Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x571

araç takip sistemlerini her model/marka araca takabiliyor muyuz ? aldığımızda kime taktıracağız servis ağı nasıl ? bulunduğumuz yerde servis olup olmadığını nasıl öğreniriz ?

Sayın x571,

Araçta marka model fark etmez, motorsiklet, iş makanilarında da kullanılabilir. (+12V besleme ile çalışan bir cihazdır). 81 ilde montaj servisimiz bulunmaktadır. Cihazı satın aldıktan sonra cihaz kutusundaki numarayı arayıp montaj için randevu almanız yeterli olacaktır. Cihazın araca montajı ücretsizdir.

Ürün takibi ve özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki linkten demo girişi yapıp inceleme yapabilirsiniz.

ats.piranha.com.tr

Kullanıcı adı: demo@piranha.com.tr
    Şifre: demo123

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 11 Nisan 2016; 14:14:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

araç takip sistemlerini her model/marka araca takabiliyor muyuz ? aldığımızda kime taktıracağız servis ağı nasıl ? bulunduğumuz yerde servis olup olmadığını nasıl öğreniriz ?

Sayın x571,

Araçta marka model fark etmez, motorsiklet, iş makanilarında da kullanılabilir. (+12V besleme ile çalışan bir cihazdır). 81 ilde montaj servisimiz bulunmaktadır. Cihazı satın aldıktan sonra cihaz kutusundaki numarayı arayıp montaj için randevu almanız yeterli olacaktır.

Ürün takibi ve özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki linkten demo girişi yapıp inceleme yapabilirsiniz.

ats.piranha.com.tr

Kolay gelsin.

ben ilçede yaşıyorum.montaj için il e mi gitmem lazım. montaj ücretsiz mi ?

• quote:

quote:

quote:

Sayın x571,

Araçta marka model fark etmez, motorsiklet, iş makanilarında da kullanılabilir. (+12V besleme ile çalışan bir cihazdır). 81 ilde montaj servisimiz bulunmaktadır. Cihazı satın aldıktan sonra cihaz kutusundaki numarayı arayıp montaj için randevu almanız yeterli olacaktır.

ats.piranha.com.tr

Kolay gelsin.

Sayın x571,

Montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır. Montaj servislerimiz şehir merkezlerinde var sadece.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sayın x571,

ats.piranha.com.tr

Kolay gelsin.

Sayın x571,

Montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır. Montaj servislerimiz şehir merkezlerinde var sadece.

Kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alinti: x571

quote:

Orijinalden alinti: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alinti: x571

araç takip sistemlerini her model/marka araca takabiliyor muyuz ? aldigimizda kime taktiracagiz servis agi nasil ? bulundugumuz yerde servis olup olmadigini nasil ögreniriz ?

Sayin x571,

Araçta marka model fark etmez, motorsiklet, is makanilarinda da kullanilabilir. (+12V besleme ile çalisan bir cihazdir). 81 ilde montaj servisimiz bulunmaktadir. Cihazi satin aldiktan sonra cihaz kutusundaki numarayi arayip montaj için randevu almaniz yeterli olacaktir.

Ürün takibi ve özelliklerini merak ediyorsaniz asagidaki linkten demo girisi yapip inceleme yapabilirsiniz.

ats.piranha.com.tr

Kullanici adi: demo@piranha.com.tr
    Sifre: demo123

Kolay gelsin.

ben ilçede yasiyorum.montaj için il e mi gitmem lazim. montaj ücretsiz mi ?

Sayin x571,

Montaj ücretsiz olarak yapilmaktadir. Montaj servislerimiz sehir merkezlerinde var sadece.

Kolay gelsin.

Merhaba, 2.el aldığım bir Piranha Navigasyon Cihazı var, ömür boyu harita güncelleme garantili. Bunun en güncel haritasını nasıl yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz?

