kargonun parasını bile benden alıyorlar ayrıca kendi sitelerinde yayınladıkları yazılım dosyası BOZUK.
    burada yazışmalarımız duruyor işte. ben ilk aldığımdan beri söyledim bluetooth otomatik bağlanmıyor, ayrıca uyku modundan açınca donuyor diye. firma yetkilisi arkadaş format at dedi destekten indirdim dosyaları yüklerken hata verdi ve aldığım ürün SIFIR. firma yetkilisi arkadaşta zaten cevap yazamadı.
    15 gönder 15de gelecek 30 lira daha ödeyeceğim. ne anladık bu işten?

Degerli ercan bey,

Satın almış olduğunuz bayii üzerinden gönderimi sağlamanız gerekmektedir. Bayii üzerinden gönderilen cihazlarda müşterilerimiz herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceklerdir. PM den iletişim bilgilerini yazarsanız daha detaylı yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: umitafy

quote:

Yakın çevremde bulunan bir kaç arkadaşımda sizin gibi düşünerek garanti kapsamında bulunan navigasyon cihazlarını ücret alıcıdan olarak Piranha yetkili servisine gönderdiklerinde cihazları ya geri geldi yada ilgili kargo şirketi kendilerini arayarak Piranha yetkili servisin kargo ücretini ödemediğini gönderenin ödemesi durumunda cihazı teslim edebileceklerini ifade ettiler. Ve arkadaşlarım ücreti kendileri ödeyeceklerini beyan ederek cihazlarının servise ulaşmasını sağlayabildikleri için, geçen hafta bende cihazımı 11,30 TL kargo ücretini kendim ödeyerek kargo ile gönderdim. Piranha kargo ücretini ödemiyor bari bir kargo firması ile anlaşarak bunu kendi siteside duyursada bu kadar yüksek kargo ücretleri ödemek zorunda kalmasak.

Sayın umitafy,

Satın almış olduğunuz bayii üzerinden teknik servisimize gönderilen ürünlerde herhangi bir kargo masrafı ödemeyeceksiniz. Bunun sebebi ise gerek yasal düzenlemeler gerekse satış sonrası bayi desteğini kontrol altına almaktır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihakar75

piranha yetkililerinden ayrıntılı bilgi istiyorum

Sayın fatihkar,

www.piranha.com.tr adresine üye olup mail yoluyla yazılım talebinde bulunmanız gerekmektedir. Yazılım talebinizde cihazınızın P.... ile başlayan seri nosunu mutlaka yazmanız gerekmektedir. 24 saat içerisinde yazılım linki ve gerekli bilgiler size ulaştırılacaktır. Sitemizde bulunmamasının sebebi ıd no silinmeleri yaşanabilir, bunu önlemek adına aldığımız bir ünlemdir.

yazılım istemiyorum
    ben bilgi istiyorum
    audi a4 b6 nın direksiyon kumandasına encore u nasıl bağlayacağım??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umitafy

quote:

Sayın umitafy,

Satın almış olduğunuz bayii üzerinden teknik servisimize gönderilen ürünlerde herhangi bir kargo masrafı ödemeyeceksiniz. Bunun sebebi ise gerek yasal düzenlemeler gerekse satış sonrası bayi desteğini kontrol altına almaktır.

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Bu bilgiyi burada vermiş olmanız benim ve yakın çevremde olan arkadaşlarım ile bu sayfayı okuma şansına sahip olanlar için faydalı oldu. Ancak bu açıklamayı sitenizde yapmış olsaydınız ve tüm kullanıcılar bu bilgiden faydalansaydı daha iyi olmazmıydı? Ben ürünümü kargoya vermeden önce sitenizi olabildiğince detaylı inceledim ki hatalı veya eksik bir işlem yapmayayım. Bu incelemerimde kargo ücreti ile ilgili veya sizin bahsettiğiniz şekilde satıcı üzerinden gönderilmesi gerekliliği hakkında en küçük bir açıklamaya rastlamadım. Bence ve benim gibi düşünen bir çok kişi için her ne kadar yüksek bir tutar olmasada kargo ücreti önem arz etmektedir. Kaba bir hesapla, ben cihazımın her servise gidip bana dönmesi için cihaz bedelenin takriben %10'u kadar kargo ücreti ödemiş olacağım. Eğer satın almış olduğum firma üzerinden cihazımı gönderirsemde servis sürecini uzatmış olacağım. Ama daha öncede söylediğim gibi eğer herhangi bir kargo firması ile anlaşma yapar ve bunu sitenizeden ilan ederseniz daha düşük bir kargo ücreti ile kullanıcılar size cihazlarını gönderebilir. Amacım sizi kırmak, bizlere yardımcı olmaya çalıştığınız bu platformdan soğutmak değil. Sizi kırmış isem kusura bakmayın lütfen.

• Piranha Evoque cihazıma tüm anlatılanları yapmama rağmen güncelleme yapamadım. Toolbox cihazı görmüyor. Programı sildim yeniden yükledim aynı olay devam etti. Hiç bir cihaz bağlı değil olayı devam ediyor. Başka neler yapmam gerekli. Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler
  • Sayın Piranha Yetkilisi
    Bu hizmet gerçekten başarılı. Devamını kullanıcılar olarak istiyoruz.

Benim cihazım Piranha Leon

sorularım ise :

1- Cihazım arabamın kontağını kapatınca 10 saniye sonra kapatıyor güzel ama kontağı tekrar açınca kendisi açılmıyor. bu özellik yazılım ile halledilebilirmi ?
    2- Speedcam dosyasının içinde kml uzantılı dosyamı olması gerekiyor yoksa txt uzantılı dosyamı olması gerekiyor
    3- cihazımda 2011 Q2 harita güncellemesinden önce yol ayrımı tabelalarını gösteriyordu artık göstermiyor bu özellik kaldırıldımı

Cevaplarsanız çok sevineceğim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.