Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • piranha businnes tab 7" tabletim p447 var
    işletim sistemi 4.1.1 helly bean
    bu sürümde google playden oyun olmadığı için 4.0.4 ice cream sürümünü yüklemek istiyorum
    tam yükleniyor daha sonrasında %15 olduktan sonra sıfırlanıyor ve yüklenmiyor
    bu durumda ne yapmalıyım.
    mümkünse tablete uyumlu rom unda linkini atarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurikus -- 26 Nisan 2013; 22:39:33 >
  • piranha pulsar cihazım var. harita yüklemesi yaparken bağlantı koptu ve cihazım kapandı. yeşil ışık sürekli yanıyor. cihaz açılmıyor. piranhanın sitesinden cihazın orjinal romunu bulamadım. yardım lütfen.
  • merhaba ben no traffic M type navigasyon cihazı aldım.tcm modülü aktif değil nasıl aktifleştireceğim . birde kanal d de yayın nasıl alacağım
  • selam noTraffic M Type cihazımda hız radarı çalışmıyor. sık sorulanlarda hep navteq yazılımı olandan bahsediyor benim cihazım infotech yazılımlı. Ben bu aleti bundan önce aldığım 3 piranha aletinde olduğu gibi radarları haber verdiği için almıştım. Bi dünya mail atıp soruyorum kimse mandallamıyor. Eğer hız radarı bu cihazınızda yoksa neden afişlerine var diyorsunuz. Eğer var tabiki diyorsanız neden çözümü söylemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurhan65

selam noTraffic M Type cihazımda hız radarı çalışmıyor. sık sorulanlarda hep navteq yazılımı olandan bahsediyor benim cihazım infotech yazılımlı. Ben bu aleti bundan önce aldığım 3 piranha aletinde olduğu gibi radarları haber verdiği için almıştım. Bi dünya mail atıp soruyorum kimse mandallamıyor. Eğer hız radarı bu cihazınızda yoksa neden afişlerine var diyorsunuz. Eğer var tabiki diyorsanız neden çözümü söylemiyorsunuz.

yalan dolan ülkesine hoş geldin. bende ücretsiz güncelleme yapamıyorum. sadece BUİLDİNG VE VOİCE güncellemeleri geliyor harita yok hala 2011.03 haritası var üzerinde. bunların dediklerine güvenmemek gerek...
  • Selam benim piranha leon 5 içn navigasyon aletim var.Güncelleme yapmak isterken "Authentication malfunction.Please retry later.If your problem persists please contact our custormer support" diye hata mesajı veriyor.bu konuda bana yardımcı olursanız memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRaDoXPoYRaZ

quote:

selam noTraffic M Type cihazımda hız radarı çalışmıyor. sık sorulanlarda hep navteq yazılımı olandan bahsediyor benim cihazım infotech yazılımlı. Ben bu aleti bundan önce aldığım 3 piranha aletinde olduğu gibi radarları haber verdiği için almıştım. Bi dünya mail atıp soruyorum kimse mandallamıyor. Eğer hız radarı bu cihazınızda yoksa neden afişlerine var diyorsunuz. Eğer var tabiki diyorsanız neden çözümü söylemiyorsunuz.

yalan dolan ülkesine hoş geldin. bende ücretsiz güncelleme yapamıyorum. sadece BUİLDİNG VE VOİCE güncellemeleri geliyor harita yok hala 2011.03 haritası var üzerinde. bunların dediklerine güvenmemek gerek...

peki ardaşım senin cihazda tcm rds çalışıyormu.bende çalışmıyor neden olabilir yardımcı olursan sevinirim.

• kardeşim neden yazdıklarım siliniyor. sebep nedir .? Cevap veremediğiniz vermediğiniz acizliğinizi mi örtbas ediyorsunuz. Adam gibi sorusunu sorup cevap bekleyen insanlara böyle davranacaksanız defolun gidin ordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehaizmir

quote:

Orijinalden alıntı: PaRaDoXPoYRaZ

quote:

peki ardaşım senin cihazda tcm rds çalışıyormu.bende çalışmıyor neden olabilir yardımcı olursan sevinirim.

tmc rds var mı bilmiyorum. sanırım yok benim cihazda. :))