• Sayın piranha destek yetkilisi. 11.04.2016 tarihinde hepsiburadaki gelbial satıcısından piranha iq smart aldım. Telefon 4,5g'yi desteklemesine rağmen Turkcellin sitesinde cihazınız uyumsuz görülüyor diyor. Türkcel iletişim merkezlerine gittim fakat onlarda aynı sorunu söylediler. Ben 4.5 g simkart aldım fakat 4.5G'yi kullanamıyorum. Simkartı taktım ayarlardan 4G tercihini seçiyorum, mevcut şebekleri tanıtıyorum Turkcell 4.5g'yide görüyorum fakat telefonda 3g aktif. Bu sorunu piranhanın çözmesi lazım. Telefonun imeileri doğru olarak btk'da görülüyor.

NOT: Ayrıca piranha sitesinden orjinal kılıf ve blutoothlu selfi çubuğu aldım, fakat selfi çubuğu hiç çalışmıyor. Şarj yaptım ama çalışmıyor. Aynen iade edeceğim ne önerirsiniz?
  • selamun aleyküm bende pirenha tropper p38910376
    sistem versiyonu LHA5AF43M_V2.02.03.29.MBF0.1.000.000.110918
    HARITA DOSYALARINI YANLISLIKLA SİLDİM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ@
  • selam elimde infiniti hd navigasyon cihazı var harita güncelleme yapıcam piranha extrayı yükledim ama cihazı görmüyor yardımcı olabilirmsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedenet

selam elimde infiniti hd navigasyon cihazı var harita güncelleme yapıcam piranha extrayı yükledim ama cihazı görmüyor yardımcı olabilirmsiniz

Harita desteği vermiyor piranha.

@dedenet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asemaarda198

Sn Piranha Destek Ekibi
    Benim bir tane Piranha Ant Ultra Black Radyolu MP3 Çalarım var memnunum sıkıntısı yok fakat bunu Nasıl güncelleyebilirim? Güncelleme yerine tıklıyorum bilgisayara takıyorum ekran beyaz oluyor sadece sitenizde de yazılım dosyası bulamadım ben MP3 çalarımı Nasıl güncelleyebilirim acaba ? Cevabınızı Bekliyorum

Sn Piranha Destek
    Size şubat ayında alıntı yaptığım soruyu sormuştum fakat hiç cevap vermediniz acaba şimdi bakabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Rıdvan Bey.
    Uzun süredir kullanmadığım Piranha Leon Atlas IV 500Mhz "P28806997" barkod numaralı cihazım girişte takılı kalıyor
    ne yapmalıyım forumda okuduğum konularda rom yüklemesi yapılarak sorunun giderildiğini gördü. Cihazıma uygun rom u nereden temin
    edebilirim ve nasıl yüklerim ? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
  • Arkadaşlar 17.11.2015 tarihinde tüketici hakem heyetine şikayet etmiştim şikayetim olumlu yönde sonuçlandı bilginiz olsun şuan sonucun resmi olarak elime ulaşmasını bekliyorum. İzlenecek yol nedir bilmiyorum ama büyük ihtimal karar kağıdında yazar. Sizlerinde en yakın sürede başvuru yapmanız dileğiyle...

@simurg66 @recepkiyisin @forward17 @sametkaan06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.yılmaz -- 1 Mayıs 2016; 22:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrachini

Arkadaşlar 17.11.2015 tarihinde tüketici hakem heyetine şikayet etmiştim şikayetim olumlu yönde sonuçlandı bilginiz olsun şuan sonucun resmi olarak elime ulaşmasını bekliyorum. İzlenecek yol nedir bilmiyorum ama büyük ihtimal karar kağıdında yazar. Sizlerinde en yakın sürede başvuru yapmanız dileğiyle...

Ne için şikayet etmistiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

quote:

Arkadaşlar 17.11.2015 tarihinde tüketici hakem heyetine şikayet etmiştim şikayetim olumlu yönde sonuçlandı bilginiz olsun şuan sonucun resmi olarak elime ulaşmasını bekliyorum. İzlenecek yol nedir bilmiyorum ama büyük ihtimal karar kağıdında yazar. Sizlerinde en yakın sürede başvuru yapmanız dileğiyle...

Harita güncelleme desteği vermediği için şikayet etmiştim.

• quote:

quote:

quote:

Hadi yaa. Gelişmelerden bizede haber edebilirmisiniz.
    Hakem heyetine verdiğiniz dilekçe örneği varsa gönderebilirmisiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi yaa. Gelişmelerden bizede haber edebilirmisiniz.
    Hakem heyetine verdiğiniz dilekçe örneği varsa gönderebilirmisiniz.

19.04.2012 Tarihinde D Market Elektronik Hizmetler ve Tic A.Ş. (www.hepsiburada.com)
    firmasından aldığım Piranha Infiniti HD Red 5.0'' Navigasyon Cihazı (Ömür Boyu Ücretsiz
    Güncellme) diye aldığım cihaza en son harita desteğini 2013 yılında aldım. Haritayı
    güncellemek için piranha firmasının müşteri hizmetlerine başvurduğumda bana ömür boyu
    güncelleme olmadığını promosyon için sadece 2 yıl geçerli olduğunu söylediler bende kabul
    ederek o zaman parayla güncellemek istediğimi söylediğimde beni bu sefer
    www.ndirive.com adresine yönlendirdiler (böyle bir yükümlülüğüm olmamasına rağmen
    iletişime geçtim) ndrive firması bana cevap olarak türkiyede piranha firmasının yetkili
    olduğunu onlara dönüş yapmam gerektiğini bildirdi. Piranha müşteri hizmetleri bu sefer
    harita satmadığını söyleyerek kestirip attı. Kısacası ben navigasyon cihazıma ne güncelleme
    alabiliyorum nede başka bir çözüm yolu göstermiyorlar.
    NOT: Navigasyon cihazına piranhanın izin vermediği sürece başka harita yüklemek
    imkansızdır. Cihazım OEM (Original Equipment Manufacturer) araçları olarak
    isimlendirilmektedir. Standart sanayi uygulmasına göre bu cihazlar üretici tarafından kontrol
    edilmektedir. (ürün para iadesi veya harita desteği sağlamasını istiyorum seçeneklerinden birini siz yazacaksınız.)
    Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Faturanın fotokopisini götürmeyi unutmayın

Olaylar benim başımdan birebir geçti ne geçtiyse yazdım.

ŞİKAYET EDİLEN KURUM BİLGİLERİ
    Kuruluş Tipi : DİĞER
    Vergi Numarası :
    Ünvanı : Piranha Bilişim Teknolojileri A.Ş.
    Adresi : Piranha Bilişim Teknolojileri A.Ş. E-5 Yan Yol, Türe Sok. No:2 34290 Beşyol, Sefaköy İSTANBUL
    İli / İlçesi : İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
    Telefonu : 08503337764
    Faksı : 0212 580 05 15

ŞİKAYET BİLGİLERİ
    Tarihi : 10.11.2015
    Markası : Piranha Infiniti HD Red 5.0'' Navigasyon Cihazı
    Fatura Numarası : FATURA ÜZERİNDE YAZILIDIR
    Fatura Tarihi : FATURA ÜZERİNDE YAZILIDIR
    Uyuşmazlık Bedeli: 199,00 TL (ürünü kaç paraya aldıysanız o fiyatı yazın ben 199 tl'ye almıştım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.yılmaz -- 3 Mayıs 2016; 13:13:43 >

• Teşekkür ederim. Bende en yakin zamanda dilekçemi vereceğim.

• Hocam benim subwoofer garantiye gitti ama dönmedi. Mesajlarıma da cevap verilmedi. Özelden ulaşabilirmisiniz?
  • benim piranha encore cihazın kamerasının camı kırıldı onu nereden temin edebilirim
  • 10 gün evvel hepsiburada sitesinden piranha smart cep telefonu aldım.telefonun ekranında kendi kendine sayfalar açılıyor. bugün servise göndereceğim. umarım değişim kararı çıkar. sizce hakem heyetine de gitmeli miyim
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim en az 3 defa servise gidince hakem heyetine gidebiliyorsun yinede araştırmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.