• Merhabalar,
    Piranha Evoque White var elimde. Resmi siteden indirdiğim P385 ROM yüklemesini micro sd kart ile kılavuza göre yaptım. Cihaz açılıyor ayarlarına girilebiliyor, ancak navigasyona bastığımda açılmıyor. Kapatma düğmesine bastığımda eskiden uyku modu veya kapat seçeneği gelirdi, şimdi ise birşey gelmiyor, bir süre sonra kapanıyor. Nerede yanlış yapmış olabilirim, yardımcı olur musunuz?
    teşekkürler.
  • Bilmiyorum buradan cevaplar mısınız ama geçtiğimiz hafta piranha business tab 7" aldım kliksadan. 3G modem desteği var diye aldım, şimdi sorunum şu bende vodafone vodem k3773 var. İçerisinde quickstarter yazılımı var ve tak çalıştır özellikli. Tablete taktığımda tablet hiçbir tepki vermiyor ne 3G ibaresi beliriyor ne de ethernet olarak tıkladığımda vodem aktif oluyor. Çıkardığımda ise "removed usb storage" bildirimi geliyor. Birçok araştırma yaptım internette mesela vodemi bilgisayara bağlayıp com bağlantı portunu bulup otomatik dosya sistemini kapatmak gibi bir sürü şey buldum lakin bu Allah'ın belası vodem sistem tarafından ethernet bazlı bir cihazmış gibi algılanıyor ve bir com portu yok. Dolayısıyla putty.exe yada hyper terminal programları bir işe yaramıyor. Lütfen bu soruna bir çare bulun.
  • @Darkpower

aynı sorunu ben de yaşıyorum şuan piranha ulra tab 9.0 var ben turkcell bayisinden vınn aldım fakat tablete taktığımda hiç bir belirti yok.youtubedan piranha 3g modem kurulumuna baktım takıyo çalışıyor nasıl iş anlamadım.bi yardımcı olabilecek kimse yok mu lütfen @Piranha Destek
  • Pranha breva modeli navigasyonumun menüsü açılıyor,ama navigasyon açılmıyor.Dosyalarını yanlışlıkla sildiğimden şüpheleniyorum.Belgeleri İzmirde kendim mersinde olduğum içinde cihazı servise de gönderemiyorum.
    Naviextras programı PC de cihazımı tanımıyor.Pranha sitesinde indirdiğim dosyalarlada çalıştıramadım.. Tekrar kullanabilmem için lütfen yardım "PİRANHA DESTEK"!!!!!!!
  • piranha evoque yedeklerini paylaşabilecek bir arkadaş var mıdır?
  • Geçen hafta piranha notrafic x type novigasyon cihazı aldım almaz olaydım içinde geçen yılın haritası var güncellemek istedim başaramadım

biraz araştırdım piranha destek sitesinden bazı bilgiler buldum sonuç nafile

'' Cihazınızda TMC destekli Piranha harita yazılımı yüklüyse. NoTraffic modellerimiz içindir. (infotech harita).

Buradan harita güncelleme programını bilgisayarınıza indirip kurulumunu yapın, program için hazırladığımız detaylı kullanma kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz. '' ...... gibi yardım bilgileri yazıyordu.

müşteri hizmetlerini aradım bir bayan çıktı fakat beni dinledi dinlemedi nasıl yapılacağını anlatan size mail yolluyayım dedi fakat bana yolladığı bilginin aynısı zaten internet sitesinde mevcut hiç bir şekilde çözüm olmadı.
    Tekrar aradım yapamıyorsanız cihazı bize yollayın biz güncelleriz dedi ki bu durum hiç hoşuma gitmedi.

Neyse biraz nette araştırma yaptım meğer infotech firması piranha ya olan desteğini çekmiş artık harita güncellemelerini vermiyormuş.

ÖMÜR BOYU HARİTA GÜNCELLEMESİ diye boy boy reklam verip cihaz satmak kolay.

Kurun kardeşim adam gibi ftp sitesi bütün cihazların komple yedeğini koyun güncellemeleri kendiniz verin

naviextrasmış piranha extra mış Sygic Assistantmiş insanları uğraştırmayın al işte Sygic Assistant çalışmıyor.

Soruyorum ne olacak şimdi..

• Piranhanın yazılım konusunda çok eksikleri var, örneğin kendi sitesinde tableti bilgisayara tanıtmak için verdikleri livesuit programında rehberdeki adımları harfiyen uygulayarak sürücü yüklemesi yaptım. Tamam sürücü yüklendi ama kod10 hatası aldım. Haydi bir araştırma yaptım kod10 hatasının çözümü sürücü günceleştirmesinden geçiyormuş. Ara bakalım gez bakalım internette en sonunda oem android usb sürücüsü buldum. Abuk subuk bir usb sürücüsüydü ama win7 kabul etti. Valla 3 gündür gece gündüz problemlerin çözümü için internette fink atıyorum. Bunca arama ve denemelerime rağmen gene de Vodafone K3773 modemi bu tablete okutabileceğimi zannetmiyorum. İşte bu noktada Piranhanın kendi yazılımcılarının (Tabi varsa) devreye girmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonose75

Geçen hafta piranha notrafic x type novigasyon cihazı aldım almaz olaydım içinde geçen yılın haritası var güncellemek istedim başaramadım

biraz araştırdım piranha destek sitesinden bazı bilgiler buldum sonuç nafile

'' Cihazınızda TMC destekli Piranha harita yazılımı yüklüyse. NoTraffic modellerimiz içindir. (infotech harita).

Buradan harita güncelleme programını bilgisayarınıza indirip kurulumunu yapın, program için hazırladığımız detaylı kullanma kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz. '' ...... gibi yardım bilgileri yazıyordu.

müşteri hizmetlerini aradım bir bayan çıktı fakat beni dinledi dinlemedi nasıl yapılacağını anlatan size mail yolluyayım dedi fakat bana yolladığı bilginin aynısı zaten internet sitesinde mevcut hiç bir şekilde çözüm olmadı.
    Tekrar aradım yapamıyorsanız cihazı bize yollayın biz güncelleriz dedi ki bu durum hiç hoşuma gitmedi.

Neyse biraz nette araştırma yaptım meğer infotech firması piranha ya olan desteğini çekmiş artık harita güncellemelerini vermiyormuş.

ÖMÜR BOYU HARİTA GÜNCELLEMESİ diye boy boy reklam verip cihaz satmak kolay.

Kurun kardeşim adam gibi ftp sitesi bütün cihazların komple yedeğini koyun güncellemeleri kendiniz verin

naviextrasmış piranha extra mış Sygic Assistantmiş insanları uğraştırmayın al işte Sygic Assistant çalışmıyor.

Soruyorum ne olacak şimdi..

bende piranha encore double din aldım ömür boyu harita güncellemeli ama aldıktan sonra anladım yalan dolan olduğunu cihazdan memnunum ama kandırıldım. önceki sayfalarda var bi sürü mesajım

geçmiş olsun hocam iş işten geçti bundan sonra piranha mı? asla.

• Merhabalar

Piranha senator navigasyon cihazını garanti kapsamında servise yolladım.Cihaz açılmıyordu.2 hafta sonra onarımı yapıldı diyerek yollandı fakat sorun hala devam ediyordu.kendi kendine açılıp kapanıyordu.şikayetimi tekrar belirttim.tekrar göndermemi istediler.yolladım.harita silinmiş ücretli onarım yapılması gerektiğini onaylayıp onaylamadığımı sordular.cihazın sorunu ztn o değildi.3 kez servise gitmiş ürün için böyle bir durum yarattılar.en sinir olduğum nokta ben ücreti ödemeyeceğim dediğimde aldığım cvptı."ÜRÜN İYİ NİYET GARANTİSİ KAPSAMINDA ONARILACAKTIR." fakat cihaza harita fln yüklenmeden bana geriye yollandı.Ben bu ürünün satıcı firmasıydım fakat şu saatten sonra kesinlikle piranha ne kullanırım nede satışını yaparım.müşterime tam 2 aydır cevap veremiyorum.
  • quote:

merhaba ben no traffic M type navigasyon cihazı aldım.tcm modülü aktif değil nasıl aktifleştireceğim . birde kanal d de yayın nasıl alacağım

arkadaşlar benim soruma cevap yetkili yok mu bu forumdasoruma hala cevap bekliyorum
  • quote:

quote:

merhaba ben no traffic M type navigasyon cihazı aldım.tcm modülü aktif değil nasıl aktifleştireceğim . birde kanal d de yayın nasıl alacağım

arkadaşlar benim soruma cevap yetkili yok mu bu forumdasoruma hala cevap bekliyorum

yetkili yok bende çok sordum ama cvp vermiyorlar. artık piranha destek diye bir şey yok
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.